Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

20 000 km czyli wakacje studentów z Lublina w busie

Utworzony przez aventini, 22 lipca 2012 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Oni są z Łęcznej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aventini napisał:
Oni są z Łęcznej !
..przykro mi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, się jeździ za pieniądze tatusia, to i 100 000 km moga robić, jakby za swoje im przyszło jechać, to by pewnie nawet nie dojechali do tesco spod plazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pffff napisał:
no tak, się jeździ za pieniądze tatusia, to i 100 000 km moga robić, jakby za swoje im przyszło jechać, to by pewnie nawet nie dojechali do tesco spod plazy
Po prostu zazdrościsz im odwagi i tego, że im się udało. Oni spełnili swoje marzenie a ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie boicie sie? jak wam nawali bus np w Gruzji to co wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co, świetny pomysł też kiedyś tak myślałem ale ja niestety takiej ekipy nie zebrałem a ja wam zazdroszcze, a innym powiem wspomóżcie ich bo to wszystko kosztuje niech każdy przeleje małą sumke my nie zbiedniejemy, a oni spełnią marzenia do końca ja już przelałem wszystko jest podane na ich stronie Pozdrawiam i życzę miłej podróży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...