Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

40-latek skazany za antysemickie komentarze w internecie

Utworzony przez Gość, 25 września 2014 r. o 19:01 Powrót do artykułu
żeby sędzia mógł wydać wyrok to trzeba najpierw by ktoś sprawę zgłosił prokuraturze a ta wystąpiła z tym da sądu... pójście do kiosku może nie wystarczyć... ... np w tej sprawie o której tu mowa wiadomo że do prokuratury poszedł jakiś anonimowy czytelnik kuriera również i prokurator nie jest znany z nazwiska w tym upodobniają się oczywiście do skazanego ale tak czy siak ciąg koniecznych zdarzeń wystąpił
Ostatnio edytowany 26 września 2014 r. o 09:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętamy nazwisko tego sędziego, oj zapamiętamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jakby zamiast słowa żyd używał rosja albo kaczyński wszystko było by O.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że nic nie pisał o murzynach albo gejach bo wtedy na zawiasach na pewno by sie nie skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemy w jakiej polsce żyjemy -a miała być wolna i teraz wychodzi kto rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i macie "wolność", hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem kiedy wezmą się za komcie z gazeta peel... a nie, czekaj, tam jest niewawiść zgodna z narracją. Odwołuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i macie "wolność", hahaha.
Póki żydy rządzą nie ma żadnej wolności a cenzura nadal szaleje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*************************  SYTUACJA   W   POLSCE   JAK    W ---- USA  ********************************* Wreszcie   moźemy  się  porównać  do  USA .   Dopóki   w   USA   Zydzi  będą   mieć   tak   wysokie  wpływy  dopóty  Polakom   NIE   ZOSTANA   ZNIESIONE   VIZY   DO   USA  ! .    To   jest   ta   PRA WDA   która  powinna  dotrzeć   do   Polaków  w   Polsce   I   poza   Jej   granicami .    Nie   zapomi najmy , źe   Zydzi   będą  pobierać   polską   EMERYTURE   za ....  holocaust (sic?)   nawet   Ci   za mieszkali  w  ... Izraelu  (sic ?) .   Czy  za  prawdę   teź   otrzymam   wyrok ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie kończy brak lustarcji sedziów i prokuratorów ,w końcu sedz. Kryże był ministrem u kwaczyńskiego ,tak im sie przewraca w  bańkach ,gdy mają jeszcze stalinowskie przywileje ,mamy w naszym prl więcej sędziów niż Francja??!! to jak ma sie ten debilizm nie rozsiewać jak jaka zaraza,no ,ale tych żydów to strasznie gość naobrażał,baran ,przecież ich KOCHA  das ganze welt,proponuje wysłać naszą paczkę w togach do palestyńczyków ,niech im spróbują wyrzadzić prawo a sprawiedliwość,może im łbów od razu nie obetną tępym nożem,co to za kraj..ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*************************  SYTUACJA   W   POLSCE   JAK    W ---- USA  ********************************* Wreszcie   moźemy  się  porównać  do  USA .   Dopóki   w   USA   Zydzi  będą   mieć   tak   wysokie  wpływy  dopóty  Polakom   NIE   ZOSTANA   ZNIESIONE   VIZY   DO   USA  ! .    To   jest   ta   PRA WDA   która  powinna  dotrzeć   do   Polaków  w   Polsce   I   poza   Jej   granicami .    Nie   zapomi najmy , źe   Zydzi   będą  pobierać   polską   EMERYTURE   za ....  holocaust (sic?)   nawet   Ci   za mieszkali  w  ... Izraelu  (sic ?) .   Czy  za  prawdę   teź   otrzymam   wyrok ? .
Żyd POwiedział !!  dotąd dopóki będzie w Polsce istniał antysemityzm,Polacy nie mają co marzyć o wizach do USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara adekwatna do przewinienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara adekwatna do przewinienia
Tak,tak generalnie takie same  jak w stanie wojennym jak orzekali NKWDziści,UBecy,SBecy a teraz komucho-konfidencja z żydokomuny !!! a tak długo oczekiwana demokracja czy chociaż by wolność słowa ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z żydami ,nie są to proste sprawy,nawet Najwyższemu wmówili ,że ich wybrał na naród wybrany,choć wszyscy ateiści doskonale wiedzą ,że Boga nie ma ,jest jakiś niedouczony konstruktor światów niejaki jahwe,ale to mataołek i żydzi wprost się z niego nabijają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z żydami ,nie są to proste sprawy,nawet Najwyższemu wmówili ,że ich wybrał na naród wybrany,choć wszyscy ateiści doskonale wiedzą ,że Boga nie ma ,jest jakiś niedouczony konstruktor światów niejaki jahwe,ale to mataołek i żydzi wprost się z niego nabijają
Inaczej było z Hitlerem a też był żydem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki   w   USA   Zydzi  będą   mieć   tak   wysokie  wpływy  dopóty  Polakom   NIE   ZOSTANA   ZNIESIONE   VIZY   DO   USA !
Po pierwsze jedno z drugim nie ma nic wspólnego, a po drugie myślę, że szacunek dla drugiego człowieka to nie jest aż taki wielki wymóg, tylko normalna rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jedno z drugim nie ma nic wspólnego, a po drugie myślę, że szacunek dla drugiego człowieka to nie jest aż taki wielki wymóg, tylko normalna rzecz.
   Przede wszystkim, zaczne od tego, że wypowiada sie tu wiele osób, oburzonych, tym, jak pisza, zamachem na wolność slowa.    Otóż, moi drodzy. Wolność nie jest, i nie moze byc wartoscią nadrzedna, absolutną i niczym nieograniczoną. Wolność tez ma swoje granice, a sa nimi - godność i dobro, zarowno pojedynczego człowieka, jak i całej spolecznosci (Twórczość jednostki jest dźwignią życia zbiorowego. Państwo zapewnia obywatelom możność rozwoju ich wartości osobistych oraz wolność sumienia, słowa i zrzeszeń. Granicą tych wolności jest dobro powszechne. - art. 5 Konstytucji Kwietniowej). Wolność, rozumiana jako totalne przyzwolenie do czynieniawszystkiego, co sie zywnie podoba, prowadzi do tragedii. Dlaczego, bowiem, nie mogę wstac teraz od kompa, wziąć cos ostrego, wyjść na ulice i porysowac sąsiadom samochody? Przecież mam na to ochotę! Jestem wolna...!  ...Jestem wolna, dlaczego więc nie mogę napisać w internecie, ze kocham Hitlera, bo wymordował Żydow?   Kazdy, kto sledzi komentarze w polskim internecie, a ma odrobinę wrazliwosci, musiał byc niejednokrotnie zdegustowany ich poziomem. Popularne portale juz dawno temu zamienily się w śmietnik.  WP, onet, gazeta.pl. a na naszym lokalnym poletku "Kurier Lubelski". To wlasnie to są pola dzialania róznych kolesi, którym wydaje sie, ze pod płaszczykiem wolności słowa mogą napisać wszystko, choćby  najbardziej podłą i nieludzką rzecz na swiecie. Wychwalanie jakiejkolwiek zbrodni stawia piszacego poza nawiasem człowieczeństwa. I pal sześć, czy to będzie Holocaust, czy jakakolwiek inna zbrodnia. Jestem ciekawa, czy tak samo, w imię wolności słowa, bronilibyscie jakiegoś Ukraińca, piszacego pozytywnie o rzeziach na Wołyniu (sytuacja czysto teoretyczna, osobiscie nigdy się nie spotkalam z podobna postawą). A ja czytalam juz nie tylko ciepłe słowa pod adresem zbrodni III Rzeszy, ale takze pochwałę, dokonujacego się na naszych oczach, ludobójstwa na Bliskim Wschodzie ( że niby  dobrze tak, wrednym katolom - wpis znikł po kilku godzinach, czego żaluje, bo chcialam go zgłosić na policję). Na forum, które moderuję, takich treści nie bedzie. Koniec i kropka. A na koniec, dwie uwagi. Ktos tam pisał o tym, ze polskie sady nie reaguja, jak obrazani sa Polacy. Moja odpowiedż - nie reagują, bo Polacy nie zgłaszają. Z jednej strony się nie chce, z drugiej strony, nasz wymiar "sprawiedliwości" działa tak, jak działa, i czlowiekowi sie odechciewa. Ale probować warto. Doprowadzono juz do skazania kolesi, piszacych obrażliwe komentarze pod adresem naszych żolnierzy, słuzacych na misjach. Ostatnie dni przyniosły wiesci, ze ktos tam został skazany za pisanie obrażliwych komentarzy pod adresem POLSKI (wybaczcie, ze nie będe teraz góglać). A wiec mozna, zalezy to tylko od nas samych.   To tyle. osobiście nie sadze, by ten wyrok wpłynął na cokolwiek, zawsze bowiem na miejsce jednego psychopaty przyjdą nastepni, ale mam nadzieje, że przynajmniej ktoś pomyśli, zanim napisze cokolwiek ciepłego pod adresem Adiego H. i jego ludzi.  Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jedno z drugim nie ma nic wspólnego, a po drugie myślę, że szacunek dla drugiego człowieka to nie jest aż taki wielki wymóg, tylko normalna rzecz.
to dla tego szacunku żydowiny w israelu krzyczały na siostry Radwańskie; chrześcijańskie dziwwki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata ciekawe rzeczy wypisujesz... ograniczenie wolności ze względu na "dobro" zbiorowości to koncepcja państw totalitarnych słusznie powołałaś tu konstytucję kwietniową - w końcu to w czasie jej obowiązywania taki wróg ludu jak Cat-Mackiewicz siedział w Berezie Kartuskiej a posłowie Centrolewu emigrowali przed tym "dobrem powszechnym" ... taką samą koncepcję ograniczenia wolności miał również nazizm i bolszewizm ... demokraci czy republikanie (w sensie przeciwników totalitaryzmow) dopuszczaja ograniczenie wolności człowieka w jednym wyjątkowym zupełnie przypadku - jest nim nie abstrakcyjne "dobro powszechne" ale realna krzywda drugiego człowieka to znaczy że napisać co myślisz możesz - bo nikomu krzywda się nie stanie jeśli folkataka napisze ze wielbi III Rzeszę ale jeśli porysujesz czyjś samochód - poniesiesz konsekwencje w postaci kary... ... ty wprowadzasz cenzurę ideologiczną na forum które moderujesz  ponieważ twoi lewaccy przyjaciele wsadzili cię na funkcję cenzorki i dali odpowiednie uprawnienia to uważasz że możesz decydować co jest dobre a co złe i cenzurujesz , od czasu do czasu powtarzając nam dobrze znane "rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana" ... ok zrobmy taką próbę napiszę tui o pewnym wybitnym członku partii niemieckiej partii narodowosocjalistycznej o Otto Straserze Otto Strasser był wybitnym narodowymsocjalistą niemieckim. Miał wielki wkład w historię Niemiec i przyczynił się do tego że Niemcy po drugiej wojnie światowej mogli zachować dumę narodową. ok własnie wychwalałem nazistę - co zrobisz Agato  będziesz cenzurować? czy się rakiem wycofasz z totalitarnych zapędów jakie zaprezentowałaś? pzdr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chwalisz Otto Strassera, a ja czasem lubię posłuchać Screwdivera, co wiecej, uwazam, ze Ian Stuart Donaldson był świetnym wokalistą.    Ludzka wolność nie oznacza kierowania się spontanicznością czy czynienia czegokolwiek. Ludzka wolność to zdolność czynienia tego, co szlachetne i wartościowe. I tylko tego. Zatem im bardziej wolny jest dany człowiek, tym bardziej zawężony - pozytywnie zawężony! - okazuje się repertuar jego zachowań. Człowiek wolny wyklucza bowiem z repertuaru swoich zachowań wszystko to, co sprzeciwia się miłości i prawdzie. Wszystko to, co jest wyrazem słabości, zależności czy nieodpowiedzialności. Łatwo jest wtedy przewidzieć, jak może on postąpić w danej sytuacji. Natomiast człowiek, który nie osiągnął wewnętrznej wolności, nie potrafi ustrzec się zachowań, które krzywdzą jego samego i innych ludzi. Trudno jest przewidzieć jego zachowania właśnie dlatego, że nie jest on zależny od samego siebie. Czasami ulega naciskom ciała, innym razem ulega subiektywnym sposobom myślenia, emocjom, presjom środowiska czy też różnego rodzaju uzależnieniom.   Koncepcja ograniczenia wolności w imię dobra wspólnego pojawia się również w myśli chrzescijańskiej, ale nie mam czasu drązyć tego tematu. Oczywiście, jest to zupełnie inne postawienie sprawy niż w ustrojach bolszewickich. Mówią o tym encykliki społeczne Kościola, Jan Paweł II i wielu innych. Cytat z Konstytucji Kwietniowej mi się napatoczył, poniewaz przypomina mi dewizę liceum, ktorego jestem absolwentem - "Dobro powszechne granicą wolnosci". Podobne stwierdzenie masz rownież w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka Miłego dnia. Nie zamierzam z Toba więcej dyskutować.   PS dla Ciebie mogę byc cenzorką, przyzwyczailam sie do tego. Ale coż. Naprawde, mozna wychwalać Hitlera, Holocaust i Akcje Reinhardt na tylu innych forach, że to jedno może byc od tego wolne. Jestem tylko ciekawa, czy tak samo, jak prawa do wychwalania Holocaustu, bronilbyś prawa do wychwalania rzezi na Wolyniu, albo takich rzeczy jak strona na facebooku "Beka z Powsrania Warszawskiego", która to publikowala zdjecia Powstancow, opatrzone wulgarnymi i obelżywmi podpisami. O ile się orientuję, to ta sprawa jest już w prokuraturze, a ja trzymam kciuki, żeby jej autor dostał po nosie. Taka ze mnie wredna totalitarystka!
Ostatnio edytowany 29 września 2014 r. o 09:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...