Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto normalny kąpie się w takiej zasyfionej wodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek to ewidentny samobójca :] Najpierw pije a pózniej skacze na głowke :] cena głupoty jest zazwyczaj wysoka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tyle razy podpływamy i prosimy o rozwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dobrego kolegę miał Ś.P. denat. Wypić trochę nad wodą w przyjemnej atmosferze to nic złego, ale takich co za dużo wypili wyciąga się choćby za uszy z wody. Sam tak robiłem, bo od tego są koledzy-ktoś z grupy musi mysleć czasami za innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie było tyle samobójstw, co ostatnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to że akurat byłem na basenie dosłownie obok i widziałem jak był reanimowany, a to że robili to medycy nie jest prawdą bo robili to ratownicy z basenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kłamiesz pab w kwestii sms o tej tragedii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tyle się mówi, żeby nie pić. Jak grochem o ścianę. A tu proszę: mamy efekt - denat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
nigdy nie było tyle samobójstw, co ostatnio
bo cholerna solidarność oszukała nas, mieliśmy mieszkać w drugiej japoni a mieszkamy w drugiej afryce, jedynie były przywódca solidarności ma się dobrze z tą swoją gromadą dzieci, ale nas oszukał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: mł. asp. Andrzej Fijołek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matka chorej córki jest mi bardzo ciężko ,maz jak dowiedzial sie o chorobie Milenki to nas zostawil .prosze o wsparcie.nr konta 4213201537138830000001
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...