Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

27:1. Lubelscy politolodzy o wyborze Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2017 o 07:55 Powrót do artykułu
27 panstw UE było za Korniszonem. Polscy rolnicy mają o 50% niższe dopłaty niż rolnicy ze starej UE. Co przez 2,5 roku zrobili: Korniszon i Bieńkowska, żeby polski rolnik wreszcie był pełnoprawnym obywatelem UE. Zrobili GWno. Jeżeli Korniszon ma takie POparcie co przekłada się na wielki optymizm nasich POlitologów z Lublina to zaczekamy jeszcze 2,5 roku na efekty tego wyboru. Czy będzie 100% czy dalej GWno o smrodzie cebulo-czosnkowym ze szopską kartofeln salat?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego Tan gość na fotografii POtocznie zwany Korniszonem ma otwartą gębę? Zamknij gębę bo Ci GWno w d..... ostygnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te wasze nienawistne komentarze są godne pożałowania i potwierdzają powszechnie znaną tezę, że największym zagrożeniem dla Polaka za granicą jest drugi Polak, Kaczyński tak wam namieszał w waszych głowach niezdolnych do samodzielnego myślenia, przepełnionych zawiścią i religią smoleńską, że wasze postrzeganie świata stało się jednowymiarowe, kto nie z PiS-u, ten nasz wróg, inaczej - umysłowość ślimaka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Folsdojcza wskazała Makrela, bo folksdojcz nienawidzi Polski!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak zwykle odezwali się "polacy, prawdziwi katolicy" miłujacy blizniego swego. Język" literacki" można by powiedzieć.To jest właśnie twardy elektorat " naszej partii"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
całe szczęście dni czego kurdupla są policzone i już niebawem na wiosnę zamiast liści będą...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Herzlichen Glückwunsch, Herr Tusk. Angela aus Berlin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I ten niemiecki znacznie się poprawił po wejściu Polski do UE bo wczesniej nie szprechali tylko GOWORILI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w d.... mam takie opinie jak tego stypendysty bundeswehry. czy uczciwy a nie sprzedajny polak nie może wyciągać wniosków z ubiegłych lat. dzisiaj jadę na grób rodziców na majdanku i będę mijał pomni szkopskich bandytów i grabieżcow. jak szkopy w 1939 r zdobyli lublin to po kilku dnia jak się osiedlali zaraz zabrali moim rodzicom mieszkanie na lipowej. bo zrobili szkopską kolonię. i dlaczego nie zapłacili jako potentat gospodarczy za zwykła grabieże. moi dziadkowie mieli w pko w 1939 r 5,8 tys zł. i to też przepadło. cenię pana gomułkę, że w 1961 r w d..... miał szkopskie odszkodowania i pokazał światu, że polska odbudowała się i budowlani i ekonomicznie bez pomocy szkopów. a teraz eriki steibach umilkła już nie chce zwrotu ziem odzyskanych. no jak dojdą pokraki ze atochtonem z opolszczyzny schetyną to te ziemie odzyskane dostaną na tacy. już założyli szkopy rząd miasta gdańsk i czekają. na co i na kogo? i takie teksty jak tego nasiego podrazy mają urabiać grunt. studiowałem w 1968 r w krakowie. gdy profesor uczelni gadał podobne a pzprowskie gadki jak nasi podraza to kordon studentów i studentek gdy taki ***k szedł przez holl pluł mu pod nogi. i po 14 lata rozpoczeła się odnowa polski na 10 lat zgwałcona stanem wojennym jaruzela. ale ewolucja z 1968 r dała nam wolność. tylko dzięki szkopskim i nasim pachołkom ciągnie się ta wolność jak flak.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oby skundlony karzeł kaczka zniknął jak naj szybciej ze sceny politycznej wraz ze swoimi przydupasami -komunistami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pisiorki marsz do kościółka, a nie przed komputerem od rana w niedzielę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przeciwko nie była Polska, tylko bezmózgie, pisowskie mendy, na czele z niewyrośniętym naczelnikiem i maliniakiem, za których musimy się wstydzić przed całym światem. Murowany kandydat na prezydenta już jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinni wybrać Prezesa, genialnego stratega, wielkiego męża stanu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ta żydowska AGORA ma moderatorów w Dz W. Bo na razie to POkraczne kundle obszczekują nie nasich i antyszkopskich pachołków a moderato POszedł do kibla wysrać się. No i co POkraki - jak polski rolnik bierze 50% dopłaty szkopskiego rolnika to gut czy schlecht. Co zrobił Korniszon i Ta babina Bieńkowska, żeby polski rolnik był europejczykiem a nie kozim bobkiem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja w d.... mam cały świat i te 27 państw UE. POtrzenbi jak wrzód na siedzeniu. Miała rację Pani Szydło, że napluła w moim imieniu Tej zakale co chce się ślizgać na Polakach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To w rankingu wyższych uczelni w świecie która POzycję zajmuje ta szkółka zwana UMCS. Mieści się w 3 tysiączku czy nie. I PO co takie orły jak Ten stypendysta Bundeswehry zabierają głos. Na rządanie szkopów:" Daj głos".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wujaszek Putin czeka i chętnie otoczy Polskę swoją "opieką" jak wielki strateg wyprowadzi nas z ue.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PIS=PRL=PZPR
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KC PZPR pierwszy sekretarz partii rządzi krajem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Europa i Polska 27 : 1 pis
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: