Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co roku sie pisze zeby nie pic podczas kapieli O JEDNEGO PIJAKA MNIEJ PIES GO J...BAŁ szkoda tylko dziecka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Guest na twoja chorobę lekarstwa nie ma, to gorsze jak alkoholizm i narkotyki .........!
0
NIE ON PIERWSZY,NIE OSTATNI W TYM ROKU.A GDZIE BYLI RATOWNICY?.
0
A JAK BY ZAPALIŁ PAPIEROSA I WSZEDLBY DO WODY TO NAŁOGOWIEC.TY GUEST NAPRAWDE LECZ SIE NA NOGI BO NA GŁOWE ZAPÓŻNO
0
Guest ma rację.
0
Jak można pisać w ten sposób o zmarłym tym bardziej jeżeli nie było się świadkiem zdarzenia. Wnioski tylko takie, gdzie są Ratownicy info o czystości wody 
0
NIE ON PIERWSZY,NIE OSTATNI W TYM ROKU.A GDZIE BYLI RATOWNICY?.
  ratowników nie  ma, bo pieniądze zapierdolili ci na górze
0
Jak można pisać w ten sposób o zmarłym tym bardziej jeżeli nie było się świadkiem zdarzenia. Wnioski tylko takie, gdzie są Ratownicy info o czystości wody 
  sama śmierć nie powinna być powodem do oceny zmarłego, bo nie powiesz mi np. że o bandycie jak umrze mam mówić, że on być ideałem 
0
ALKOHOL I WODA............. EFEKT WIADOMY ..............RODZICE UCZCIE I UCZULAJCIE DZIECI ........WIELE NAWYKÓW ZOSTAJE DO KOŃCA ŻYCIA , JAANNA
0
Jednego pijusa mniej...moze rodzinka odsapnie....wcale go nie zaluje.....i kropka.
0
Guest nie bądź taki mądry bo nie wiesz co cię w życiu spotka
0
to nie jest jeszcze sezon ratownikow nie było bylam tam z rodzina i widzieliśmy kilka osob probowalo ratować tego człowieka zanim karetka przyjechala
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: