Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W każdym mieście maraton jest organizowany na zasadzie kilku jednakowych pętli: jest płaski teren dla biegaczy bez podbiegów i zbiegów,  ustawia się mniej punktów z odżywkami i piciem dla zawodników, mniej zespołów do pierwszej pomocy, organizatorzy nie mysla nic a nic, a do tego utrudnienia w ruchu zamknąć całe miasto... gratuluje pomysłu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś bez wyobraźni ustalał tą trasę. Ktoś inny zaakceptował chociaż powinien odmówić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota ustalał trasę.....blokada całego Lublina......urzędasy to matoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al. Spółdzielczosci Pracy, Lubartowska, Kunickiego. Jana Pawła II, Zemborzycka, Al Kraśnickie....to tylko niektóre ulice zablokowane przez MARATON, a są to trasy wylotowe jak i wjazdowe do Lublina!!! Czyli CO ??? Ani wjechac ani wyjechac z miasta ??? Paraliż zupełny.....tylko nie w głowach organizatorów i tych co to zatwierdzili !!!! A przecież można stworzyc trasy wokół Zalewu, Janowką, Nałkowskich lub Romera a nawet do Krężnicy Jarej  itd.....No ale jak chce się "zbłysnąć"..... PS. Napewno MPK nie będzie miała kłopotów....po prostu komunikacja miejska przestanie kursować......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie aby biegnący kręcili się  między kamienicami na starym mieście, jak chomiki w kółeczku?? trasa jest z pewnością przemyślana, przedyskutowana, skąd te narzekania?? Bez przesady, to jednorazowa akcja, nie auta są najważniejsze w mieście,tylko ludzie i promowanie zdrowego trybu życia!!   Bieganie po płaskim to żadna przyjemność, poza tym wszystko odbędzie się w weekend, gdy jest mniejszy ruch na drogach, zwłaszcza do 13tej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przez jedną niedzielę ruszycie tyłki na piechotę to nic się wam nie stanie wieczni malkontenci z forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym mieście maraton jest organizowany na zasadzie kilku jednakowych pętli: jest płaski teren dla biegaczy bez podbiegów i zbiegów,  ustawia się mniej punktów z odżywkami i piciem dla zawodników, mniej zespołów do pierwszej pomocy, organizatorzy nie mysla nic a nic, a do tego utrudnienia w ruchu zamknąć całe miasto... gratuluje pomysłu
Szymuś chyba tylko u Ciebie w piciwólce maraton organizowany jest na zaszadzie kilku pętli bo zdecydowanie nie wszędzię a jak Ci deszcz na głowę żle działa to weż tabletki te różowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!!!!!! kilku pijanych kierowców mniej w Lublinie.  Chce wiecej takich imprez masowych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przez jedną niedzielę ruszycie tyłki na piechotę to nic się wam nie stanie wieczni malkontenci z forum!
  Pogotowie ma też ruszać tyłek na piechotę, jak się komuś spoza pętli zechce zawału dostać? Bo chyba na Sławin, Szerokie, boczne Wojciechowskiej, sporą część Dziesiątej i Kośminek to helikopterem latać będą musieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymuś chyba tylko u Ciebie w piciwólce maraton organizowany jest na zaszadzie kilku pętli bo zdecydowanie nie wszędzię a jak Ci deszcz na głowę żle działa to weż tabletki te różowe :)
Bez zbytniech spouchwałości proszę bo Cię nie znam i nie życzę sobie żebyś sie tak do mnie zwracał, rozumiesz? Kompleksy Ci doskwierają związane z Twoim miejscem zamieszknia to nie dawaj wyrazu tego, frustracie tu w komentarzach. Po za tym Orlen Maraton w Warszawie 6 pętli. Jesli komuś nie jest żal wystawiania wiekszej ilości karetek i punktów medycznych które mogą ratować innych potrzebujących niż maratończyków to już nic na to nie poradzę. Należy pamiętać, że za pieniądze publiczne. Nastepnym razem przemyś co piszesz i darusz sobie suchary o deszyku i tabletkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez zbytniech spouchwałości proszę bo Cię nie znam i nie życzę sobie żebyś sie tak do mnie zwracał, rozumiesz? Kompleksy Ci doskwierają związane z Twoim miejscem zamieszknia to nie dawaj wyrazu tego, frustracie tu w komentarzach. Po za tym Orlen Maraton w Warszawie 6 pętli. Jesli komuś nie jest żal wystawiania wiekszej ilości karetek i punktów medycznych które mogą ratować innych potrzebujących niż maratończyków to już nic na to nie poradzę. Należy pamiętać, że za pieniądze publiczne. Nastepnym razem przemyś co piszesz i darusz sobie suchary o deszyku i tabletkach.
  Gdzie te pętle w Orlenie? i aż 6? Pętla ma to do siebie, ze biegnie się klika razy wokół niej. Tak jak np. na stadionie. Biegłem w Orlenie i niczego takiego tam nie dostrzegłem. W Paryżu, Londynie, Chicago, Nowym Yorku jakoś maratony nie przeszkadzają, choć biegnie tam po 40-50 tysięcy ludzi... Karetki owszem, stoją, ale wydaje mi się, że promowanie zdrowego stylu życia w długim okresie spowoduje rzadsze wyjazdy karetek do zawałów, nadciśnień, zatorów itp... A karetki przejadą i wśród maratończyków jeśli zajdzie taka potrzeba, akurat oni są tego świadomi i zapewne żadnemu nie sprawi to problemu...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że zabraknie 10 m ........ :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te pętle w Orlenie? i aż 6? Pętla ma to do siebie, ze biegnie się klika razy wokół niej. Tak jak np. na stadionie. Biegłem w Orlenie i niczego takiego tam nie dostrzegłem. W Paryżu, Londynie, Chicago, Nowym Yorku jakoś maratony nie przeszkadzają, choć biegnie tam po 40-50 tysięcy ludzi... Karetki owszem, stoją, ale wydaje mi się, że promowanie zdrowego stylu życia w długim okresie spowoduje rzadsze wyjazdy karetek do zawałów, nadciśnień, zatorów itp... A karetki przejadą i wśród maratończyków jeśli zajdzie taka potrzeba, akurat oni są tego świadomi i zapewne żadnemu nie sprawi to problemu...  
  JAK BYŚ BIEGŁ W ORLENIE KŁAMCZUSZKU TO BYŚ WIEDZIAŁ :) KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI KTÓRE NIE NADAJĄ SIĘ DO BIEGANIA MARATONÓW JAK TY HEHE PIEPRZENIE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA... TO DARUJ SOBIE. A PORÓWNANIE DO WIELKICH SWIATOWYCH IMPREZ BIEGOWYCH TO JAK PORÓWNANIE LUBLINA DO WYMIENIONYCH PRZEZ CIEBIE MIAST TAM DZIELNICE SA WIELKOSCI LUBLINA... PEWNIE ZARAZ POWIESZ ZE BYŁES I WIDZIAŁES ZE TAK NIE JEST ALE SAM WIESZ ZE KŁAMIESZ HEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK BYŚ BIEGŁ W ORLENIE KŁAMCZUSZKU TO BYŚ WIEDZIAŁ :) KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI KTÓRE NIE NADAJĄ SIĘ DO BIEGANIA MARATONÓW JAK TY HEHE PIEPRZENIE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA... TO DARUJ SOBIE. A PORÓWNANIE DO WIELKICH SWIATOWYCH IMPREZ BIEGOWYCH TO JAK PORÓWNANIE LUBLINA DO WYMIENIONYCH PRZEZ CIEBIE MIAST TAM DZIELNICE SA WIELKOSCI LUBLINA... PEWNIE ZARAZ POWIESZ ZE BYŁES I WIDZIAŁES ZE TAK NIE JEST ALE SAM WIESZ ZE KŁAMIESZ HEHE
Nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem... W wymienionych wielkich miastach nie biegłem... Co z tego, że są wielkie? Maraton korkuje je tak samo jak Lublin... Żal 4 litery ściska, że w Psiej Wólce nie da się poprowadzić takiej trasy, rozumiem, tam trzebaby właśnie owych pętli ze 40 wytyczyć... Na stronie Orlen Maratonu jest mapa - jak uda ci się wytyczyć choć jedną pętlę (czyli okrążenie powtarzające się) to oddam honor... ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...