Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

31 marca strajk w 178 szkołach w woj. lubelskim. Przeciwko reformie edukacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Dobrze że likwidują gimnazja bo to było dziadostwo, rodzice są w zdecydowanej większości za systemem 8+4, trzeba odbudować szkolnictwo zawodowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura ten niby "strajk" ma wymiar wyłącznie medialny bo w szkołach prawie o nim nie słychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak wam Jarosław dokopie to sami wyjdziecie na ulice i będziecie protestować. Na kazdego przyjdzie czas, a póki co wypisujcie dalej te glupoty o niemieckich portalach typu wp. Idioci
Jarosława i Macierewicza mozna obrażać i wyzywać i tak się dzieje. Tylko jak na razie od nich zwykli ludzie coś dostali a nie tylko elity.  Co prawda ze wzgleu na zawiłe i zastane po latach układy nie jest to łatwe ale próbują walczyć ze złodziejstwem, nie służą obcym i są jakiekolwiek realne działania. PO nachapało się 2 kadencję i dalej płacze tylko o swoje a zwykłym ludziom wmawiali " że się nie da". A jak widać się da.  No to teraz zmiana : "bo zaraz zabraknie".  No jakoś nie brakuje. OSZUŚCI I ZŁODZEJĘ. POza tym sam jesteś kolejnym idiotą, który straszy nie wiadomo czym.  Jak można byc za kimś kto kuma się z obcym państwem i donosi na szkodę Polski? Jak Ci nachodźca wydyma żone albo córkę na ulicy to może zrozumiesz kto jest kim i to że troska o własne 4 litery jest krótkowzroczna. I zobaczysz jakiś plus. Jedź do Niemiec mieszkać jak w polsce brakuje ci demokracji i Ci źle.  Nie po to jestem Polakiem żeby być rynkiem zbytu dla Niemiec czy innych. Do dziś pamiętam wypowiedź barana w TV że najnowocześniejszą cukrownie Lubelską likwidują " bo psuje wizerunek miasta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nikt nie da argumentów za istnieniem gimnazjów
Kończyłem, wiem jedno, na pewno pozwala na rozwinięcie skrzydeł jeśli wybierasz jakieś lepsze i nie musisz chodzić z niektórymi "ambitnymi" osobami które chodziły z tobą do szkoły podstawowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO próbuje państwo w którym decyzje podejmuje Merkel Albo Schulz. masterfly pomyśl że to z tobą ktoś może nie chcieć chodzić do szkoły i wywalą cię gdzie zechcą zasmarkańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzenie o szopenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że będą strajkować. Dzięki temu dyrektorzy szkół będą mieli ułatwione zadanie z pozyskaniem nowych, kompetentnych kadr, które będą lepiej przygotowane i chętne do pracy. A starych zramolonych towarzyszy na bruk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PO próbuje państwo w którym decyzje podejmuje Merkel Albo Schulz.   masterfly pomyśl że to z tobą ktoś może nie chcieć chodzić do szkoły i wywalą cię gdzie zechcą zasmarkańcu.
Może Pan/Pani trochę jaśniej, bo nie rozumiem tego komentarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO próbuje państwo w którym decyzje podejmuje Merkel Albo Schulz. masterfly pomyśl że to z tobą ktoś może nie chcieć chodzić do szkoły i wywalą cię gdzie zechcą zasmarkańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że będą strajkować. Dzięki temu dyrektorzy szkół będą mieli ułatwione zadanie z pozyskaniem nowych, kompetentnych kadr, które będą lepiej przygotowane i chętne do pracy. A starych zramolonych towarzyszy na bruk! A gimnazja dobrze że likwidują .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem i 80% moich znajomych nie chce lub nie będzie strajkować. Kto to wszystko sponsoruje? Ktos mi wytłumaczy o co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że likwidują gimnazja bo to było dziadostwo, rodzice są w zdecydowanej większości za systemem 8+4, trzeba odbudować szkolnictwo zawodowe. Bzdura ten niby "strajk" ma wymiar wyłącznie medialny bo w szkołach prawie o nim nie słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosława i Macierewicza można obrażać i wyzywać i tak się dzieje. Tylko jak na razie od nich zwykli ludzie coś dostali a nie tylko "elity". Co prawda ze względu na zawiłe i zastane po latach układy nie jest to łatwe ale próbują walczyć ze złodziejstwem, nie służą obcym i są jakiekolwiek realne działania. PO nachapało się 2 kadencję i dalej płacze tylko o swoje a zwykłym ludziom wmawiali " że się nie da". A jak widać się da. No to teraz zmiana : "bo zaraz zabraknie". No jakoś nie brakuje. OSZUŚCI I ZŁODZEJĘ. POza tym sam jesteś kolejnym idiotą, który straszy nie wiadomo czym. Jak można byc za kimś kto kuma się z obcym państwem i donosi na szkodę Polski? Jak Ci nachodźca wydyma żone albo córkę na ulicy to może zrozumiesz kto jest kim i to że troska o własne 4 litery jest krótkowzroczna. I zobaczysz jakiś plus. Jedź do Niemiec mieszkać jak w polsce brakuje ci demokracji i Ci źle. Nie po to jestem Polakiem żeby być rynkiem zbytu dla Niemiec czy innych. Do dziś pamiętam wypowiedź barana w TV że najnowocześniejszą cukrownie Lubelską likwidują " bo psuje wizerunek miasta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla germanistów nie ma miejsc w szkole, a fakultet moze tylko pomóc w dopełnieniu etatu dla gemanisty, ale przede wszytskim - nie ma miejsc dla germanistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PO próbuje państwo w którym decyzje podejmuje Merkel Albo Schulz.   masterfly pomyśl że to z tobą ktoś może nie chcieć chodzić do szkoły i wywalą cię gdzie zechcą zasmarkańcu.
Prosiłem o bliższe przybliżenie tego co Pan/Pani opisuje, bo z tego co jest napisane wyżej nie mogę wyciągnąć żadnej logicznej treści do której mógłbym się odnieść. No chyba, że Pan/Pani nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO próbuje państwo w którym decyzje podejmuje Merkel Albo Schulz. masterfly pomyśl że to z tobą ktoś może nie chcieć chodzić do szkoły i wywalą cię gdzie zechcą zasmarkańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem i 80% moich znajomych nie chce lub nie będzie strajkować. Kto to wszystko sponsoruje? Ktos mi wytłumaczy o co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosława i Macierewicza można obrażać i wyzywać i tak się dzieje. Tylko jak na razie od nich zwykli ludzie coś dostali a nie tylko "elity". Co prawda ze względu na zawiłe i zastane po latach układy nie jest to łatwe ale próbują walczyć ze złodziejstwem, nie służą obcym i są jakiekolwiek realne działania. PO nachapało się 2 kadencję i dalej płacze tylko o swoje a zwykłym ludziom wmawiali " że się nie da". A jak widać się da. No to teraz zmiana : "bo zaraz zabraknie". No jakoś nie brakuje. OSZUŚCI I ZŁODZEJĘ. POza tym sam jesteś kolejnym idiotą, który straszy nie wiadomo czym. Jak można byc za kimś kto kuma się z obcym państwem i donosi na szkodę Polski? Jak Ci nachodźca wydyma żone albo córkę na ulicy to może zrozumiesz kto jest kim i to że troska o własne 4 litery jest krótkowzroczna. I zobaczysz jakiś plus. Jedź do Niemiec mieszkać jak w polsce brakuje ci demokracji i Ci źle. Nie po to jestem Polakiem żeby być rynkiem zbytu dla Niemiec czy innych. Do dziś pamiętam wypowiedź barana w TV że najnowocześniejszą cukrownie Lubelską likwidują " bo psuje wizerunek miasta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że likwidują gimnazja bo to było dziadostwo, rodzice są w zdecydowanej większości za systemem 8+4, trzeba odbudować szkolnictwo zawodowe. Bzdura ten niby "strajk" ma wymiar wyłącznie medialny bo w szkołach prawie o nim nie słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej szumów i tupania niż faktycznych działań - ludzie nie chcą gimnazjów i tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...