Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

42 mln zł na rozbudowę COZL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2016 o 22:17 Powrót do artykułu
Czy za ten syf 'beknie " ktoś?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
użytkownik niezarejestrowany napisał:
czy za ten syf 'beknie " ktoś?.
niestety po raz kolejny potwierdza się, że jak ktoś kradnie miliony, to nie jest winny.  wszystkie lokalne gazety od tygodnia reklamują konferencję prasową w wykonaniu człowieka, który prawie rozwalił warbud, uciekł z mostostalu i od 5 lat naciąga podatników z lublina na cozl, a dlaczego ? no właśnie, czy ktokolwiek z dziennikarzy zada jakieś pytania, czy po raz kolejny będą jedynie cytować wypowiedzi.  swoją drogą chyba jutro ma się odbyć kolejna rozprawa w sądzie pracy dotycząca zwolnienia z funkcji dyrektora elżbiety s.  może w tym szaleństwie jest metoda, jutro była dyrektor wygrywa, zamienia na stanowsku obecnego dyrektora i podpisuje się pod wszystkim czego zażyczy sobie jarosław popiołek, przytakuje jej marszałek bratkowski i wojewoda czarnek. a może tak pomóc dziennikarzom i wpisac pytania, które powinni jutro zadać na konferencji ?  ja rozpocznę - czy mógłby się pan/pani odnieśc do zarzutów jakie pojawiły się w protokole:  ***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//bip_cozl_po_anonimizacji.pdf czy noc wystarczy dziennikarzom, żeby w końcu zapoznac się z dokumentem - było by to miłe za***enie. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GUMOFILCE ZSL W AKCJI - SIANOKOSY W COZL?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przemalujcie to Gówno bo wstyd na całą Polskę !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to COZL jest potrzebne profesorskiej sitwie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od czerwca robią inwentaryzację, to za co płacili do tej pory?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Waldek napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
czy za ten syf 'beknie " ktoś?.
niestety po raz kolejny potwierdza się, że jak ktoś kradnie miliony, to nie jest winny. wszystkie lokalne gazety od tygodnia reklamują konferencję prasową w wykonaniu człowieka, który prawie rozwalił warbud, uciekł z mostostalu i od 5 lat naciąga podatników z lublina na cozl, a dlaczego ? no właśnie, czy ktokolwiek z dziennikarzy zada jakieś pytania, czy po raz kolejny będą jedynie cytować wypowiedzi. swoją drogą chyba jutro ma się odbyć kolejna rozprawa w sądzie pracy dotycząca zwolnienia z funkcji dyrektora elżbiety s. może w tym szaleństwie jest metoda, jutro była dyrektor wygrywa, zamienia na stanowsku obecnego dyrektora i podpisuje się pod wszystkim czego zażyczy sobie jarosław popiołek, przytakuje jej marszałek bratkowski i wojewoda czarnek. a może tak pomóc dziennikarzom i wpisac pytania, które powinni jutro zadać na konferencji ? ja rozpocznę - czy mógłby się pan/pani odnieśc do zarzutów jakie pojawiły się w protokole: ***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//bip_cozl_po_anonimizacji.pdf czy noc wystarczy dziennikarzom, żeby w końcu zapoznac się z dokumentem - było by to miłe za***enie.
Waldek napisał:
1. Z czego wynikały roboty zamienne i w jaki sposób ustalano ich cenę?
Waldek napisał:
2. Kto zezwolił na materiały zamienne niespełniające specyfikacji? Czy materiały zamienne nie powinny powodować aneksu i zmian cen?
Waldek napisał:
3. W jaki sposób rozliczano zaawansowanie prac skoro GW nie przedstawiał przedmiarów?
Waldek napisał:
4. W jaki sposób zafakturowano niewykonane jeszcze prace?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
R timestamp=2016-11-03 19:32:11]Waldek  napisał: użytkownik niezarejestrowany  napisał:  czy za ten syf 'beknie " ktoś?. niestety po raz kolejny potwierdza się, że jak ktoś kradnie miliony, to nie jest winny. wszystkie lokalne gazety od tygodnia reklamują konferencję prasową w wykonaniu człowieka, który prawie rozwalił warbud, uciekł z mostostalu i od 5 lat naciąga podatników z lublina na cozl, a dlaczego ? no właśnie, czy ktokolwiek z dziennikarzy zada jakieś pytania, czy po raz kolejny będą jedynie cytować wypowiedzi. swoją drogą chyba jutro ma się odbyć kolejna rozprawa w sądzie pracy dotycząca zwolnienia z funkcji dyrektora elżbiety s. może w tym szaleństwie jest metoda, jutro była dyrektor wygrywa, zamienia na stanowsku obecnego dyrektora i podpisuje się pod wszystkim czego zażyczy sobie jarosław popiołek, przytakuje jej marszałek bratkowski i wojewoda czarnek. a może tak pomóc dziennikarzom i wpisac pytania, które powinni jutro zadać na konferencji ? ja rozpocznę - czy mógłby się pan/pani odnieśc do zarzutów jakie pojawiły się w protokole: ***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//bip_cozl_po_anonimizacji.pdf czy noc wystarczy dziennikarzom, żeby w końcu zapoznac się z dokumentem - było by to miłe za***enie. Waldek  napisał: 1. Z czego wynikały roboty zamienne i w jaki sposób ustalano ich cenę?
napisał:
2. Kto zezwolił na materiały zamienne niespełniające specyfikacji? Czy materiały zamienne nie powinny powodować aneksu i zmian cen? [quotefrom author=Waldek napisał:
3. W jaki sposób rozliczano zaawansowanie prac skoro GW nie przedstawiał przedmiarów? [quotefrom author=Waldek" class="quote-post">
Waldek napisał:
2. Kto zezwolił na materiały zamienne niespełniające specyfikacji? Czy materiały zamienne nie powinny powodować aneksu i zmian cen? Waldek  napisał: użytkownik niezarejestrowany  napisał:  czy za ten syf 'beknie " ktoś?. niestety po raz kolejny potwierdza się, że jak ktoś kradnie miliony, to nie jest winny. wszystkie lokalne gazety od tygodnia reklamują konferencję prasową w wykonaniu człowieka, który prawie rozwalił warbud, uciekł z mostostalu i od 5 lat naciąga podatników z lublina na cozl, a dlaczego ? no właśnie, czy ktokolwiek z dziennikarzy zada jakieś pytania, czy po raz kolejny będą jedynie cytować wypowiedzi. swoją drogą chyba jutro ma się odbyć kolejna rozprawa w sądzie pracy dotycząca zwolnienia z funkcji dyrektora elżbiety s. może w tym szaleństwie jest metoda, jutro była dyrektor wygrywa, zamienia na stanowsku obecnego dyrektora i podpisuje się pod wszystkim czego zażyczy sobie jarosław popiołek, przytakuje jej marszałek bratkowski i wojewoda czarnek. a może tak pomóc dziennikarzom i wpisac pytania, które powinni jutro zadać na konferencji ? ja rozpocznę - czy mógłby się pan/pani odnieśc do zarzutów jakie pojawiły się w protokole: ***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//bip_cozl_po_anonimizacji.pdf czy noc wystarczy dziennikarzom, żeby w końcu zapoznac się z dokumentem - było by to miłe za***enie. Waldek  napisał: 1. Z czego wynikały roboty zamienne i w jaki sposób ustalano ich cenę? [quotefrom author=Waldek napisał: 2. Kto zezwolił na materiały zamienne niespełniające specyfikacji? Czy materiały zamienne nie powinny powodować aneksu i zmian cen? [quotefrom author=Waldek napisał: 3. W jaki sposób rozliczano zaawansowanie prac skoro GW nie przedstawiał przedmiarów? [quotefrom author=Waldek napisał: 4. W jaki sposób zafakturowano niewykonane jeszcze prace? odpowiedzi tak naprawdę znajdują się w raporcie, Popiolek ze Staroslawska ustalali, tak żeby było taniej (aneksy wprowadzi się później albo wcale), inspektor Krzys Wasilewski z wesola gromadka podpisywali sie pod wszystkim, a faktury realizowala ksiegowa (i pracujaca w ksiegowosci zona Krzysia), tu nie sam proces jest zaskakujący, tylko fakt, ze od marca wszyscy o tum wiedza, a nikt jeszcze nie dostal zarzutów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: