Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie wasze katolickie współczucie dla bliźniego? Czyżby wspólczucie nalezało się tylko i wyłącznie osobom ktore na nie "zasługują" a nie wszystkim ludziom, nawet złoczyńcom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNEJ MENDY W LUBLINIE MNIEJ. TAKIE ŚCIERWA POWINNO SIĘ OD RAZU WIESZAĆ. CHODZI TAKIE PO TEJ ZIEMI, NIKT POŻYTKU Z NIEGO NIE MA. ANI RODZINA, A WRĘCZ ODWROTNIE-JEST ICH PRZEKLEŃSTWEM.PAŃSTWO UTRZYMUJE TAKIEGO ODMIEŃCA Z NASZYCH PODATKÓW. NA SZAFOT Z TAKIMI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą arogancją wołał o pomoc, - powiedzieliby psychologowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i BARDZO DOBRZE. Proponuje aby pozostałe osadzone ścierwa wzięły przykład z kolegi, tylko że te śmiecie nie mają pewnie do tego jaj, oni są tylko kozaki jak jest ich 3-4 a ofiara jest sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚCIU NIE MIESZAJ WIARY BO TEN BANDYTA TO BZDZIUCH MOCNY Z KUMPLAMI TERAZ CHCESZ BY BYŁŚWIĘTY I MĘCZENNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie wasze katolickie współczucie dla bliźniego? Czyżby wspólczucie nalezało się tylko i wyłącznie osobom ktore na nie "zasługują" a nie wszystkim ludziom, nawet złoczyńcom?
współczucie współczuciem, ale skoro wyjeżdżasz z katolicyzmem, to informuję, że w tej religji samobójcy stanowią specyficzną grupę. Dowiedz się jaką. Współczuję ofiarom pobić, rozbojów. Sprawcom należy się kara. Ten sprawca na dobrą sprawę kary uniknął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucek napisał:
współczucie współczuciem, ale skoro wyjeżdżasz z katolicyzmem, to informuję, że w tej religji samobójcy stanowią specyficzną grupę. Dowiedz się jaką. Współczuję ofiarom pobić, rozbojów. Sprawcom należy się kara. Ten sprawca na dobrą sprawę kary uniknął.
Aha, tak teraz się tłumaczą wierzący katolicy. Nie wam osądzać komu i co się należy, na szczęście. Poptrzcie lepiej na siebie i wyciągnijcie wnioski jakimi jesteście ludźmi skoro was stać jedynie na plucie jadem i "krwawe" zemsty. Ten chłopak nie urodził się zły ale nie miał kto nim pokierować i pokazać że można życ inaczej. Tearz sam sobie wymierzył sprawiedliwość a nikt z was nie poiwnien bawić się w sędziego, osądźcie samych siebie a wyjdzie wam to na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeraża mnie ile tu nienawisci nawet po jego śmierci proponuje moze troche ciszej nad ta trumna teraz wyzywacie od chwastów a w niedziele do komuni pierwsi hipokryci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyspołecz napisał:
przeraża mnie ile tu nienawisci nawet po jego śmierci proponuje moze troche ciszej nad ta trumna teraz wyzywacie od chwastów a w niedziele do komuni pierwsi hipokryci
PZRYPOMINAM ŻE NIE KAŻDY LATA I SŁUCHA GLĘDZENIA I KLECHOWSKICH GADEK A TO FORUM TO NIE FORUM GAZETY WATYKAŃSKIEJ ,PRZYPOMINAM FANATYKOM RELIGIJNYM ŻE ICH GÓRU KOSCIÓL RZYMSKO KATOLICKI WYMORDOWAŁ MILIONY WIĘC PROSZĘ MI TU NIE POWOŁYWAĆ SIĘ NA KATOLICYZM BO SIĘ PANIE CZU TAM PANOWIE BŁAŻNIĆIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i klechowskie gadki a to dobre poprostu wystarczy zobaczy ć w niedziele ile ludzi jest w kościołach jestem pewny że niejedna osoba z tego forum która wyzywa go od chwaswtów co niedziela lata do komuni ja osobiście mam tyle wspólnego z kościołem co pzpn z dobrem polskiej piłki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, przynajmniej mniej takich. Zaznaczam że mam 20 lat i też tak mysle jak wiekszosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedne miał łeb na karku i wiedział co zrobić dobrego dla społeczeństwa !!! chwała mu za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
i BARDZO DOBRZE. Proponuje aby pozostałe osadzone ścierwa wzięły przykład z kolegi, tylko że te śmiecie nie mają pewnie do tego jaj, oni są tylko kozaki jak jest ich 3-4 a ofiara jest sama.
popieram! jeszcze będziemy utrzymywać takich w więzieniach! w końcu siedzą tam za nasz pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle mamy przykład "jak błyszczą anonimowe gwiazdy forum" w dupę je***i bogobojni itd na każdą tragedie mają odpowiednie słownictwo a w szczególności jak usłyszą czy przeczytają że doszło do niej za murami aresztu to ho ho błyszczą zło rzeczą normalne bydlaki !!!!! Żyje taki jeden z drugim na garnuszku u chorej mamy z renty ją okrada być może nawet dochodzi do zbliżenia cielesnego z koniem i oczywiście ten pajac jest pod nim casanowa pier***onej wsi .....a tu proszę znalazł miejsce dla swoich chorych tekstów opinii że niby jednego mniej na utrzymaniu podatników !!! Jaki z ciebie jest płatnik w pupę się walisz w czynie społecznym a to nie jest opodatkowane I ZAPAMIĘTAJCIE ŻE ZŁO WRACA Z PODWÓJNĄ SIŁĄ I TEGO WAM ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA OT TAK NA ŚWIĘTA NIECH WAS GRYPA POWALI !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę tj.13 grudnia 2009r. TVP3 info o godz.20.50 przekaże na "żywo" relację ze spotkania młodzieżówek partyjnych z Panem Rafałem Grupińskim /PO/ "Ministrem bez rozgłosu". tematy spotkania: -zamieszanie wokół komisji śledczych ,hazardowej i nacisków -28 lat od wprowadzenia stanu wojennego. Gościowi pocztą elektroniczną w trakcie dyskusji można przesłać pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakopać pod parkanem jak śmiecia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 99% katolickim kraju 99% takich właśnie miłosiernych komentarzy tu można przeczytać was wiara w KK niczego dobrego nie nauczy, bo i nauczyć nie może biblia zawiera patologiczne treści i z nich czerpiecie natchnienie ... przecież w Starym Testamencie jest opisane jak Żydzi inspirowani i wspomagani przez Pana napadali, zdobywali i łupili "pogańskie" miasta, mordowali kobiety i dzieci ... i tak kolejno miasto jedno po drugim pamiętacie jak Pan doradzał, by zdobyć Jerycho ? jeśli nie wiecie, to poczytajcie Stary Testament ... to też przecież Pismo Święte ... na jego treściach jesteście wychowani i nie podalibyście pomocnej ręki bliźniemu ... ale pamiętajcie też o postawie Jezusa, który na krzyżu okazał zrozumienie ukrzyżowanemu obok niego przestępcy to już jednak Nowy Testament, wy jednak jesteście wychowani na prawach Hammurabiego - "oko za oko..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że chłopak nie miał pomocy od psychologa. Przecież był sierotą. Na pewno brakowało mu ciepła rodzinnego. 18 lat to jeszcze dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TO WSZYSTKO MAŁO.PROSIMY O WIĘCEJ OCHOTNIKÓW-KRYMINALISTÓW ABY DALI PRZYKŁAD WALKI Z PRZELUDNIENIEM W POLSKICH WIĘZIENIACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Docent napisał:
ALE TO WSZYSTKO MAŁO.PROSIMY O WIĘCEJ OCHOTNIKÓW-KRYMINALISTÓW ABY DALI PRZYKŁAD WALKI Z PRZELUDNIENIEM W POLSKICH WIĘZIENIACH!!!!
ŻEBY CI ku***IE ZDECHŁO TO CO NAJBARDZIEJ KOCHASZ I MIŁEGO DNIA CWELU !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...