Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

34-latek z Lublina pozwał księdza. Chce przeprosin za gwałt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2016 r. o 19:45 Powrót do artykułu
normalka, po to się zostaje przecież księdzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki gwałt? Jakie molestowanie? To była chrześcijańska miłość bliźniego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile on se życzył za numerek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, jeżeli ktoś coś twierdzi, co obciąża księdza to musi być prawda. Iście bolszewicka logika. Mam nadzieję, że sami kiedyś doświadczycie oskarżeń, których nie będziecie w stanie odeprzeć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No tak, jeżeli ktoś coś twierdzi, co obciąża księdza to musi być prawda. Iście bolszewicka logika. Mam nadzieję, że sami kiedyś doświadczycie oskarżeń, których nie będziecie w stanie odeprzeć :)
Masz rację ostatnio to wręcz epidemia podobnych oskarżeń. W wielu sprawach chodziło wyłącznie o kasę. Dziś w TV mówiono o M.Jeksonie ile kasy wypłacił osobom co oskarżąli go o pedofilię a teraz wręćz ustawia się kolejka "molestowanych" po kasę bo MJ nie żyje i nie może się bronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://10przykazan.wordpress.com/2013/02/17/randka-w-czarno/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba mu nie dogodzil dlatego podal go do sadu peciez wiadomo ze chodzi o pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domniemana? ja gosciowi wierze w ciemno, bo kler gwalci od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj już w głowach Wam się miesza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....można domniemywać, że co najmniej 90% "zatrudnionych" w sutannach jest zwykłymi zboczeńcami! Nad reprezentatywność osób o skłonnościach pedofilskich w tej grupie zawodowej nie tylko przeraza, ale powinna być powodem do rewizji umów zawartych z Watykanem (Konkordat). Na pewno należałoby zacząć pociągać do odpowiedzialności rodziców dobrowolnie oddających własne potomstwo pod kuratelę tych "dobroczyńców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani od chemii... napisał:
....można domniemywać, że co najmniej 90% "zatrudnionych" w sutannach jest zwykłymi zboczeńcami! Nad reprezentatywność osób o skłonnościach pedofilskich w tej grupie zawodowej nie tylko przeraza, ale powinna być powodem do rewizji umów zawartych z Watykanem (Konkordat). Na pewno należałoby zacząć pociągać do odpowiedzialności rodziców dobrowolnie oddających własne potomstwo pod kuratelę tych "dobroczyńców!
Najwięcej o pedofilii wsród księzy mają do powiedzenia Ci co sami mają sporo za uszami. Ci porządni ojcowie, sunowie kochanych mamuś, wzorowi tatusiowie. Prawdziwi obrońcy moralności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
domniemana? ja gosciowi wierze w ciemno, bo kler gwalci od lat.
******se.pl/wiadomosci/polska/zboczencu-zrobies-dziecko-wasnej-corce_855392.html to też ksiądz? takich przypadków w tzw. porządnych domach jest b.dużo. znikoma ich ilość ogląda światło dzienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dotyczy klechów to przedawnienie, jak kogo innego,to gnębić można przez całe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś urodził się w 1982 roku, 12 lat i został zgwałcony a od 4-tego roku do właśnie tych 12-stu był molestowany i nic nikomu nie powiedział - nawet rodzicom? teraz po latach mu się przypomniało, że niby mu ksiądz wsadził i żąda od kurii pół miliona za ten seks? no to w porę mu się przypomniało... trzeba było skarżyć księdza już w latach 90-tych i może nawet by dostał jakąś kasę, a teraz gdy i tak już wszyscy wiedzą o zboczeniach niektórych księży to nawet żal mi się robi wyłącznie tego księdza a nie gościa, który rzekomo był gwałcony. jak ci koleś to taką traumę pozostawiło w mózgu to trzeba było się wcześniej ogarnąć a nie po 22 latach. mnie jak kumpel matki sobie dotykał tu i ówdzie gdy miałem 9 lat to od razu mamie mówiłem, że takie coś ma miejsce. nie było żadnej sprawy sądowej i szybko mama zakończyła z nim znajomość. parę lat później ktoś zabił tego człowieka za podobny czyn w stosunku do jego syna - gościu wtedy mieszkał w bloku na przeciwko obecnego lidla przy ulicy dziewanny. jak widać nawet dziewięciolatek może myśleć więc nie kupuję historyjki że zgwałcił chłopaka ksiądz a ten ani mamie nic nie powiedział ani rodzice nawet nie próbowali coś z tym zrobić. 22 lata później w wyniku braku pracy nagle mu się przypomniało że został zgwałcony i że to jest dobry sposób na szybki zarobek... ktoś faktycznie powinien ciebie zgwałcić - jak byś nie siadł na *** z bólu to od razu byś poleciał do szkolnej higienistki albo do lekarza sam lub z matką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PO co Ci 1 mln PLN nie lepiej 10 mln. Za rzundów POkrak napleniło się zgwałconych i sundy sądzą. Gorzej z POszkodowanymi przez Amber Gold. Mija już 6 roczek i ani widu i ani słychu o rozprawie. Wg woli sędziego rozprawę utajniono. Nie ma to jak ta nasi POkraczna sprawiedliwość. Odda józio Bąk sarmagę co mu dała Amerka na mieszkanko. Zabuli tata co k... łata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4). Resztę obejmuje PiS – lamowska CENZURA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien się zgłosić do odpowiedniej kancelarii prawnej: ***aeger.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...