Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

40-latek skazany za antysemickie komentarze w internecie

Utworzony przez Gość, 25 września 2014 r. o 19:01 Powrót do artykułu
dlatego używać trzeba TOR project :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy jakiś sąd tak ochoczo i z urzędu zajmie się "polskimi obozami koncentracyjnymi"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słusznie. Myślę, że teraz tak samo będziemy ścigać za antypolskie komentarze innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na żydów nie mozna nic powiedzieć, co by im się nie podobało. Takie ustanowili prawo dla polskich gojów. A były czasy kiedy żyda można bylo wytargać za brodę, zadenucjować, a nawet zabic. A teraz mamy nakazane ich kochać bezwarunkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o Rosjanach i Putinie można tak pisać bezkarnie? Bo sporo było ostatnio takich komentarzy w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o Rosjanach i Putinie można tak pisać bezkarnie? Bo sporo było ostatnio takich komentarzy w sieci.
o ruskich można bo to jest słuszne z linią władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zostanie skazany jakikolwiek Żyd za ubeckie mordy dokonywane na  Polakach w latach 1945-55? Polak został ukarany za antyżydowskie wpisy w sieci, natomiast żaden Żyd nie został skazany za zamordowanie Pileckiego, Zapory, Fieldorfa i wielu innych polskich patriotów. A przecież wiadomo, że ówczesne UB i MBP to w większości byli Żydzi. Przykład: płk. Józef Różański (spójrz w Wikipedii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie słyszałam,żeby było odwrotnie,mimo że tak nienawidzą Polaków.Izraelskich kibiców z pamiętnej rozgrywki Agnieszki Radwańskiej raczej nikt nie ścigał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jego rodzina doznała krzywdy od zydów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd może dożynać watahy a POLAK musi siedzieć cicho i milczeć i słuchać !!!  tak się zawsze będzie działo jak żydy w rządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego sędziego,prokuratora-żyda [ tylko tacy teraz są i orzekają ] mogło to zirytować i zdenerwować dlatego tak temu człowiekowi  z grubej rury przypie rdolili, tak pod publiczkę a gdzie tu jest wolność słowa i demokracja,jakakolwiek ???  Metody konfidenckie żywcem przeniesione z minionej epoki NKWD,UB,SB czy PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy w sieci wpisać pewne hasła i na googlach jest mnóstwo informacji o tym jak .... obchodzili się z polakami .     Jak widać polska nie jest wolna . Nic napisać ani powidzieć nie wolno . Dlatego zachęcam wszystkich do wyszukiwarki google i tam wszystko jest . Wołyń, PRL. Lata powojenne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteśmy antysemitami, ja przynajmniej się tego nie wstydzę, po takich sprawach semici sami się proszą o takie postrzeganie. Możecie mnie oskarżać ja się nie uchylam, myślę co myślę i myślenia nie zmienię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dziennik też się podda karze za powielanie takich antysemickich treści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że obrońcy polskości i antysemici zwykle nie potrafią poprawnie się wyrażać po polsku, szczególnie na piśmie - dowodem tego są komentarze pod tym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy sad rownie srogo potraktuje tych co pluja na religie Polakow i nawoluja do nienawisci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że obrońcy polskości i antysemici zwykle nie potrafią poprawnie się wyrażać po polsku, szczególnie na piśmie - dowodem tego są komentarze pod tym artykułem.
Nie przesadzaj mądrusiu. Polonista się napatoczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz Czapski, sędzia Sądu Rejonowego w Lublinie, ... to dobrze że sędzia występuje tu pod nazwiskiem a nie myśli że jest anonimowy prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy okazji - oczywiście że trzeba do prokuratury zgłaszać każdy przypadek tego kiedy ktokolwiek na forum wzywa do nienawiści przeciwko Rosjanom, Polakom, Węgrom trudno sobie wyobrazić umorzenie takiej sprawy... ... tak przy okazji postanowiłem sobie zobaczyć czy znajdę coś więcej o sędzi Łukaszu Czapskim w sieci: i proszę http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Mlodzi-Polacy-skazani-za-czarna-i-bambusa,wid,15486817,wiadomosc.html?ticaid=613838 ... zdaje mi się że SSR Lukasz Czapski został nominowany na sędziego w 2007 roku w radzyniu Podlaskim jako Łukasz Marek Czapski w 2008 roku sędzia ten walczył o podwyższenie zarobków sędziów http://moje.radio.lublin.pl/apel-o-quot-godnosc-zawodu-sedziego-quot.html być może to zbierzność nazwisk i miejscowości ale w 2009 roku sędzią w Radzyniu została Anna BRENK-CZAPSKA (dostała nominację sędziowską wtedy) w 2010 roku sądziła ona sprawę jednego wójta http://www.e-wspolnota.com/Miedzyrzec/Wydarzenia/Michaluk_uniewinniony-1009/ (...) dziś jest ona szefową "e-sądu" http://prawo.rp.pl/galeria/937354.html       zdaje mi się że warto bliżej obserwować gwiazdy lubelskiego sądownictwa...  
Ostatnio edytowany 26 września 2014 r. o 08:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na wyroki w sprawie antypolonizmu, no który sędzia się odważy? Są w ogóle tacy? Na Polaków i polskośc mozna pluc ile wlezie. Wystarczy pójśc do kiosku. Głupkowata lewacka poprawnośc polityczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...