Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15 lat więzienia dla mężczyzny, który chciał poderżnąć gardło taksówkarzowi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2017 r. o 10:31 Powrót do artykułu
A co z tym 14letnim kasztanem? Tez powinien pojsc do wiezienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdzie pójdzie, wszystko w swoim czasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za usiłowanie 15 lat - bardzo dobrze ! Chociaż to i tak mało. Dla porównaniA: zabójca Ani z Lubartowa, poderznięte gardło - tylko 12 lat !!! W między czasie morderczy wychodzi na "urlop" zdrowotny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 lat w polskim kryminalne to będzie dla niego jak dobre wakacje. I to jeszcze za moje podatki. Niech siedzi na Ukrainie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po umeblowaniu, to niedawno byłem na tamtej sali jako oskarżony. Będzie mi brakowało wizyt w lubelskim Sądzie Okręgowym he he :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne... Publikujecie wizerunek ofiary, a zamazujecie wizerunek niedoszłego mordercy. To jest porąbane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po odsiedzeniu wyroku powinien zostać powieszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piachu ze ścierwem, nie zgadzam się na utrzymywanie bandyty z pieniędzy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...