Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale ten Pan wymieniony w artykule nie jest dyrektorem szpitala, wiec warto najpierw przemyslec co sie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam to środowisko ginekologów - położników i muszę stwierdzić, że wielu z tych pożal się Boże konowałów (nie ubliżając prawdziwym nieludzkim doktorom) nie powinno uprawiać praktyki lekarskiej. Znam wiele przypadków, które kończyły się najczęściej komplikacjami okołoporodowymi u noworodków - podduszenia, trwałe kalectwo, wręcz warzywka a także śmierć i to z jednego tylko powodu - niech rodzi siłami natury, a cesarki zarezerwujemy dla rodziny, znajomych i znajomych znajomych, coby panie nie popsuły sobie zabawek... No w ostateczności jak dobrze zapłaci to będzie miała... Do tego brak dobrej atmosfery na porodówkach a wręcz zwykłe chamstwo i słoma z butów... Mam nadzieję, że ktoś zrobi w końcu z tym porządek, zanim dochtory zbudują wesołe miasteczko pod siedzibą premiera, bo przecież za ciężką pracę i dyżury, na których rozkapryszone baby wołają o cesarki należy się co najmniej 20.000 zł miesięcznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"DONOSI GAZETA.PL" - Dobrze powiedziane. Powiem więcej: DONOSI i będzie DONOSIĆ. Więc uważajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najgorszy szpital w Lublinie .Takie jest też moje zdanie .Ten szpital powinno się reformować ,a nie dokładać do tego molocha .Może ten ginekolog co robi wszywki alkoholikom ,a wcześniej był wspówłaścicielem DPSKażdy szpital w Lublinie jest niezbyt dobry ,ale w tym szpitalu nie czuje się dobrego ducha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ona śmie obrażać lekarzy. oni sie po tyle lat uczą , im sie należy szacunek i pieniadze.... hołota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mowiac juz o tym ze kazda Polka powinna rodzic naturalnie i po katolicku, czyli w bolu...anie jakies cesarskie ciecia pod narkoza czy inne amerykanskie glupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"postępowanie medyczne było w pełni prawidłowe" - skoro szpital ma takie podejście do swojej działalności, to wiadomo czemu ciągle słyszy się o wpadkach lekarzy. ja się tylko zastanawiam komu przeszkadzał zapis w ustawie z 1926 roku o sprawowaniu funkcji urzędnika i lekarza, który mówił, że urzędnik i lekarz, którzy źle wykonują swoje obowiązki oraz przyjmują korzyści materialne za wykonywanie tychże obowiązków - poniosą kare śmierci przez rozstrzelanie. JAK BABCIE KOCHAM USTAWA TA POWINNA BYĆ PONOWNIE WPROWADZONA W ZYCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieciątko zostało bez mamy..... straszna tragedia....straszna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko lubelscy ale POLSCY BIZNESMENI CZAS WRESZCIE REJESTROWAĆ AGENCJE UBE ZPIECZENIOWE ABY POSZKODOWANI OTRZYMYWALI ODPOWIEDNIO WYSOKĄ REKOMPENSATĘ. Dzięki Waszym Inicjatywom SEJM RP wreszcie ustanowi prawo o AGENCJACH UBEZPIECZENIOWYCH. Z czasem powstanie prawo ubezpieczenia nie tylko prywatnego ale także będzie wymagane ubezpieczenie wszystkich Firm w których pracują Pracownicy etatowi , hipermarkety , przedsiębiorstwa komunikacyjne , szpitale , kliniki , personalne lekarzy itp. musi powstać sieć UBEZPIECZEŃ z których Wszyscy będziemy ko rzystać . Przy UBEZPIECZENIACH zmieni się prawo adwokackie, które będzie komfortem dla Poszkodowa nego, gdyż poszkodowany podpisuje Kontrakt z Adwokatem na dla przykładu 30% od sumy wygranej i... Adwokat pracuje nad tym aby Poszkodowany miał jak największą przyznaną sumę ODSZKODOWANIA, bo wtedy On weżmie więcej pieniędzy . A Poszkodowany się leczy i telewizje ogląda . Może wreszcie UBEZPIECZENIE STANIE SIĘ FAKTEM !. (?). A Rodzinie zmarłej Kobiety WYRAZY NAJGŁĘBSZEGO WSPÓŁCZUCIA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co może powiedzieć innego profesór???Wszystko odbyło sie prawidłowo tylko pacjentka wywineła numer i zmarała! Wspólczuję rodzinie. Ile ona ta biedna dziwczyna musiała sie wycierpieć! P.s byłem kiedyś w tym szpitalu. Więcej nie wrócę. Chyba że zawiozą mnie nieświadomego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję rodzinie i dziecku, że będzie wychowywać się bez mamy :-( Jak były wskazania do cesarki to powinni ją przeprowadzić a nie ponad wszystko rodzenie siłami natury!!!!! Bo im statystyki zepsuje w "Rodzić po ludzku", bo nie ma anestezjologa, bo ginekolog był wczorajszy, bo NFZ nie zwróci za cesarkę więc się niech męczy, bo nam się nie chce... A dziewczyna zmarła... :-( Po Lublinie krąży opinia wśród ciężarnych żeby tylko nie iść rodzić na Kraśnieckie bo to rzeźnia, jak widać nie tylko anonimowe opinie na forach ciążowych to potwierdzają ale też przypadki ze stron gazet :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie natomiast spotkał inny przypadek. Żona dostała skierowanie od lekarza na oddział patologii ciąży. Izba przyjęć oczywiście po 8 godzinach czekania na przyjęcie chciała zonę odesłać do domu, decydującą była tutaj UWAGA dyżurująca pielęgniarka, która, w sposób dla mnie nie zrozumiały, podważyła decyzje lekarza. Od kiedy to pielęgniarki wiedzą lepiej niż lekarz? Żona zwinięta jak paragraf z bólu oczywiście za manele i do chaty. Mnie natomiast szlag trafił i mówię do szanownej pani królowej pielęgniarki, że żądam oświadczenia szpitala o nieudzieleniu pomocy (szpital zgodnie z ustawą MUSI je wydać, nieudzielenie pomocy jest przestępstwem). Na izbie przyjęć szok, pielęgniarki zaczęły latać, jakby im ktoś pieprzu w majtki nasypał, ale oczywiście na moje wezwania, nie zawołano dyżurującego kierownika izby. I TU KOLEJNA WSKAZÓWKA - jeżeli macie skierowanie do szpitala, a szpital odsyła was z kwitkiem WEZWIJCIE POLICJĘ. Jak pisałem wcześniej, nieudzielenie pomocy jest przestępstwem. Po interwencji, zona została przyjęta natychmiastowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodziłam tam pierwsze dziecko-po ogromnych męczarniach indukcji porodu w końcu zrobili z łaska cesarkę,przez szesc lat bałam się zajśc drugi raz w ciąże taką miałam traumę po bólu i upokorzeniu,w czerwcu urodziłam drugie dziecko na Staszica-tak jak i poprzednio indukowany poród,po poprzedniej cesarce zagrożenie pęknięcia macicy-tak pięknie zszyta na Kraśnickiej.Strach przed bólem i upokorzeniem znikł juz na trakcie porodowym-wspaniali lekarze i połozne nie to co "łaskawcy" z Kraśnickiej rzeźni-kobiety omijajcie Krasnicka szerokim łukiem!!!!!ten szpital nie wiem komu jest przyjazny ale napewno nie matce i dziecku!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam tego szpitala nikomu z własnego doświadczenia. Dwie ciąże i żadnego dziecka nie ma. Tam jest normalne przebicie pecherza plodowego w 5 miesiącu a potem się robi dobra minę do złej gry. Kilku lekarzy jest porzadnych ale napewno nie na porodówce i nie na patologii ciąży. Po ostatnim razie namawiano mnie i zreszta do tej pory namawia na złożenie sprawy w prokuraturze ale to mojemu dziecku życia nie wróci. Zobaczcie dziewczyna zmarła w niedziele , dziś wtorek a oni nikogo nie powiadomili. Toż tam papiery wszystkie juz przerobione. Słyszałam jak personel rozmawiał, że to jest na porządku dziennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny tej dziewczyny. Sama w wieku 24 lat urodziłam w tym roku córkę, to mogło spotkać każdego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak żałujecie kasy dla lekarzy to tak jest!sami sobie jesteście winni,lekarzom trzeba dobrze smarować i nie ma komplikacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem że wielu jest konowałów ale moje koleżanki rodziły-również przez cesarkę na tym oddziale i były bardzo zadowolone.Zawsze tak się może niestety zdarzyć że coś się stanie,a ostatnio porobiło się tak,że jak coś się stanie to rodzina natychmiast skarży.Przykład z dzisiaj: http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html Uważacie że lekarze tacy pazerni na kasę?zgadzam się,choć nie wszyscy.Jednak tak samo pazerne stają się rodziny i to budzi chyba jeszcze większy niesmak.Każdy kij ma dwa końce.Nie każda śmierć jest skutkiem błędu lekarzy.Zobaczymy co powiedzą w Strasburgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko było duże i kazali dziewczynie się męczyć. Konowały - dlaczego nie zrobiliście jej cesarki? Takie z was zasrane lekarze. Niech się kobieta męczy - siłami natury... XXI wiek a oni każą rodzić jak w jakimś lesie. Jestem przekonany, że zajmowali się nią po łebkach, a teraz jak się to stało to nikt nie będzie winien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jeszcze nie wrzeszczą w obronie lekarza ci wszyscy bukiele radziwlly i inni którzy to DLA DOBRA PACJENA odchodzą od łóżek. Jak słucham to rzygać mi się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...