Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIe pozwolę obrażać uczestników EDK, sama do nich się zaliczam - f
Ostatnio edytowany 6 marca 2016 r. o 16:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam poczytać o zakładzie Pascala, jeśli uważasz że Ci ludzi robią coś co spowodowane jest przez chorobę psychiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś lubi maszerować i jest wierzący, to dlaczego mialby raz w roku w tenże sposób nie wzmocnić wiary i ciała? Przy okazji może zyskać nowego partnera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym zapytać w jakim to celu ? Czy nie lepiej pojechać autem i wtedy wypoczęty oddać hołd Bogu, pomodlić się, itd... Jaki sens ma brodzenie w błocie przez tyle kilometrów z krzyżem i co to ma wspólnego z modlitwą ? To już prędzej można to podciągnąć pod profanację symboli religijnych! Jest mi w stanie ktoś to jasno i rzeczowo wyjaśnić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanatyzm prowadzi do zbrodni, a ci ludzie pokojowo nastawieni, po prostu  w milczeniu kontemplują sens swojej egzystencji nikomu w niczym nie szkodząc - są u siebie we własnej tradycji, na swoje ziemi :) Skoro  inni  uprawiają jogę - i to też fanatyzm, fanatyzm wzięty z tradycji i religii dalekiego wschodu - nam to pewnie niezbyt służy - ale też i w Polsce znajduje naśladowców. Za chwilę będzie islam - nic na to nie poradzisz :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam poczytać o zakładzie Pascala, jeśli uważasz że Ci ludzi robią coś co spowodowane jest przez chorobę psychiczną.
  Zakład Pascala nie ma sensu gdy ktoś nie wierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i komu ma to służyć, jakby zajęli się cięzko chorymi, pomogli im np. odnowić mieszkanie lub w lecie do pomocy na wieś, do wyrzucania  obornika,  żniw, zbierania ziemniaków czy tp. to bym zrozumiała poniesiony trud,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam poczytać o zakładzie Pascala, jeśli uważasz że Ci ludzi robią coś co spowodowane jest przez chorobę psychiczną.
  Nie wiem jak musisz mieć słabą wiarę że podpierasz się zakładem Pascala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek i chwała dla wszystkich pielgrzymów, przyznam, że sam nie byłem na żadnej pielgrzymce, tym bardziej cenię tych, którym się chce podjąć taki trud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
extremalnie by było, jak by ich zimną wodą jeszcze polewali, tych biczowników z XXI wieku,stare metody jednak sie nie dają ,a świety rydzyk już o to zadba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniała inicjatywa ku chwale Jezusa Chrystusa i naszych świętych! I dlaczego "Sztandar Ludu" odmawia napisania prawdy o tym wielkim wydazeniu? Fakty sa takie, ze cala inteligencja z Lublina i okolic wzieła ten marsz na poważnie i celem oczyszczenia się ze złych myśli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej pisać jako gość o obrażać Boga Ludzie pomyślcie nad swoim życiem i niech wam wszystkim Bóg przebaczy że się od niego odwróciliście.... :( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej pisać jako gość o obrażać Boga Ludzie pomyślcie nad swoim życiem i niech wam wszystkim Bóg przebaczy że się od niego odwróciliście.... :( [*]
  samo pokazywanie, że się wierzy w Boga które nie idzie w parze z uczynkami jest własnie obrażaniem Boga, a znam nie jedną/go pseuko katolika leżącego krzyżem w kościele a po wyjściu z koościoła jest be, własnie teraz współuczestniczę w pomocą osobie  bardzoooooo skrzywdzonej przez dwóch niby gorliwie wierzących katolików, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czym poznać "Polaka-Patriotę"? Po tym, że jest niewykształcony, robi błędy ortograficzne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym zapytać w jakim to celu ? Czy nie lepiej pojechać autem i wtedy wypoczęty oddać hołd Bogu, pomodlić się, itd... Jaki sens ma brodzenie w błocie przez tyle kilometrów z krzyżem i co to ma wspólnego z modlitwą ? To już prędzej można to podciągnąć pod profanację symboli religijnych! Jest mi w stanie ktoś to jasno i rzeczowo wyjaśnić ?
Chcesz, mogę spróbować. Tegoroczna EDK była moją trzecią. Pisz na priv. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i komu ma to służyć, jakby zajęli się cięzko chorymi, pomogli im np. odnowić mieszkanie lub w lecie do pomocy na wieś, do wyrzucania  obornika,  żniw, zbierania ziemniaków czy tp. to bym zrozumiała poniesiony trud,
Mogę Cię zapewnić, że wielu z tych uczestników EDK zajmuje sie tym, o czym piszesz, na co dzień. Natomiast podjęcie wyzwanie, pokonanie własnych słabości, zmęczenia, bólu - to tworzy wartość samą w sobie. Wartość, którą, tak jak modlitwę,  mozna ofiarować w jakiejś intencji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie w pełni z trescią folkatka nie wiem czemu służy błądzenie nocą po szuwarach kwiatu paproic z dzieciństwa szukają i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęła się moda na EDK, jak w średniowieczu kupowali odpusty za srebrniki tak teraz sądzą iż raz do roku poprzez uczestnictwo w EDK odkupią swoje winy a przez roku ekstremalne używanie z życia. Obłuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłębie ciemnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... najpierw grzeszą, a potem idą z krzyżem. Lepiej dajta świadectwo w zwykłym życiu, w relacjach z ludźmi. Znam takich. W życiu na ludzi psioczą, bluzgają, a potem święte lecą do kościoła wierząc, że skoro poszli to już są najlepsi... bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...