Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe skad by miala kase na amfe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i sie serce kolacze na mysl co to tusko matoly z ojczyzny naszej zrobili przez te 20 lat co to plynie w samym tylko smolensku zycie za ojczyzne oddalo tak duzo ludzi ze az strach a teras zamiast dbac o spoleczenstwo i dac kazdemu co sie nalezy to bieda i ludzie sie zabijaja co by to tylko pare groszy zdobyc na to co do dach domowy przyniesc nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej siostra tez w jej ślady idzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie pozbawiona praw obywatelskich i Ruch Palikota będzie mieć o jeden głos mniej poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby brała amfe codziennie to by byla chuda ciekawe czy sad kupil historie z narkotykami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ht napisał:
jakby brała amfe codziennie to by byla chuda ciekawe czy sad kupil historie z narkotykami
gdybyś widzial ją przed tym jak nie brała ile ważyła a poza tym nie bierze juz od ponad roku (albo przynajmniej rzadziej) bo siedzi w pierdlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSKU-jak żyć ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w worek zkamieniami i do rzeki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa amfetamina chyba mąkę krupczatkę wzięła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos kim byl ten jej wspanialy konkubent? Jakiś patus z Bełżyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dred napisał:
Wie ktos kim byl ten jej wspanialy konkubent? Jakiś patus z Bełżyc?
Tzw. Esiek, dobrze zgadłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha no przecież że. Już zapomniałem o tym zwyrolu, a miałem z nim kiedyś małą nieprzyjemność(za czasów Rzeznika)niezły pojeb to jest. Patologia ciągnie do patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dozywocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzal napisał:
czytam i sie serce kolacze (PISZE SIE KOŁACZE)na mysl co to tusko matoly z ojczyzny naszej zrobili przez te 20 lat co to plynie(PO RYCYNIE) w samym tylko smolensku zycie za ojczyzne oddalo tak duzo ludzi ze az strach (BO NIEKTÓRZY SIĘ UPARLI "LĄDUJ DZIADUUUUU!!!) a teras (PISZEMY TERAZ) zamiast dbac(PISZE SIE DBAĆ) o spoleczenstwo(PISZE SIE SPOŁECZEŃSTWO) i dac kazdemu(PISZE SIĘ KAŻDEMU)co sie nalezy(PISZE SIĘ NALEŻY)to bieda i ludzie sie zabijaj co by to tylko pare groszy zdobyc na to co do dach domowy przyniesc nalezy.DONALD TUSK NIE JEST PREMIEREM OD 20 LAT!!! OD SŁUCHANIA BELZEBUBA Z TORUNIA W GŁOWIE CI SIĘ POMIESZAŁO!!!!!WIELBICIELU CIOTKI PiS i naucz się pisać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniajcie kazdy ma coś na sumieniu.... a to czy była gr7ba czy nie to po co wam to? Szkoda że tak spieprzyla sobie życie ale to nie tylko jej wina ....dużo czynników rodzina zle wychowanie towarzystwo brak akceptacji... sama tego nie zrobila to jest pewne... ludzie zabijaja bo nie maja perspektyw na życie w tym żałosnym kraju....dla. kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Nie oceniajcie kazdy ma coś na sumieniu.... a to czy była gr7ba czy nie to po co wam to? Szkoda że tak spieprzyla sobie życie ale to nie tylko jej wina ....dużo czynników rodzina zle wychowanie towarzystwo brak akceptacji... sama tego nie zrobila to jest pewne... ludzie zabijaja bo nie maja perspektyw na życie w tym żałosnym kraju....dla. kasy
1. też masz morderstwo na sumieniu? i to kogoś z rodziny? 2. jej nadwaga nie ma tu nic do rzeczy, chodziło o fakt ćpania amfetaminy od której się chudnie 3. no pewnie że to nie jej wina.. to nie ona kopała/biła/dusiła 4. być może i miała wspólasa - ale skąd ta pewność? 5. zabiła bo potrzebowała na alko/ćpanie Kim ty kretynko jesteś,że bronisz takie bestialskie zachowanie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadziu jestem z Tobą ! Pamietaj dbaj o kondycje rób pompki w pierdlu i podnos sie na drazku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kim tu być ,jak zabiła ciotkę dajcie spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie wciągajcie następnych osób ,e k napewno nie był w to zamieszany znam go dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tłumaczyła, że chciała tylko pożyczyć tysiąc złotych. 26-latka skarżyła się, że była źle traktowana przez chłopaka, który kazał jej zdobyć pieniądze" Ja artykuł skończyłem czytać na tym zdaniu, reszta mnie nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...