Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

40-latek przed sądem za grożenie sędziemu. Rozpoczął się proces

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2016 r. o 19:11 Powrót do artykułu
Ciekawe czego obawiał się Pan w todze. Wydaje mi się, że coś mogło być na rzeczy skoro oskarżony podjął takie kroki aby spojrzeć w oczy temu Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dęta sprawa i przewrażliwiony togowy przebieraniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro sędziemu nie wolno grozić,to czemu pismak portalowy Markowi K. grozi do 3 lat,a może od 3 lat?,też go do sądu,to zobaczy ,czy warto tych zdegenerowanych sedziów teoretycznego panstwa bronić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Marek K..pa to on jest kozak.Gdzie to sędziene nachodzić pod chałupą .Pozdrowienia z Hańska ,trzymaj sie Janosiku internetowy .ps. to ja Babcia Wiesia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie tu grozba? Ktoś sam sobie dopisał scenariusz. I zapewnie usłyszy wyrok juz koledzy sie o to postarają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet pozwolił na wypowiadanie się zbyt wielu idiotom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja.To się dopiero nadaje do prasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak grożą zwykłemu szaremu obywatelowi to olewka, ale jak sędziemu to zaraz sprawa i do paki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuu biedny sedzia taki zagrozony i uciskany. szkoda ze jak jedna wiejska szmata od platformerskich radnych napadala na mojego dzieciaka, to kundle z komendy stwierdzily ze nie przyjada na interwencje bo maja to w ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...