Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Juba nie pier dol , dobrze wiedziałaś co robisz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była pod wpływem kadzidełek palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że schańbiła całą rodzinę to jeszcze myśli że ktoś jej pomoże... powinna gnić w pierdlu i obrucić się w grobie... Zawsze miałam ją za dobrą kuzynkę nigdy nie mialam do niej żadnych zastrzeżeń ale nie żałuje jej powinna pier***nąć w kalendarz bo jak można zamordować tak dobrego czlowieka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie wciągajcie następnych osób ,e k napewno nie był w to zamieszany znam go dobrze
A Ja myśle że był strach dziewczyny i brak wsparcia widziałam na własne oczy jej szramy od noża na jej nogach i nie widać żeby sama sobie robiła, wrobił ją nie dość że byla ślepo zauroczona to jeszcze dawala sie tak traktowac tak czasami jest. Człowiek jest tylko człowiekiem nie do końca to ona zrobila do samego końca go kryła brala wspoludzial ale nie do zabojstwa, skończyło sie inaczej i uważam że każdy człowiek powinnien mieć drugą szanse w życiu i ona ją dostanie bo jest bardzo inteligentną i mądrą dziewczyną i jestem za nią wiem poznałam ją tam nie jako osadzona ale jako pracownik i jak tylko bede mogła będę ją wspierać i pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie wciągajcie następnych osób ,e k napewno nie był w to zamieszany znam go dobrze
A Ja myśle że był strach dziewczyny i brak wsparcia widziałam na własne oczy jej szramy od noża na jej nogach i nie widać żeby sama sobie robiła, wrobił ją nie dość że byla ślepo zauroczona to jeszcze dawala sie tak traktowac tak czasami jest. Człowiek jest tylko człowiekiem nie do końca to ona zrobila do samego końca go kryła brala wspoludzial ale nie do zabojstwa, skończyło sie inaczej i uważam że każdy człowiek powinnien mieć drugą szanse w życiu i ona ją dostanie bo jest bardzo inteligentną i mądrą dziewczyną i jestem za nią wiem poznałam ją tam nie jako osadzona ale jako pracownik i jak tylko bede mogła będę ją wspierać i pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...