Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ile było postów potępiających tego rozbójnika-samobójcę, gdzie autor powoływał się na religię katolicką? ŻADNEGO! nie będę apelował o czytanie ze zrozumieniem, bo niektórzy deb***E i tak sobie nie poradzą. A ci wszyscy humaniści którzy uważają, że "nie miał nim kto pokierować" niech sobie znajdą kogoś takiego jak on. młodego, zagubionego z rozbitej rodziny, żyjącego z rozbojów i niech spróbują nim "pokierować" a dopiero potem zabierać głos. Jeśli ktoś "pomógł" mu umrzeć, powinien za to odpowiedzieć, ale póki co wszystko wskazuje na to, że bandzior zabił się sam, nie naprawiwszy swoich przewin. Więc kulturalnie proszę lewackich "entelygentów" nauczcie się myśleć i nie widzieć wszędzie działanie złego katolickiego wychowania" nie trzeba być katolikiem, żeby bandziora nazwać bandziorem. Ale trzeba być deb***em, żeby prowokować wypowiedzi typu "wyrwać chwasta". To jest dopiero prawdziwa agresja i skończony deb***izm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luc napisał:
ile było postów potępiających tego rozbójnika-samobójcę, gdzie autor powoływał się na religię katolicką? ŻADNEGO! nie będę apelował o czytanie ze zrozumieniem, bo niektórzy deb***E i tak sobie nie poradzą. A ci wszyscy humaniści którzy uważają, że "nie miał nim kto pokierować" niech sobie znajdą kogoś takiego jak on. młodego, zagubionego z rozbitej rodziny, żyjącego z rozbojów i niech spróbują nim "pokierować" a dopiero potem zabierać głos. Jeśli ktoś "pomógł" mu umrzeć, powinien za to odpowiedzieć, ale póki co wszystko wskazuje na to, że bandzior zabił się sam, nie naprawiwszy swoich przewin. Więc kulturalnie proszę lewackich "entelygentów" nauczcie się myśleć i nie widzieć wszędzie działanie złego katolickiego wychowania" nie trzeba być katolikiem, żeby bandziora nazwać bandziorem. Ale trzeba być deb***em, żeby prowokować wypowiedzi typu "wyrwać chwasta". To jest dopiero prawdziwa agresja i skończony deb***izm!
W takim razie ja również proszę katolickich "miłosiernych" fanatyków aby przestali osmieszać publicznie siebie i swoją wiarę oraz zwrócili uwagę na to co i w jakim tonie piszą na forum, gdyż sami idealni nie są a naprawianie świata powinno się zaczynać od samego siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W takim razie ja również proszę katolickich "miłosiernych" fanatyków aby przestali osmieszać publicznie siebie i swoją wiarę oraz zwrócili uwagę na to co i w jakim tonie piszą na forum, gdyż sami idealni nie są a naprawianie świata powinno się zaczynać od samego siebie.
też myślę, że należy zacząć od siebie, dlatego nie "zarabiam", okradając i bijąc innych ludzi. W drugiej kolejności, potępiam bandytyzm u innych. Do kościoła nie chodzę, ale na katolików też nie pluje, "bo tak wypada". ale to już w trzeciej kolejności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demon napisał:
ŻEBY CI ku***IE ZDECHŁO TO CO NAJBARDZIEJ KOCHASZ I MIŁEGO DNIA CWELU !!!!!!
Wzajemnie pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucek napisał:
też myślę, że należy zacząć od siebie, dlatego nie "zarabiam", okradając i bijąc innych ludzi. W drugiej kolejności, potępiam bandytyzm u innych. Do kościoła nie chodzę, ale na katolików też nie pluje, "bo tak wypada". ale to już w trzeciej kolejności.
Wiesz sądzę, ze nikogo nie interesuje twoje wyznanie wiary bo nie tego dotyczy temat. Nikt nie pochwala złodziejstwa czy bandytyzmu ale też czytając wypowiedzi co niektórych po prostu ogarnia mnie przerażenie, ze można tak bez skrupułów cieszyć się z tego że ktoś odebrał sobie życie obojętnie kim był ten człowiek który dokonywał w życiu złych wyborów i jak żył tak skończył ale to nie powód do radości, ze jednego złodzieja mniej. Jacy z was ludzie? Gdzie wasza empatia? Zarezerwowana tylko dla tych "porządnych obywateli" a reszta ten motłoch to niech gnije bo dla nich nie ma miejsca na Ziemi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesz sądzę, ze nikogo nie interesuje twoje wyznanie wiary bo nie tego dotyczy temat. Nikt nie pochwala złodziejstwa czy bandytyzmu ale też czytając wypowiedzi co niektórych po prostu ogarnia mnie przerażenie, ze można tak bez skrupułów cieszyć się z tego że ktoś odebrał sobie życie obojętnie kim był ten człowiek który dokonywał w życiu złych wyborów i jak żył tak skończył ale to nie powód do radości, ze jednego złodzieja mniej. Jacy z was ludzie? Gdzie wasza empatia? Zarezerwowana tylko dla tych "porządnych obywateli" a reszta ten motłoch to niech gnije bo dla nich nie ma miejsca na Ziemi?
Nasza empatia wyczerpała się na współczucie ofiarom. Bandyckie ścierwa nazywające siebie "ludźmi" niech gniją bo nie ma dla nich miejsca na Ziemi. Po małych złodziejach przyjdzie kolej na większych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Nasza empatia wyczerpała się na współczucie ofiarom. Bandyckie ścierwa nazywające siebie "ludźmi" niech gniją bo nie ma dla nich miejsca na Ziemi. Po małych złodziejach przyjdzie kolej na większych.
Czyżby? Bo coś mi się wydaje, że tych wiekszych za bardzo się boicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spędziłam z Krystianem dzieciństwo zawsze był niższy ode mnie pomimo iż był starszy może nie miałam z nim za dobrego kontaktu przez ostatnie lata ale wiem co przechodził przynajmniej część tego.. wiem że był trudnym dzieckiem..ale co się dziwić a teraz apeluje do "LUDZI" którzy nazwali Krystiana "CHWASTEM" leczcie się !! pomyślcie: *a jakby było to wasze dziecko *bądź wasz wychowanek *wasz brat *kuzyn[właśnie dla mnie nim był] [*] * najlepszy przyjaciel *chłopak *bądź to byłbyś TY pomyśl jak czuliby się twoi bliscy jak Ty byś czuł/a się na miejscu Krystiana bliskiej osoby ;> ? ludzie myślcie nim coś napiszecie!! a tak przy okazji to jego mama żyje.. ale wiecie co wam do tego jak nie zrozumiecie tego co W ŚRODKU GO GRYZŁO?! nikt tego się nie dowie [już nie...] KRYSTIAN [*[*]*] to już 19 dni spoczywaj maluszku ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nazywajcie wszystkich siedzących bandytami. Poczytajcie co mówił Papież Jan Pawel II w Płocku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Nie wiesz o czym mówisz! Problemem tego zafajdanego kraju jest to, że jest wielu takich dobrych inaczej jak Ty, którzy litują się nie nad tymi co trzeba. Nikt nie lituje się i nie pomaga z taką ofiarnoscią ofiarom gwałcicieli, bandytów, złodziei i innej maści wynaturzeńcom. Natomiast wielu jest takich co ujadają, jak to źle miały w życiu te mendy i trzeba im współczuć a ofiary zostawia się samym sobie. Zastanów się człowieku, nie potrzeba nam takich matek Teres w i tak już bandyckiej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Złodziejskiej !
Dobrze piszesz!-popieram! A"od siebie"dodam,że dobre wychowanie-czy brak wychowania to jeszcze mało... Bo osobiście znam wiele osób,które nie miały wychowania-rodzice:alkoholicy,umysłowi ,itp.,itd.-a dzieci wyrosły na eleganckich mądrych obywateli. Moim zdaniem "złą naturę"ma się w genach lub coś w tym rodzaju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aha, tak teraz się tłumaczą wierzący katolicy. Nie wam osądzać komu i co się należy, na szczęście. Poptrzcie lepiej na siebie i wyciągnijcie wnioski jakimi jesteście ludźmi skoro was stać jedynie na plucie jadem i "krwawe" zemsty. Ten chłopak nie urodził się zły ale nie miał kto nim pokierować i pokazać że można życ inaczej. Tearz sam sobie wymierzył sprawiedliwość a nikt z was nie poiwnien bawić się w sędziego, osądźcie samych siebie a wyjdzie wam to na dobre.
A ja mogę osądzać-bo mam czyste sumienie-mam żonę niepełnosprawną-wziąłem sobie taką bo chciałem i uważam,że niepełnosprawnym należy się szacunek i miłość-i będę z nią żył tak,aby przed śmiercią nie mieć wyrzutów z tego powodu,że ją zaniedbywałem. Popieram to,co ktoś wcześniej napisał: szacunek należy się ofiarom takich chuliganów-a chuliganom należą się takie kary jak były w Średniowieczu:szubienica,stos,lochy ze szczurami,gilotyna,itp.,itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ostatnie tygodnie czytałem,że na Zamojszczyźnie rolnicy protestują przeciwko farmom wiatrowym,to znów czytałem że na "ścianie wschodniej"są wysokie ceny energii elektrycznej. Ja bym to tak rozwiązał :więźniów zagnać do napędzenia turbin produkujących prąd-w ten sposób: prąd byłby tańszy(bo wytwarzany siłą ludzkich mięśni) ,a i rolnicy mieli by spokój. "i wilk syty-i owca cała!" Każdemu więźniowi dałbym wybór:"dziś wybierasz sznurek czy turbinę?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszytkich osadzonych powinno się likwidować! Z jakiej racji ma jeść za moje podatki? Kolejnego śmiecia mniej i tyle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...