Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2 mln zł dla Górnika Łęczna z kasy miasta? Komisja sportu ani za, ani przeciw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2016 r. o 19:56 Powrót do artykułu
Kapelko mówisz o zainteresowaniu sponsorow i gdzie oni sa, gdzie? jak zwykle sciemniasz na calej liniii !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pinokio ma znowu brązowy nosek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodziły się władze Łęcznej bo za późno się o nie zwrócono gdzie budżet miasta był już dopięty i nie można było wprowadzać zmian. Trzeba było myśleć wcześniej... Kapelko oszust jak kręcił tak dalej kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko przestań opowiadać jak promujesz Lublin jak cała Polska się śmieje z rozgywania meczów w iście piknikowym stylu sprzedawczyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisałem na początku rozgrywek że Górnik zabierze kibiców Motorowi i że Motor na tym wyjdzie jak Zabłodzki .TO wszyscy widzimy.Pisałem że ENEA to skąpiec i Górnik spadnie . NIECH Górnik spadnie z honorem ale na swoim stadionie . Niech powoli szykują 1 mocną ligę .1 liga na takie miasto to jest też SUPER .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 mln dla Górnika, 3 dla Motoru a przecietny mieszkaniec Lublina nic z tego nie ma( no moze wyzsze podatki bedzie płacił). Wolałbym zeby te pieniadze przeznaczyć np na szkółki piłkarskie przy orlikach, nowe chodniki czy rachunki za prąd placowek oświatowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko w..........laj z Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub zwiększył koszty a nie zmniejszył wyjazd z Łęcznej na trening wyjazd na mecz chodzi mi oczywiście o arenę , brak kibiców , może Portfelko powinieneś odejść a nie Klub do ruiny doprowadzisz brak jakiego kolwiek zaangażowania , tylko kasa ile się da to wszystko znika marketing leży logistyka padła tak to jest jak klubem rządzą  ludzie z poza miasta dziwię się że jeszcze nikt z Bogdanki i Od Burmistrza nie działa w tej sprawie chyba że to już jest takie koleśostwo że ze stołków nawet sam Kaczyński nie Pogoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli Motor dostaje to i Górnik powinien, przynajmniej póki reprezentuje jako jedyny region lubelski w najwyższej klasie rozgrywkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jeśli Motor dostaje to i Górnik powinien, przynajmniej póki reprezentuje jako jedyny region lubelski w najwyższej klasie rozgrywkowej
Nikt nie powinien dostać za takie reprezentowanie nawet Legia.Je...ć takich reprezentantów lokalnych i krajowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kapelko, przestań zamieszczać komentarze na tym forum. IP cię zdradza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko co ty k....o...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co lublin to świnka skarbonka. To niech Łęczna sponsoruje kosza i ręczna bo reprezentują region lubelski. Jaki region bredzenie i tyle. Chcą tylko wyrwać kasę i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Szumlak niech pilnuje kasy w Lublinie a nie wpie.........la się do tego na co burmistrz Łęcznej wydaje publiczne pieniądze. dopóki klubem rządzą nieudacznicy miasto niech nie daje pieniędzy na pensje pseudo działaczy i transfery pseudo piłkarzy .Na szkolenie młodzieży w budżecie miasta pieniądz są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam nic przeciwko temu, żeby pomóc Górnikowi, reklamuje on miasto i stadion, gra w ekstraklasie a nie jakiejś podrzędnej lidze więc czemu nie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni dlaczego schowaliście ten artykuł -niewygodny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rozwiązanie , wynająć Narodowy ,i zwrócic sie do Prezydenta Warszawy o 100 mln zł za promocje miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...