Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie jest polityka pro-rodzinna Państwa ? Tylko w mediach ! Bo jeśli rodzina znajdzie się w dołku to Państwo ma to w du*** !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lcez napisał:
zapraszamy do szkoły policealnej - bezpłatnej w Lubelskim Centrum Edukacji Zawodowej - Magnoliowa 8 - poczatek semestru wrzesień 2011 - różne specjalizacje
Chłopak chce studiować w poważnej uczelni a nie robić magistra na siłę w jakiejś tam fabryce wykształciuchów. Tu Politechnika Lubelska powinna wesprzeć chłopaka i dać mu szansę na prawdziwe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie zastanawiam jak ten chlopak sie czuje, bardzo mi szkoda takich ludzi co im los sprawil taka przykrosc. Mam nadzieje ze ma ogromne wsparcie osob z jego otoczenia. Na pewno jego rodzice widza go z gory. W koncu Bog wie co robi i na pewno ich potrzebowal u siebie. I mam nadzieje ze ten czas Darkowi wynagrodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając nasze urzędy można spróbować przewidzieć dalsze losy chłopaka: Urząd skarbowy opodatkuje go za ukrywane dochody lub będzie trzeba zapłacić podatek od darowizn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy piszecie, że mieliście podobną sytuację jak on, że w jego wieku też zaczynaliście życie w obcym mieście sami. To nie jest żadne porównanie, bo w tedy mieliście rodziców, jeden telefon i słyszycie ich, sama świadomość że ktoś jest co was Kocha, czeka na was. Darek nie ma już rodziców, wiem, że różnie w życiu jest i nie zawsze rodzice są idealni, ale są, jest świadomość, psychika jest bardzo ważna jak nie najważniejsza, jeśli siada psychika siada wszystko po kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dlaczego on nie moze dostać 200 tys zl za rodziców a rodziny ofiar ze smolenska ktorzy wszystko mieli i nic im nie brakowalo mogą...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek stań na komisje ds dla niepełnosprawnych będziesz miał orzeczenie do celów poza rentowych. Jeśli otrzymasz w stopniu umiarkowanym to będziesz miał zasiłek pielęgnacyjny i z pefronu na dalszą naukę, a na studiach jeszcze dodatkowe stypendium. Jeśli bym miała do Cebie kontakt to bym Ci pomogła poskładać odpowiednie dokumenty. Przesyłam Ci linka http://www.um.lublin.pl/um/index.php?t=200&id=32403 tam otrzymasz potrzebne dokumenty do wypełnienia i tam jest komisja. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ed napisał:
Ludzie co wy piszecie, że mieliście podobną sytuację jak on, że w jego wieku też zaczynaliście życie w obcym mieście sami. To nie jest żadne porównanie, bo w tedy mieliście rodziców, jeden telefon i słyszycie ich, sama świadomość że ktoś jest co was Kocha, czeka na was. Darek nie ma już rodziców, wiem, że różnie w życiu jest i nie zawsze rodzice są idealni, ale są, jest świadomość, psychika jest bardzo ważna jak nie najważniejsza, jeśli siada psychika siada wszystko po kolei.
- a skąd masz tę pewność, że wszyscy, którzy zaczynali dorosłe życie w wieku 19 lat, to mieli rodziców, albo chociaż oparcie w nich? Tak niestety czasami bywa i trzeba umieć dawać sobie radę. Pani Zofia słusznie radzi, biorąc pod uwagę przebyte leczenie i chorobę Darka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zofia napisał:
Darek stań na komisje ds dla niepełnosprawnych będziesz miał orzeczenie do celów poza rentowych. Jeśli otrzymasz w stopniu umiarkowanym to będziesz miał zasiłek pielęgnacyjny i z pefronu na dalszą naukę, a na studiach jeszcze dodatkowe stypendium. Jeśli bym miała do Cebie kontakt to bym Ci pomogła poskładać odpowiednie dokumenty. Przesyłam Ci linka http://www.um.lublin.pl/um/index.php?t=200&id=32403 tam otrzymasz potrzebne dokumenty do wypełnienia i tam jest komisja. Pozdrawiam
Pani Zofio! W ramce obok artykułu jest ramka zatytułowana "Pomóż Darkowi". Cytuję: Jeśli ktoś chce wesprzeć Darka, może skontaktować się z naszą redakcją pod nr tel. 81 46 26 863, 81 46 28 865 lub e-mailem: mizeracka@dziennikwschodni.pl Proponuję skorzystać z tej możliwości kontaktu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200tys. zł dla Darka od Państwa Polskiego. MAF zgadzam się z Tobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ed napisał:
Ludzie co wy piszecie, że mieliście podobną sytuację jak on, że w jego wieku też zaczynaliście życie w obcym mieście sami. To nie jest żadne porównanie, bo w tedy mieliście rodziców, jeden telefon i słyszycie ich, sama świadomość że ktoś jest co was Kocha, czeka na was. Darek nie ma już rodziców, wiem, że różnie w życiu jest i nie zawsze rodzice są idealni, ale są, jest świadomość, psychika jest bardzo ważna jak nie najważniejsza, jeśli siada psychika siada wszystko po kolei.
współczuję temu chłopakowi jak najbardziej, a co do rodziców innych osób to mój mąż ich nie miał. Został sierotą jako 5 letnie dziecko, ojciec zmarł gdy miał 5 miesięcy a mama po 5 latach w nocy, gdzie on rano próbował ją usilnie obudzić, no i niestety musiał i musi sobie sam radzić, teraz ja mu pomagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadek napisał:
351 zł to łaczny dochód,a temu chłopcu zostaje 300 po opłatach,to i tak nie ma jeszcze tak źle,powiedział bym Krezus jak na nasze warunki,ale ta nasza biedota o tym pewnie nie napisze,bo pewnie nie mają internetu
weź Ty się człowieku zastanów czasami nad tym co piszesz, ciesz się że Tobie jeszcze nie odcięli ... (internetu oczywiście;> )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety państwo Polskie ma takie osoby w d. najczęściej. Współczuje chłopakowi, przeżył straszną tragedię, jego los sam okrutnie go doświadczył chorobą, nie ma co tu dyskutować tylko trzeba pomóc, doradzić coś... ma tylko 19 lat a już ciągnie za sobą bagaż doświadczeń. Może gdyby jego historia poszła dalej w ogólnopolskie media a nie tylko nasz lokalny DW - odzew byłby większy... Może nasi lokalni parlamentarzyści w akcie serca przekazaliby coś ze swoich poselskich pensji na pomoc chłopakowi? Jako wyborca tego bym od nich oczekiwał, im nie ubędzie a Darkowi by na pewno pomogło. A tak zamiast tego i tak już zazwyczaj zamożni ludzie (np. spora część rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej) dostają od państwa po kilkaset tysięcy złotych, w tym jedna Pani adwokat nawet 3 mln zł. O zwykłych ludziach się w tym kraju nie myśli. Zwykłych ludzi, których dotknęła osobista tragedia zostawia się samym sobie a dobrze usytuowanych za przeproszeniem, wynagradza. To jest polska równość wobec prawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochany Darku,wierzę że wszystko się ułoży,że dobrzy ludzie nie zostawią cię samego,życzę ci wszystkiego co najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejski Zespół ds orzekania o niepełnosprawności w lublinie jest przeniesiony od dziś z ul. Tetmajera na ul.Magnoliową 2 http://www.kurierlubelski.pl/aktualnosci/387217,miejski-zespol-ds-orzekania-o-niepelnoprawnosci-zmienil,id,t.html Pozdrawiam Zofia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę niedoskonałości tego artykułu, ale ciesze się że udało się sprawić by powstał. Jeśli ktoś ma pomysł i chce pomóc podam adres aniadarekm@gmail.com, wszystkie informacje przekażę chłopcu. Rozgłos nie jest tym czego teraz pragnie, ale wiem, że wasze pomysły mogą mu bardzo pomóc, a tego na pewno potrzebuje. Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
No oczywiście trzeba współczuć takim ludziom,ale 300 zł na miesiąc na osobę to u nas norma.Opieka społeczna ma takich podopiecznych tysiące,a kryterium pomocy to 351 zł. na osobę i też wiele dramatów rodzinnych - więc niech się DW wreszcie obudzi i zacznie pisać o prawdziwych problemach ściany wschodniej jak bieda,bezrobocie,wykluczenie społeczne itd. Przestańcie epatować społeczeństwo Lublina Europejską Stolicą Kultury, bo jak na razie, to jesteśmy stolicą biedy i to całej Unii Europejskiej.
Masz rację Kasia...jestem podobnego zdania najpierw Lublin musi zawalczyć o godność...40%ludzi zarabia minimum socjalne porównywane z latami 2000-2002r.Czyli 1100-1300zł.20%wogole nie pracuje choć część z nich żyje na banicji część wyjechała a tylko 20-30% ma godne płace i godne życie.Jesteśmy zaściankiem.I wiem,rozumiem ze paru cwaniaczków chciało by się wybić.Żyjecie dzięki studentom...Do władz Lublina...Do cwaniaczków wykładowców...W Lublinie sięgenerujecie biedę...I to że coraz gorzej się tu żyje.Niedługo to zaczną ludzie mieszkać co niektórzy w kartonach jak na Kubie.I aby ten pomysł ze Stolicą Europejskiej Kultury nie skończył jak sceną z ostatniego odcinka Alternatywy 4.Jak to zacna delegacja ze świata przyjechała obejrzeć CUDO....Lublin Biedoszyb nie ma moralnego prawa o taką renomę się ubiegać...Najpierw niech tu ludzie godnie żyją i zarabiają...Gdyż takiego cuda i perspektyw to od lat 90tych tu nie było...Dla samotnego pracownika marketu Od 1150zł pensji-450czynsz-140światło-130gaz-150dojazd mpk - 50abonament za telefon.Ok50 zł inne opłaty...1150-970=180 zł na cały m-c na jedzenie,ubranie,rozrywkę.Broń Boże aby ząb nie był do leczenia albo inna nie przewidziana opłata.180zł- nawet daje stabilne 5zł-całodzienne na wyżywienie!!!Kombinuj albo kradnij?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
No oczywiście trzeba współczuć takim ludziom,ale 300 zł na miesiąc na osobę to u nas norma.Opieka społeczna ma takich podopiecznych tysiące,a kryterium pomocy to 351 zł. na osobę i też wiele dramatów rodzinnych - więc niech się DW wreszcie obudzi i zacznie pisać o prawdziwych problemach ściany wschodniej jak bieda,bezrobocie,wykluczenie społeczne itd. Przestańcie epatować społeczeństwo Lublina Europejską Stolicą Kultury, bo jak na razie, to jesteśmy stolicą biedy i to całej Unii Europejskiej.
Dokładnie. Ja na całą rodzinę mam jakieś 1500 złotych i to jeszcze z tego trzeba opłacić czynsz, rachunki, zjeść. Na więcej już nie wystarcza.Skończyłam studia 7 lat temu i tylko wyć się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banki wydają duże pieniądze na reklamę na sponsoring...itd a tu pewnie żle by to wyglądało że umarzają kredyt...ale trzymam kciuki za Ciebie życzę dużo zdrowia i wierzę w życzliwych ludzi......Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...