Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latka wypadła z okna akademika. Nie żyje

Utworzony przez Krzysztof, 13 lipca 2012 r. o 12:24 Powrót do artykułu
Jak się bawić to się bawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONÓSŁ JĄ MELANŻ. TAK DZIAŁA POLSKI SPIRYT NA OBCOKRAJOWCÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie była zakrapiana impreza plus używki....Myślała pewnie, że wychodzi za drzwi a se wyszła przez okno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza była tak głośna, że musiałem zamykać okna a mieszkam za PACO. Jeden pisk. No i mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich piski i wrzaski było słychać w nocy w okolicy gdzie mieszkam czyli skrzyzowania Piłsudskiego i Narutowicza. Podobno w pobliżu akademików grasuje facet w długim jasnym prochowcu który obnażony rozchyla połacie płaszcza a na ten widok zemdlały już 3 kobiety. Może dostał się na 8 piętro w tym akademiku. A może po prostu tancerka była pijana ale trudno wyobrazić sobie by z tego powodu wypadła za okno. Facet to co innego, bywały wypadki ze pijani sikali z parapetu na wysokich kondygnacjach i wtedy o wypadek nie trudno. Choć znam kobietę która sika tak samo jak mężczyzna, na stojąco, wypija do 6 win każdego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto imprezował na polibudzie ten wie, że w akademikach alko leje się hektolitrami i często jest to spiryt rozrabiany, który siepie aż miło... Tak swoją drogą - do dziś mnie dziwi, że władze polibudy nie rozwiązały problemu otwieranych okien na piętrach po wyżej 4-go. Przecież co roku albo ktoś skacze albo wypada z okna w akademikach. Można zrobić uchylane okna a w ogóle to jak stać uczelnie na budowanie wielkich gmachów i remontowanie pałacyków pod rektoraty to możeby tak łaskawie w końcu zmodernizowali akademiki i zainwestowali w klimatyzacje, nawiew albo przynajmniej porządne okna ! Czekam na reakcje Pana rektora i senatu. To nie wina tej studentki tylko władz, że nie zabezpieczyły odpowiednio akademsów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@realistaPL nie łódź się ! władze polibudy mają studentów głęboko w du*** ale na szczęście po wakacjach zmiana i będą nowi ludzie na stołkach ciekawe czy coś się zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistaPL napisał:
Kto imprezował na polibudzie ten wie, że w akademikach alko leje się hektolitrami i często jest to spiryt rozrabiany, który siepie aż miło... Tak swoją drogą - do dziś mnie dziwi, że władze polibudy nie rozwiązały problemu otwieranych okien na piętrach po wyżej 4-go. Przecież co roku albo ktoś skacze albo wypada z okna w akademikach. Można zrobić uchylane okna a w ogóle to jak stać uczelnie na budowanie wielkich gmachów i remontowanie pałacyków pod rektoraty to możeby tak łaskawie w końcu zmodernizowali akademiki i zainwestowali w klimatyzacje, nawiew albo przynajmniej porządne okna ! Czekam na reakcje Pana rektora i senatu. To nie wina tej studentki tylko władz, że nie zabezpieczyły odpowiednio akademsów !
To nie była studentka tylko uczestniczka festiwalu folklorystycznego. Ale co do reszty wypowiedzi się zgadzam. Remont tych obiektow jest konieczny. Szkoda dziewczyny, całe życie przed nią było (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetnie zaczęła "piątek trzynastego"... głośno było, ale wiadomo że każdy przyjechał tu się bawić, tylko że nie każdy wie żeby z alko nie przesadzać... mieszkam dosłownie 50m od akademików i hałasy są tutaj praktycznie codziennie o tej godzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój. Przede wszystkim to nie umieszcza się ludzi na 8 piętrze. Ci ludzie muszą stawić się codziennie z całym majdanem o określonej godzinie w autokarze, który wiezie ich na koncerty. Zjechać w kilka zespołów jedną windą, na określoną godzinę z kilkoma strojami pod pachą ... Dlatego też należy umieszczać zespoły max. na 2 piętrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistaPL napisał:
Kto imprezował na polibudzie ten wie, że w akademikach alko leje się hektolitrami i często jest to spiryt rozrabiany, który siepie aż miło... Tak swoją drogą - do dziś mnie dziwi, że władze polibudy nie rozwiązały problemu otwieranych okien na piętrach po wyżej 4-go. Przecież co roku albo ktoś skacze albo wypada z okna w akademikach. Można zrobić uchylane okna a w ogóle to jak stać uczelnie na budowanie wielkich gmachów i remontowanie pałacyków pod rektoraty to możeby tak łaskawie w końcu zmodernizowali akademiki i zainwestowali w klimatyzacje, nawiew albo przynajmniej porządne okna ! Czekam na reakcje Pana rektora i senatu. To nie wina tej studentki tylko władz, że nie zabezpieczyły odpowiednio akademsów ! [/quote] [quote name='realistaPL' timestamp='1342183147' post='649089'] Kto imprezował na polibudzie ten wie, że w akademikach alko leje się hektolitrami i często jest to spiryt rozrabiany, który siepie aż miło... Tak swoją drogą - do dziś mnie dziwi, że władze polibudy nie rozwiązały problemu otwieranych okien na piętrach po wyżej 4-go. Przecież co roku albo ktoś skacze albo wypada z okna w akademikach. Można zrobić uchylane okna a w ogóle to jak stać uczelnie na budowanie wielkich gmachów i remontowanie pałacyków pod rektoraty to możeby tak łaskawie w końcu zmodernizowali akademiki i zainwestowali w klimatyzacje, nawiew albo przynajmniej porządne okna ! Czekam na reakcje Pana rektora i senatu. To nie wina tej studentki tylko władz, że nie zabezpieczyły odpowiednio akademsów !
Byłeś kiedyś w tym pałacyku? Tylko rektor ma klimatyzację. W pokoju obok jest sauna. I nie przesadzam. Więc to nie do końca tak, jak mówisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piyur napisał:
Dajcie spokój. Przede wszystkim to nie umieszcza się ludzi na 8 piętrze. Ci ludzie muszą stawić się codziennie z całym majdanem o określonej godzinie w autokarze, który wiezie ich na koncerty. Zjechać w kilka zespołów jedną windą, na określoną godzinę z kilkoma strojami pod pachą ... Dlatego też należy umieszczać zespoły max. na 2 piętrze.
Niestety w tym akademiku sprawa wygląda tak, że goście są kwaterowani na najwyższych piętrach, bo tam są wstawione nowe meble do pokoi i jako tako to wszystko wygląda. Piętra 2-3 przeznaczone są dla studentów zostających na wakacje, bo tam zostały rozwalone meble sprzed remontu i łóżka, których nie powstydziłyby się sale tortur. Przecież nie można pokazać obcokrajowcom, że polibudy nie stać na skończenie remontu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"policjantom pomaga tłumacz przysięgły" - czyli nikt na policji nie zna hiszpańskiego !! określenie: "głupi jak policjant" nie jest bezzasadne !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wyobrazam sobie jak mozna wypasc z okna akademika, mieszkam tam, dziewczyna albo wyskoczyla albo ktos ja wypchnal, sama przypadkiem nie wypadla. tylko teraz nikt sie nie przyzna co sie tak naprawde stalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylvia napisał:
"policjantom pomaga tłumacz przysięgły" - czyli nikt na policji nie zna hiszpańskiego !! określenie: "głupi jak policjant" nie jest bezzasadne !!
W takich sytuacjach, nawet gdyby policjant miał certyfikat DIPLOMA DE ESPANOL COMO LENGUA EXTRANJERA na poziomie Superior to i tak wymagane byłoby przesłuchanie w obecności tłumacza przysięgłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy jest biegły z języków obcych, ale to już każdego osobista sprawa. Co prawda to prawda warunki w nie których akademikach są w średnim stanie Politechnika nie ma najlepszych. Byłam kilka razy, ale osobiście mieszkałam w akademiku UMCS w Feminie akademik godny polecenia, ale to nie o tym mowa. Uważam że musiała sama to uczynić albo ktoś ja popchnął mając otwarte okno. Słowem kondolencje dla rodziny, bo to młoda dziewczyna bardzo młoda i jakby nie było szkoda jej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 4 lata mieszkałem w DS1 PL na Nadbystrzyckiej, zawsze na 8, 9 lub 10 piętrze i nie przypominam sobie aby była jakakolwiek możliwość wypadnięcia z okna. Co prawda nigdy nie ćwiczyłem tańców na parapecie przy otwartym oknie, ale ten wypadek z całą pewnością nie jest skutkiem zakwaterowania w tym domu, który mógłby posiadać wady mogące przyczynić się do takiej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agat* napisał:
nie wyobrazam sobie jak mozna wypasc z okna akademika, mieszkam tam, dziewczyna albo wyskoczyla albo ktos ja wypchnal, sama przypadkiem nie wypadla. tylko teraz nikt sie nie przyzna co sie tak naprawde stalo.
jest nowy artykul o dziewczynie - dlaczego wypadła z okna ... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120713/LUBLIN/120719716
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska wodeczka zaszkodziła podobno wszyscy ładnie pijani a opiekunowie polscy grup najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest morderca Bogumił Kaczmarzyk, długie czarne włosy. niebezpieczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...