Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17 kwietnia, centrum Lublina: Narodowcy kontra antyfaszyści

Utworzony przez wujek adolf, 7 kwietnia 2010 r. o 08:02 Powrót do artykułu
Moja prośba: Nie dyskutujcie z ludzmi którzy mają klapki na oczach, ciągle tropią spiski masońskie, żydowskie i jakieś lobby gejowskie. To są poprostu zakompleksione jednostki szukające autorytetów. Puste buractwo bez cienia refleksji. Zapraszam na kontrdemonstracje. Pokażmy im że nie zgadzamy się na propagowanie tego typu zachowań w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem żydem pedałem i chce zjeść wasze dzieci. wrrrrrrrrrr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja olewam, jak przytłaczająca większość lublinian, te zasrane demonstracje i kontrdemonstracje. Zabawa dla małolatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbychu napisał:
Jakoś nie widziałem w Lublinie parady gejów i lesbijek, wystarczy mi widok gejowatych chłoptasi w różowych koszulkach pod wszelkimi klubami jakie są w naszym mieście, ale nie o to tu się teraz rozchodzi i nie o gejów, rozchodzi się o to że w naszym mieście (szczególnie Stare Miasto) które zostało zbudowane na fundamencie tolerancji dla innych kultur, odbędzie się manifestacja tępych deb***i, większość z nich skończyła edukację historii na 5 klasie podstawówki na Bolesławie Chrobrym i nie doszli do Kazimierza Wielkiego, mają dwa uzwojenia w mózgu które po zwarciu powoduje unoszenie prawej która wskazuję im drogę , którzy nie mają pojęcie że to Stare Miasto w większości zostało zbudowane przez obywateli polskich o wyznaniu zarówno chrześcijańskim jak i judaistycznym. Nie wiedzą o tym bo są po prostu są łysymi pustakami i każdy myślący człowiek o tym wie, w życiu kierują się tylko najprostszymi potrzebami agresją, chęcią zaspokojenia głodu i pragnienia dlatego te duże brzuchy i szelki
No słuszne spostrzeżenie wybudowane przez obywateli Polskich i dobudowane w wyniku czasowego zaproszenia do pobytu na tych ziemiach i tolerowanego przez kler ale i możnowładców ze względu na łatwość w pozyskiwaniu pożyczek lichwiarskich w następstwie czego rozpoczął się etap roszczeniowy i przyzwyczajanie się do czegoś co nigdy ich własności nie stanowiło !.To jest tak jakbyśmy zaprosili sąsiada bo go żona bije ale po kilku godzinach sąsiad stwierdza że jest mu dobrze i zostaje o czym dowiadujemy się po powrocie z pracy a do tego wieczorem wyznacza dyżur z którym i kiedy nasza żona ma spędzić noc ! - i to jest szczytem bezczelności .Odnośnie budowy tego kraju to żadna kronika historii tego kraju nie odnotowała wniesienie czegokolwiek dla chwały Rzeczypospolitej bezinteresownie ,przez zaproszonych więc opowiadanie głupot że budowali wespół to inny szczyt głupoty i niewiedzy oraz propagandy , wspieranej tylko bezzasadnymi roszczeniami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moja prośba: Nie dyskutujcie z ludzmi którzy mają klapki na oczach, ciągle tropią spiski masońskie, żydowskie i jakieś lobby gejowskie. To są poprostu zakompleksione jednostki szukające autorytetów. Puste buractwo bez cienia refleksji. Zapraszam na kontrdemonstracje. Pokażmy im że nie zgadzamy się na propagowanie tego typu zachowań w Lublinie.
Icki siem zwołują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzymała napisał:
Odnośnie budowy tego kraju to żadna kronika historii tego kraju nie odnotowała wniesienie czegokolwiek dla chwały Rzeczypospolitej bezinteresownie
czy ty mieszkasz w swoim domu/bloku/mieszkaniu dla chwały Rzeczpospolitej? czy dla siebie? czy kupujesz sobie samochód dla chwały Rzeczpospolitej czy dla siebie? Czy kupujesz martensy dla chwały Rzeczpospolitej czy dla siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję z takim g*wniarzem- do pisania po polsku używa autokorekty, nie zna historii miasta w którym się urodził, z topografii Lublina wie jedynie gdzie znajduje się Majdanek, za to ciągle pie* o Żydach i pedałach, ubierając się jak ostatnia ciotka ONRowcy- dlaczego nie urządziliście swojego marszu normalnych inaczej na Majdanku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się taka prosta ideologia gdzie wszystko jest białe albo czarne przyciąga najmniej inteligentne jednostki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow napisał:
Pracuję z takim g*wniarzem- do pisania po polsku używa autokorekty, nie zna historii miasta w którym się urodził, z topografii Lublina wie jedynie gdzie znajduje się Majdanek, za to ciągle pie* o Żydach i pedałach, ubierając się jak ostatnia ciotka ONRowcy- dlaczego nie urządziliście swojego marszu normalnych inaczej na Majdanku?
Wy wszyscy antyfaszyści a jakbyście się wzięli razem w kupę i zamiast najeżdżać na Polaków zostalibyście wolnotariuszami i te "nasie" marsze pokoju chronili zamiast Mosadowców z Uzi na piersiach. Wyglądałoby to przynajmiej uczciwie w stosunku do Polski beszczeszczonej przez Izraelitów. Bo chyba nie ma kraju na świecie, który pozwala na takie draństwo na wasnej ziemi. Patrz na Palestynę tam autochton jest trzymany za mordę i kto to robi nie "nasi". I to jest 100x gorsze niż marsz ONR raz do roku na polskiej ziemi. Nie jeżdżą do Telawiwu. Niech tylko spróbują. Uzi zaczną same strzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu członkowi ONR-u można zadać dwa pytania: 1. Czy uważasz swoich dziadków za patriotów? 2. Z jaką ideologią, symboliką oraz jakimi poglądami oni walczyli ? Tyle na temat "patriotyzmu w ich wydaniu. Patriotyzm - TAK, nacjonalizm - NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Każdemu członkowi ONR-u można zadać dwa pytania: 1. Czy uważasz swoich dziadków za patriotów? 2. Z jaką ideologią, symboliką oraz jakimi poglądami oni walczyli ? Tyle na temat "patriotyzmu w ich wydaniu. Patriotyzm - TAK, nacjonalizm - NIE
Jeżeli jesteś członkiem ONR-u to odpowiedz Temu poecie co pisze wiersze w klozecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Od Religii napisał:
Chłoptasie, onanizujcie się w domu a w ramach patriotyzmu pierd..nijcie sobie wycieraczki w barwach narodowych. Banda pajaców.
Prof. Religa operował serca a ty powinieneś mieć zoperowany inny organ ,ale z tym medycyna do końca nie daje sobie rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbychu napisał:
czy ty mieszkasz w swoim domu/bloku/mieszkaniu dla chwały Rzeczpospolitej? czy dla siebie? czy kupujesz sobie samochód dla chwały Rzeczpospolitej czy dla siebie? Czy kupujesz martensy dla chwały Rzeczpospolitej czy dla siebie?
Tak mieszkam w swoim Polskim domu od wielu pokoleń a Polskości uczę dzieci i każe pamiętać że ten kraj ta Polska mimo że zamieszkana jest nie tylko przez Polaków to jest ich ojczyzna i wszyscy którzy tu przybyli muszą dostosować się do naszych wymogów . I to nazywam patriotyzmem i nie widzę tu związku z samochodem czy czymkolwiek jednak jeżeli mam do wyboru towar to zawsze wybieram ten z napisem made in Poland ,czy fabryka w Polsce i to są zasady których przestrzegają wszyscy domownicy nie dlatego że tak kazałem a dlatego że to zrozumieli i to nazywa się min. czynnym patriotyzmem i mimo że często są to spółki czy firmy zachodnie wybieram jak wspomniałem wyżej wychodząc z założenia że skoro pracują tam polscy robotnicy to moim obowiązkiem jest kupić dany produkt .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co w Lublinie pikiety, happeningi moze organizować tylko hrabia herbu "lateksowe PRONcie" i jego lewaccy kolesie z przećpanej pedalskiej Tektury - finansowani przez Urzad Miasta Lublin, gdzie rządzą lewacy z PełO http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg By żyło się lepiej kolesiom z kasyna a Miro nadal miał przypudrowany nosek - wiadomo od czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej... nie zrozumiales gluptasku demotywatora to jak chcesz sie brac za polityke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprostsza ideologia przyciąga najprostszych ludzi, a tym mówią psycholodzy i socjologowie nie oszukujmy się ONRowcy, ludwiku dorn, psie sabo NIEIDŹCIE TĄ DROGĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polka pisze: ''No i Icek straszy ! aj waj a jak w pape dostanie to do pana policjanta poleci zeskarzyć sie co goy sie czepił .I zaraz na świat krzyczeć będzie że giewałt siem czyni aj waj ! '' Znając urode kobiet z onr matką polką raczej nie zostaniesz(chyba że z adopcji) a moje zaproszenie jest nadal aktualne. Oczywiście rozgryzłaś mnie jestem lewackim-żydo masonem i do tego gejem, spełnieniem twoich najczarniejszych koszmarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...