Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dno i wodorosty !!! Co z tego ze mam wyższe wykształcenie, mnóstwo specjalistycznych kursów ? Dostaja się tylko plecaki !! W gronie 100 osób jest 10 przypadkowych którym po prostu niechcący udało się załapać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
masz znajomości masz dobrą pracę.
0
Kurde ludzie,   nie macie wiekszych ambicji tylko zostanie gliniarzem?
0
tam gdzie jest bieda zawsze rośnie liczba policjantów głównie z wiosek gdzieś muszą pracować za najniższą krajową lepiej wyjechać do Anglii niż szlifować krawężniki tam zarabia się ok 8 tys na rękę
0
Te 8 tys. na reke to jakies 1.5 tys funtow. Nie najnizsza krajowa, ale tez bez rewelacji.
0
A pod halą NOVA bez zmian...."Papieroski,papieroski",to już staje się nudne.Lubelska Policja nie potrafi sobie od kilku lat poradzić z handlarzami.
0
Masz kompleksy i nie masz pomysłu na życie? Idź do milicji.
0
Nie przesadzajcie , niejednemu praca w MO życie ratuje :)))))))))) . Gdyby nie to , to kołysaliby bykom jaja w PGRze. A i są i tacy którym smakuje bułka z masłem na baczność. 
0
Policja jest fajna. Uważam że powinno być jak najwięcej policjantów bo wtedy czuje sie bezpiecznie. Sam chce w przyszłosci zostać policjantem i służyć partii rządzacej aktualnie.
0
Policja jest fajna. Uważam że powinno być jak najwięcej policjantów bo wtedy czuje sie bezpiecznie. Sam chce w przyszłosci zostać policjantem i służyć partii rządzacej aktualnie.
Gratulacje,ale szef coś jakoś polikwidował,bidety,prysznice ,szafy z drzwiami rozsuwanymi,okna plastikowe i co ci teraz pozostało? Tylko slużba wiceministrowi!
0
Na targowisku w Milejowie chamscy dresiarze od lat oferuja każda ilość papierosów i alkoholu a policja s p i !
0
"...a pierwsza wypłata po zaliczeniu wszystkich egzaminów to 2400 zł.."   czy to brutto, to niewiele i do tego tak przez całe życie o tej jałmużnie, bo w budżetówce tak płacą, po 37 latach pracy tylko w innym sektorze mam tyle (brutto) i od 7 lat bez podwyżek (płace zamrożone), beznadzieja,
0
A pod halą NOVA bez zmian...."Papieroski,papieroski",to już staje się nudne.Lubelska Policja nie potrafi sobie od kilku lat poradzić z handlarzami.
  no i dobrze, a w czym ci to przeszkadza, nie chcesz to nie kupuj, oni nie kradną sprzedają, a że państwo okradają, bo w naszym kraju to uczciwie pracujący klepią biedę, masz lenie za zrobienie jednego dziecka dostaną po 500 zł bez wysiłku, rano wstawania, dojeżdżania
0
Na targowisku w Milejowie chamscy dresiarze od lat oferuja każda ilość papierosów i alkoholu a policja s p i !
  kolejny donosiciel, kapuś
0
  uczeń w klasie - prose panią łukasz trzyma palec w dupie 
0
"...a pierwsza wypłata po zaliczeniu wszystkich egzaminów to 2400 zł.."   czy to brutto, to niewiele i do tego tak przez całe życie o tej jałmużnie, bo w budżetówce tak płacą, po 37 latach pracy tylko w innym sektorze mam tyle (brutto) i od 7 lat bez podwyżek (płace zamrożone), beznadzieja,
Ja  tak jak ty w budżetówce mam tyle ale brutto brutto czyli na rękę 1360 zł po 15 latach pracy więc witam w klubie strefy budżetowej od 9 lat bez podwyżki i nawet wyjazd za granice nie wchodzi w grę na razie z przyczyn rodzinnych.
0
Ja  tak jak ty w budżetówce mam tyle ale brutto brutto czyli na rękę 1360 zł po 15 latach pracy więc witam w klubie strefy budżetowej od 9 lat bez podwyżki i nawet wyjazd za granice nie wchodzi w grę na razie z przyczyn rodzinnych.
  2400 brutto - ok. 1600 zł netto po 37 latach, zgroza, za stara i już schorowana na wyjazd za granicę, 
0
najgorsze wynagrodzenia to chyba mają pracownicy budżetówki na tym najniższym szczeblu, zresztą budżetówka ogólnie to masakra w wynagrodzeniach, płace zamrożone pomimo ustawy nakazującej podwyżkę tzw. inflacyjną. także przepis sobie, życie sobie, pracownicy nie dostają podwyżek od lat ale za darmo na 500+ się znalazły pieniądze.
0
procedura trwa dwa lata, wiec na Listopad nie ma. Szans
0
Wszystko przyspiesza ponieważ w tym roku ŚDMłodzieży a poza tym ponad 120 000 osób jest do przyjęć od policji pod sterami nowego rządu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: