Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

31 marca strajk w 178 szkołach w woj. lubelskim. Przeciwko reformie edukacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 r. o 08:09 Powrót do artykułu
ja nie strajkuję, moja szkoła nie strajkuje, jakie niby prawa pracownicze? teraz z gimnazjów przyjdziecie mi do szkoły średniej pracę odbierać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim pokoju nauczycielskim same byłe zetempówki, które teraz są aktywistkami u ks. proboszcza. Nie zastrajkują, raczej pójdą łapać nadgodziny i uzupełniać luki za protestujących nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, czyli w których szkołach ten strajk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto tu sieje zamęt i działa na szkodę swoich zakładów pracy czyli szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
31 marca lekcja PO dla młodzieży . Temat zajęć : Jak organizować strajki . W przyszłości może im się to przydać gdy będą pracować w hipermarketach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ogólnie to zdajecie sobie sprawę, że już za późno na ten strajk i nic to nie da? Nie to żebym faworyzował tą reformę, ale zaczęliście działać zbyt późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru strajkować, żądanie wzrostu poborów o 10% jest zmieszne i poniżające, - bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też przeciwko szkodzeniu Polsce przez nieodpowiedzialne rządy pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno żadna praca nie hańbi, przekwalifikujcie się zatem na kasjera/kasjerkę w Biedronce, tak jak wielu innych absolwentów wyższych uczelni. W czym oni są od was gorsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem i 80% moich znajomych nie chce lub nie będzie strajkować. Kto to wszystko sponsoruje? Ktos mi wytłumaczy o co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto broni absolwentom Wyższych uczelni, by byli nauczycielami ? widocznie wolą pracować w Bidonce, bo tam praca dużo spokojniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci idą do szkoły ! Nauczyciele są od uczenia a nie strajkowania , jak im nie pasuje to mogą sie pozwalniać i w biedronce robić .....!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ich tam zatrudnić zechce w biedronce tam trzeba ciężko pracować nie ma ferii wakacji sobót i niedziel wolnych i dniowek 2-3 godzinnych 45 minutowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część dyrektorów jest zastraszana i straszy nauczycieli...Nauczyciele podstawówek i liceum są za, rodziców nikt nie słucha, więc wynik jest przesądzony. Hipermarkety klęska, szpitale klęska, emerytury klęska itp...dołożyć można dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc piszący, ze nauczyciele sa od nauczania a nie strajkowania nie zastanowił się, ze w czasie narzuconych siłą rekolekcji nauczyciele zamiast nauczać to łażą po kościołach z dziećmi. To jest skandal, a nie ten strajk. Przeciwnikom strajku pozostaje życzyć, zeby pis usrał wam tak życie, żebyście sami zaczęli myśleć o strajku. A znajac pis to może być bardzo szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w Biedronce i innych marketach to praca niewolnicza, oparta na wykorzystywaniu pracowników do maximum, niewolnictwo w 21 wieku na rzecz zachodnich koncernów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości komentarzy dotyczących reformy oświaty pojawiają się krytyki dotyczące nauczycieli. Czy w taki sposób można nauczyć dzieci norm i zasad, jeżeli cały czas słyszą tylko krytykę szkół i nauczycieli. Czy przypadkiem nie bierze się stąd ogrom problemów wychowawczych wśród uczniów z którymi nie radzą sobie rodzice i szkoła? Nie ma autorytetów, polska szkoła idzie na dno, łącznie z nową reformą oświaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich piejących peany na rzecz pracy w szkole, wszechobecnych profitów, 2 miesięcznych wakacji zapraszam do pracy w szkole, " obyś cudze dzieci uczył "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytykują ci co nie mają pojęcia o pracy w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kit 49 szkół w lublinie? czyli prawie wszystkie. Dziwne bo mam znajomych w kilkunastu szkołach i nikt nie ma zamiaru strajkować wręcz przeciwnie wszyscy popierają likwidacje gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...