Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

35 nowych policjantów w lubelskiej policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 o 17:44 Powrót do artykułu
cóż za nazwiska lubeslkich pplicjanttów, chyba rodzice hehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przyjęto 6 kobiet no i do czego one mają służyć?
0
Policyjny kraj !!!
0
wszystko ok, ale bez ksiedza juz ceremonia by sie nie odbyla? ile wzial?
0
Cóż, zawód którego chyba najbardziej należałoby się wstydzić. Naród wspołczuje nowomianowanym.
0
młodzi policjanci ryzykują życiem na ulicy a medale dostają Ci za biurkiem z brzuchem
0
oni jeszcze nie wiedzą co ich tak naprawde czeka...
0
Po co w Policji babiniec ?
0
pytanie ilu z nich rzuci się z okna bo nie wytrzyma presji przełożonych...
0
Ja nie wiem kto byl przy przyjmowaniu tych nowych strożów prawa ale moim zdaniem zostalo przyjetych do tej formacji za mało kobiet!!!!!nie ma to jak kobieta w mundurze jadąca na interwencje z chlopem wzrostu 190cm i waga 140 kg
0
Dobre wejścia mieli rzadko sie zdarza ze z ulicy kogos biorą np Multi select nie do sprawdzenia jest wiec mogą robić co chca przy przyjęciu do policji
0
hehe super policja
0
Moja  znajoma pracuje w Policji 10 lat i nie  liczy waga i  wzrost , ten 140 kg.  tylko by zaryczal.
0
Jakie sa spodziewane efekty zwiększenia stanu osobowego???Zwiększone wypłaty i koszta osobowe no i więcej paliwa.???A co poza tym? pewnie więcej mandatów??? Pewnie już władza się boi własnych wyborców"?
0
wiesniaaaaaaki jp
0
wszyscy macie taki ból dupy- kto wam broni złożyć papiery, dostac sie i tez byc na państwowej posadzie?? najlepiej gadac, zazdrościć, złorzeczyć i narzekać LENIE
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przyjęto 6 kobiet no i do czego one mają służyć?
a DO CZEGO ty napisałeś ten komentarz?? hehhe
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: