Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17 kwietnia, centrum Lublina: Narodowcy kontra antyfaszyści

Utworzony przez wujek adolf, 7 kwietnia 2010 r. o 08:02 Powrót do artykułu
Gość napisał:
http://pl.indymedia.org/images/2007/04/28109.jpg http://www.solarnavigator.net/history/explorers_history/Adolf_Hitler_1928_sieg_heil_hail_to_victory_salute.jpg Jakieś różnice??
OWSZEM ALE TY NIE JESTEŚ W STANIE SIĘ ICH DOPATRZEĆ BO CIEBIE HISTORII UCZYŁ PEWNIE JAKIŚ MEŁAMED A MNIE MAJOR MGR HISTORII ŻOŁNIERZ WRZEŚNIA 1939 R.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://pl.indymedia.org/images/2007/04/28109.jpg http://www.solarnavigator.net/history/explorers_history/Adolf_Hitler_1928_sieg_heil_hail_to_victory_salute.jpg Jakieś różnice??
Różnica jest duża nasz narodowiec trzyma rękę na boku a szkop przed sobą. Zresztą szkop uczył się na kolegach z Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='pan wasz' date='7.04.2010, 10:18:37' post='261012'] napisał inteligent z tektury , łażą gnoje ciągną fajki i kasę od ludzi spacerujących po krakowskim przedmieściu na pryte a później chleja i ćpają w tekturze nie chcemy takiej inteligencji w Polsce wiesz idioto co to jest manifestacja ? chyba nie bo ty tylko umiesz wypowiadać się za pomocą kamieni!!! przy okazji będziesz miał okazje zrobić swoja ulubiona rzecz zbić jakaś szybę zdemolować przystanek itp [quote] ...wiesz co w sumie masz rację...najlepiej będzie jak zrobicie sobie "manifestację", a pewnie 99% społeczeństwa będzie miała to w d...e, tak jak i was i wasze poglądy...ale spoko jest na szczęście demokracja, możecie robić co chcecie, traktuję was jak homoseksualistów...dopóki nie próbują dobierać mi sie do tyłka to ich toleruję...dla mnie jesteście równi :-)...a propos mojej ulubionej rzeczy...lubię sprawiać ludziom radość...szczególnie tym potrzebującym ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://pl.indymedia.org/images/2007/04/28109.jpg http://www.solarnavigator.net/history/explorers_history/Adolf_Hitler_1928_sieg_heil_hail_to_victory_salute.jpg Jakieś różnice??
Nie ma żadnej. Obu boli nadgarstek, tylko tego na kolorowym zdjęciu boli bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasrańce -won z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONR do gazu. Za promowanie chorob psychicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
BÓG HONOR OJCZYZNA!!!!! jestem za przyjdę z rodzina i dam pasa synowi żeby lal tych brudasów z tektury po tyłkach możne to ich coś nauczy jak ich dziadkowie ich nie nauczyli !!! wstyd dla ojczyzny.
co wy się tak tej tektury uczepiliście, nawet nie macie pojecią czym sie zajmuje tektura, bo np. kółko seniora to zlot brudasów? ps. AREK juz nie wypisuj głupot. wiem ze to ty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Nie ma żadnej. Obu boli nadgarstek, tylko tego na kolorowym zdjęciu boli bardziej.
Zapomniałem, że masz zeza i trudno dostrzec Ci różnice wizualne i natchnieniowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie widziałem w Lublinie parady gejów i lesbijek, wystarczy mi widok gejowatych chłoptasi w różowych koszulkach pod wszelkimi klubami jakie są w naszym mieście, ale nie o to tu się teraz rozchodzi i nie o gejów, rozchodzi się o to że w naszym mieście (szczególnie Stare Miasto) które zostało zbudowane na fundamencie tolerancji dla innych kultur, odbędzie się manifestacja tępych deb***i, większość z nich skończyła edukację historii na 5 klasie podstawówki na Bolesławie Chrobrym i nie doszli do Kazimierza Wielkiego, mają dwa uzwojenia w mózgu które po zwarciu powoduje unoszenie prawej która wskazuję im drogę , którzy nie mają pojęcie że to Stare Miasto w większości zostało zbudowane przez obywateli polskich o wyznaniu zarówno chrześcijańskim jak i judaistycznym. Nie wiedzą o tym bo są po prostu są łysymi pustakami i każdy myślący człowiek o tym wie, w życiu kierują się tylko najprostszymi potrzebami agresją, chęcią zaspokojenia głodu i pragnienia dlatego te duże brzuchy i szelki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://azrael.jogger.pl/files/onr-salut.jpg http://gejowski.pl/blog/nazisci.jpg Tu też boli ich nadgarstek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć wielu odrazu bedzie chciało wskazać mi rożnice to jest kilka oczywistych rzeczy. Ci kolesie "narodowcy". to banda oślepionych zadufanych w sobie ignorantów. Ja nie widze roznicy pomiedzy nimi a nazistami czy faszystami. Jesli oni uwazaja sie za Polaków to jak mogą naśladować w gestach i mysleniu kogos kto fakt faktem chcial sie pozbyc narodu polskiego. Zebyc byc prawdziwym patriotom trzeba szerzej patrzec na cała historie i kulture a nie tylko przez pryzmat swoich łysych głow. To jest czysta ignorancja ze strony tych łysych chłoptasi. Jesli ktos jest patriotom to chce dla swojego narodu jak najlpeiej, czyli chce zeby naród, państwo rozwijało się dzieki swobodzie mysli, zeby obywatele swobodnie mogli wymieniac poglady i idee, bo przecież swiat nie powstal tylko z jedej filozofii, lecz rozwijał się i brnal do przodu gdyz łączył się i wymieniał poglądy z rożnych filozofii. WIEC GDZIE TU JEST SENS W ICH POSTEPOWANIU ZE CHCA NARZYCIC WSZYSTKIM ICH TOK myslenia. TO JEST SLEPA DROGA. ten ich skrajnie prawicowy system stawia ich 100lat za cała cywilizacja. Szkoda mi ich, nigdy nie beda w stanie uzywac i wykorzystywac mozu w pelni. szkoda tez ze nikt z nich nie zdaje sobie sprawy ze takie myslenie rodzi sie z czystego lenistwa z braku chceci poznania swiata glebiej i zrozumienia ze swiat to roznorodnosc zachowan, roznorododnosc mysli i poglądów. A we wszystkim trzeba odszukać złoty środek i rownoage a nie brnoąć w skrajne zaslepienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://azrael.jogger.pl/files/onr-salut.jpg http://gejowski.pl/blog/nazisci.jpg Tu też boli ich nadgarstek?
Nie, tutaj pokazują jacy duzi urosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy wszystkich narodowców do Puław chetnie was ''przywitamy'' wiemy jak to robić i juz dawno pozbylismy sie faszystowskiego ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ONR. Na ONR najbardziej szczekają albo pedały, albo brudasy no i żydzi. Walić się lewackie ścierwa. Uznanie dla ONR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWSZE I WSZEDZIE ŁYSY IDIOTOM BEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoimy sobie któregoś pięknego dnia z kolegą na Krakowskim Przedmieściu w Wawie, prze uniwerkiem, i palimy szlugi, bo mamy akurat przerwę. Nagle pod ścianę pcha nas policjant, a zaraz za nim pojawia się patrzący groźnie gość o semickich rysach w gajerze, z pod którego wystaje mu karabin! Co jest, ku***? - pyta grzecznie kolega, a pan władza grzecznie mu odpowiada - Proszę zrobić miejsce dla wycieczki, proszę nie robić zamieszania. Zbaranieliśmy obydwaj, ale sprawa zaraz się wyjaśniła. Zza pleców policmajstra i semity z giwerą wychynął długi ogonek wycieczkowiczów. Wokół nich inni policjanci i więcej uzbrojonych garniturowców. Wszyscy uczestnicy tej wycieczki mieli na sobie niebieskie kamizelki z gwiazdą Dawida i jakimś hebrajskim napisem. To takie, ku***, buty - mówi na to kolega, a ja tylko kiwam głową i patrzę w oczy mijających mnie wycieczkowiczów. I co w nich, ku***, widzę? Widzę w nich przerażenie i zaczynam kapować. Oni przyjechali do Polski, żeby obejrzeć miejsca, w których ich Polacy do spółki z Hitlerem (broń Boże nie z Niemcami, bo ci już są dla nich cacy) mordowali i zabierali im kamienice oraz złoto. I oni się nas boją, bo im w izraelskich szkołach wpoili jaki to im żeśmy w polskich obozach zagłady Holokaust urządzili. I jak izraelska młodzież chce teraz miejsca kaźni swoich przodków obejrzeć, to ją musi mosad do spółki z naszą policją ochraniać, żebyśmy ich nie zgwałcili, okradli i powyrzynali w biały dzień na ulicach. I to jest, ku***, całkowicie nienormalne. I dlatego popieram ONR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obszczymurek napisał:
Różnica jest duża nasz narodowiec trzyma rękę na boku a szkop przed sobą. Zresztą szkop uczył się na kolegach z Moskwy.
A wszyscy oni i ten szkop i ten z Moskwy zdobyli tę wiedzę od swoich braci starszych w wierze Niemieccy wyżsi oficerowie to byli żydzi skumali się z czerwonymi żydami ze Związku Sowieckiego też będącymi na wysokich stanowiskach a że żydzi to naród wędrowny -koczowniczy więc od wojowniczych Rzymian zapożyczyli ten gest w końcu chcieli odegrać rolę rasy panów .Najgorsze jest to że te pragnienia i zakusy mają do dziś dlatego mnie nie dziwi że tu zaczynają gęby piłować boją się by Polacy nie otrzeźwieli i otrząsnęli się z marazmu tyle lat trzymali za mordy Polaków a teraz wymyka się to im spod ich kontroli , i dobrze czas najwyższy powiedzieć że jak im nie pasuje to droga do Izraela wolna nikt płakał po nich nie będzie .Mają dostosować się do nas Polaków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapraszamy wszystkich narodowców do Puław chetnie was ''przywitamy'' wiemy jak to robić i juz dawno pozbylismy sie faszystowskiego ścierwa.
No i Icek straszy ! aj waj a jak w pape dostanie to do pana policjanta poleci zeskarzyć sie co goy sie czepił .I zaraz na świat krzyczeć będzie że giewałt siem czyni aj waj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na ten hitlerowski gest pozdrowienia, nóż się sam w kieszeni otwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yder napisał:
Choć wielu odrazu bedzie chciało wskazać mi rożnice to jest kilka oczywistych rzeczy. Ci kolesie "narodowcy". to banda oślepionych zadufanych w sobie ignorantów. Ja nie widze roznicy pomiedzy nimi a nazistami czy faszystami. Jesli oni uwazaja sie za Polaków to jak mogą naśladować w gestach i mysleniu kogos kto fakt faktem chcial sie pozbyc narodu polskiego. Zebyc byc prawdziwym patriotom trzeba szerzej patrzec na cała historie i kulture a nie tylko przez pryzmat swoich łysych głow. To jest czysta ignorancja ze strony tych łysych chłoptasi. Jesli ktos jest patriotom to chce dla swojego narodu jak najlpeiej, czyli chce zeby naród, państwo rozwijało się dzieki swobodzie mysli, zeby obywatele swobodnie mogli wymieniac poglady i idee, bo przecież swiat nie powstal tylko z jedej filozofii, lecz rozwijał się i brnal do przodu gdyz łączył się i wymieniał poglądy z rożnych filozofii. WIEC GDZIE TU JEST SENS W ICH POSTEPOWANIU ZE CHCA NARZYCIC WSZYSTKIM ICH TOK myslenia. TO JEST SLEPA DROGA. ten ich skrajnie prawicowy system stawia ich 100lat za cała cywilizacja. Szkoda mi ich, nigdy nie beda w stanie uzywac i wykorzystywac mozu w pelni. szkoda tez ze nikt z nich nie zdaje sobie sprawy ze takie myslenie rodzi sie z czystego lenistwa z braku chceci poznania swiata glebiej i zrozumienia ze swiat to roznorodnosc zachowan, roznorododnosc mysli i poglądów. A we wszystkim trzeba odszukać złoty środek i rownoage a nie brnoąć w skrajne zaslepienie.
Że zapytam z jakiej Ty gminy siem wywodzisz i kto Twoim cadykiem ? A może Ty historii nie znasz ? albo nie chcesz znać !.Więc zanim komuś doradzisz to historię sam dokładniej poznaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...