Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

208 nowych drzew pojawi się w Lublinie

Utworzony przez staszek, 25 lipca 2013 o 09:09 Powrót do artykułu
nie zapomnijcie o ul. Unickiej , gdzie dzięki " manianie " wycięto piękny drzewostan chcąc posawić market !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę napisać :ile wcześniej drzew i żywopłotów wycięto i zniszczono.Jest identyczna informacja z bezrobotnymi :przy zwalnianiu :cisza,jak ktos i gdzies tam planuje zatrudnienie ,to wtedy trąbi się przez cały tydzień.A saldo tak w jednym jak drugim przypadku ujemnne na niekorzyśc ludzi!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu gdzie jest palc zabaw są drzewa  i po co komu 50 śliw? To zamiast szczawiu? Jakiś czas temu na ul. Pogodnej na odcinku od Grabskiego do jednostki wojskowej wycięto część drzew. W wyniku prowadzonych prac wymiany rur "padło" kilka kolejnych i teraz zostały budynki i trawniki oraz uschnięte kikuty, a było tak pięknie. Następnie na Pogodnej w trakcie budowy Biedronki wycięto kilkanaście drzew i nie posadzono nawet krzewu. Wycięto zdrową wierzbę przy skrzyżowaniu Grabskiego z Pogodną, bo ponoć zasłaniała kierowcom widom, co jest bzdurą, gdyż wystarczyło jej podciąć gałęzie. Drugie drzewo pokonał piorun i tak znikło kolejne drzewo. Wracając do wierzby utrudniającej widok kierowcom, aż dziw, że tym samym kierowcom nie przeszkadzają wiecznie stojące na zakazie tiry i czekające na wjazd do hurtowni Igoltexu, albo usiłujące wjechać do Biedronki. Ulica Grabskiego chyba nadal nie ma planu zagospodarowania, a jak widać jakiś oszołom zrobił z krótkiego odcinka Grabskiego część mieszkalno-przemyłsłową i tak mamy market z nocnymi rozładunkami i tirami w dzień i w nocy i hurtownie zaopatrywane przez tiry i samochody dostawcze, które stoją w nocy z włączonymi agregatami. Nie wspomnę o jeżdżeniu tych samochodów po chodnikach i pasach dla pieszych. Jak widać w urzędzie kto wcześniej przyjdzie do pracy, ten rzuca pomysłem i nikt tego nie kontroluje. To jak z wymianą rur. Nie jest ważne, że wymiany, naprawy powinny być zgłoszone miastu na początku roku, tylko najpierw kładzie się nowy asfalt, a potem usuwa awarie starych rur, albo rozczyna ich wymianę - Nowy Świat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z Ogrodem Saskim. Już drugi rok jest zamknięty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: