Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

23-letnia kobieta wyskoczyła z okna KUL. Nie żyje

Utworzony przez biuerwa, 8 marca 2012 r. o 09:59 Powrót do artykułu
czy to była niedoszła żona tego pseudodetektywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to była niedoszła żona tego pseudodetektywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to już "wyskok" z budynku KUL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 lata ? Studentka ? Smutna historia... ktoś powinien sprawdzić co tam się na KULu dzieje że znów ktoś targnął się na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak RYŻY i czerwoni jeszcze trochę porządzą to nie jedna osoba jeszcze wyskoczy.Brak perspektyw na życie dla tych młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do goscia. czy coś sie dzieje? nic, po prostu to jeden z najwyzszych budynków i z lawtym dostępem, okna nie sa zabezpeczone bo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne, ale zdarza się wielokrotnie tak, że jeśli z danego budynku ktoś wyskoczy to w niedalekim odstepie czasu ktoś znowu to zrobi, jest to potwierdzone badaniami. Zapewne ta dziewczyna nosila w głowie ten zamiar aż w końcu dosżło do tego. Zwłaszcza po ostatnim wydarzeniu kiedy to kobieta Pana Rutkowskiego siedziaął na parapecie, ale wtedy nic się nie stalo. Smutna historia, aczkolwiek myslę, że KUL nie ma tu nic wspólnego a jedynie psychika i sprawy osobiste danej osoby. Wszystkim dobre dnia zyczę, A dziewczyna niech spoczywa w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hi napisał:
do goscia. czy coś sie dzieje? nic, po prostu to jeden z najwyzszych budynków i z lawtym dostępem, okna nie sa zabezpeczone bo po co.
Za dużo okien do zabezpieczenia,a KUL nie ma na taki cel pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze bardziej popularnym wśród samobójców jest rektorat UMCS, prawdopodobnie najczęstszym powodem jest depresja, którą w obecnych czasach daje się leczyć z powodzeniem. W naszym kraju wśród młodzieży nastąpił skokowy wzrost prób samobójczych, już nawet 13 letnie dzieciaki przedawkowują leki uspokajające. To wielka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjąć klamki z okien na wyższych piętrach, albo tak zadziałać, żeby dało się uchylić tylko lufcik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi jakiś Szatan sie tam zalung.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas niezależny napisał:
Jak RYŻY i czerwoni jeszcze trochę porządzą to nie jedna osoba jeszcze wyskoczy.Brak perspektyw na życie dla tych młodych ludzi.
mecenasie z bozej laski. uzaleznij sie, to moze zmadrzejesz! nieuki,nieudacznicy i frustraci z dwiema lewymi rekoma do pracy nigdy nie beda zadowoleni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewniak napisał:
Musi jakiś Szatan sie tam zalung.
ze pewnosciom tak i tez musi co byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
mecenasie z bozej laski. uzaleznij sie, to moze zmadrzejesz! nieuki,nieudacznicy i frustraci z dwiema lewymi rekoma do pracy nigdy nie beda zadowoleni!
Będziesz JASIU robił do 67 jak ci komuchy fundują,to też ci się łapy wykrecą na dwie lewe.Nie o TAKE POLSKĘ młody komuszku walczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę wnikał w przyczyny ale z tym budynkiem jest coś nie tak.Kolejna próba ,może być ,że przypadek ale może jest też niezabezpieczony,że przyciąga samobójców.Kilka lat temu w tym samym miejscu wyskoczył chłopak.Pomijam ,że budynek był przez kilka lat użytkowany bez odbioru technicznego.Przecież ktoś kto odbiera budynek musi takie coś przewidzieć.Może trzeba zmienić sposob otwierania okien. Budynek nie jest bezpieczny.Klatki ciasne,windy wiecznie zepsute,Drzwi po 19 zamykane a ewkuacyjne nie dość ,że koło księgarni zamknięte to teraz z drugiej strony jest budowa i są zawalone materiałami budowlanymi.Dojazd pod budynek też jest niemożliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas niezależny napisał:
Jak RYŻY i czerwoni jeszcze trochę porządzą to nie jedna osoba jeszcze wyskoczy.Brak perspektyw na życie dla tych młodych ludzi.
"RYŻY i czerwoni" na KUL-u? Tam chyba ktoś inny rządzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
"RYŻY i czerwoni" na KUL-u? Tam chyba ktoś inny rządzi?
RYŻY i CZERWONI SĄ WSZĘDZIE.Mają długie czerwone macki,oplatają nimi wszystko i wszędzie,Kul też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Będziesz JASIU robił do 67 jak ci komuchy fundują,to też ci się łapy wykrecą na dwie lewe.Nie o TAKE POLSKĘ młody komuszku walczyłem.
z pewnoscia nie bedzie to 67, ale raczej 70 lat, kiedy dozyje wieku emerytalnego. jestem jednak osoba umiejaca liczyc i racjonalnie podchodzic to otaczajacej nas rzeczywistosci dlatego tez wcale nie bede zdziwiony stawianymi wobec mnie wymaganiami nie placze w zwiazku z tym, tylko juz mysle o zawodowym przygotowaniu, na tak wysokim pozniomie, aby sprostac niewatpliwie ciezkiemu wyzwaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
z pewnoscia nie bedzie to 67, ale raczej 70 lat, kiedy dozyje wieku emerytalnego. jestem jednak osoba umiejaca liczyc i racjonalnie podchodzic to otaczajacej nas rzeczywistosci dlatego tez wcale nie bede zdziwiony stawianymi wobec mnie wymaganiami nie placze w zwiazku z tym, tylko juz mysle o zawodowym przygotowaniu, na tak wysokim pozniomie, aby sprostac niewatpliwie ciezkiemu wyzwaniu.
Dasz radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
z pewnoscia nie bedzie to 67, ale raczej 70 lat, kiedy dozyje wieku emerytalnego. jestem jednak osoba umiejaca liczyc i racjonalnie podchodzic to otaczajacej nas rzeczywistosci dlatego tez wcale nie bede zdziwiony stawianymi wobec mnie wymaganiami nie placze w zwiazku z tym, tylko juz mysle o zawodowym przygotowaniu, na tak wysokim pozniomie, aby sprostac niewatpliwie ciezkiemu wyzwaniu.
Prawdziwie obywatelska postawa,szkoda że takich jak ty nie ma 40mln.Właśnie OTAKE POLSKE walczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...