Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jak mu wybaczyła to niech teraz nie narzeka, jak dalej będzie miała powtórkę w rozrywki...i jak się przy okazji oberwie jeszcze dziecku. Jest idiotką na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta idiotka, a sąd powinien stanąć na wysokości zadania i dowalić bydlakowi z górnej półki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychopata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później zakatują dziecko i będzie się mówić... "można było temu zapobiec". A na widzeniu poczną drugie i 500+ może pomoże;] brak słów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kobiety trzyma przy takich draniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwolić mu żeby miał jakikolwiek kontakt z dzieckiem! Skoro ona taka głupia to niech z nim żyje ale maleństwo zabrać żeby nie stała sie tragedia póki nie jest za późno bo potem bedziemy czytać ze zakatował dziecko a matka nic o tym nie wiedziała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna kobieta tak jej zamacil w glowie a ona mysli ze sie zmieni... Najbardziej to mi zal dziecka. Bo wyrosnie z niego kolejny degenerat. Tak powstaje patologia. Rodzice robia najwieksza krzywde dziecku "dla ich dobra"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mieć dzieci?! Próbował je zabić? Wykastrować gnoja i po kłopocie! Sądzę, że w referendum mój pomysł modyfikacji kodeksu karnego by przeszedł bez problemu. :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ty mssz oczy chyba lubisz byc bita zastanow co twoje dziecko wyniesie z takiego domu kiedys bedzie traktoeal tak swoja zone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze prawo nie chroni ofiar tylko przestępców. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji, policjant posadził mnie i już byłego męża przy stoliku i pytał w jego obecności czy mają go ukarać czy mu przebaczam i to była właśnie ta chwila że w obawie przed nim wycofałam oskarżenie. To był błąd ale wtedy tego nie wiedziałam zastraszona i wręcz przez niego zdominowana do tego stopnia że nie umiałam się sprzeciwić czy bronić. Niema znaczenia czy jesteś osoba wykształconą, odważną, przebojową gdy trafiasz na drania stajesz się wręcz marionetką niezdolną do samodzielnego myślenia, obrony zwłaszcza że zawsze na początku jest miły do czasu gdy odsunie cie od rodziny znajomych, zrobi ci takie pranie mózgu, wmówi że nie jesteś nic nie warta i bez niego zginiesz a bicie to jedyna słuszna kara na którą zasłużyłaś za to że nie słuchasz i to wszystko dzieje się nie u arabów tylko u nas chrześcijan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie dzieciaka pilnował jak oka w głowie bo to czysta gotówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni im zabrac dziecko!! jak ona głpia chce z taki mieszkać to jej sprawa ale niewinne dziecko nie powinno cierpirc!!! a on sie nie zmieni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentujcie ze idiotka, a tak na prawdę to wszystko co zostało tu napisane to bzdury! Żadnej rozprawy jeszcze nie było! Nie wiem skąd w ogóle dziennik wschodni ma takie informacje??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki kurwiszon ma trafić tylko na 2 lata do "sanatorium"? Chyba jakiś żart. Być może już zaszkodził dziecku. Ta kobieta jest (sorry) - ale głupia jak bela, że mu wybaczyła. Ja bym na jej miejscu kopnął tego szczura w dupę by spadał w cholerę i nigdy się nie pojawił. Nie wiem, jak można wybaczyć coś takiego? Jakieś zaślepienie totalne - niestety w konkubinatach to powszechne. Szkoda mi tylko tych dzieci że mają durnych rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łobuz kocha najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki ku***szon ma trafić tylko na 2 lata do "sanatorium"? Chyba jakiś żart. Być może już zaszkodził dziecku. Ta kobieta jest (sorry) - ale głupia jak bela, że mu wybaczyła. Ja bym na jej miejscu kopnął tego szczura w dupę by spadał w cholerę i nigdy się nie pojawił. Nie wiem, jak można wybaczyć coś takiego? Jakieś zaślepienie totalne - niestety w konkubinatach to powszechne. Szkoda mi tylko tych dzieci że mają durnych rodziców.
Uważasz, że ludzie żyjący w związkach partnerskich nazywanych zgodnie z prawem "konkubinatami" to musi być patologia? Są pary, które nie decydują się na ślub tylko ze względu na własne poglądy tworząc zgodne i szczęśliwe rodziny przez całe życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zakwalifikowano czyn? jako pobicie czy jako próba zabójstwa?!!!!! jak ktoś wcześniej napisał: później skatuje dziecko i napiszą że "mozna temu zapobiec", a tatary to dzielnica cudów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest nie prawdą, nawet nie było jeszcze rozprawy. Jesli ten facet mial juz jakąś sprawe wczesniej wątpie zeby sąd przyznal mu tylko 2 lata..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko to gówno prawda z tym wyrokiem nie było jeszcze nawet rozprawy. Wiec z skąd wgl ktos mial takie informacje. Raczej wątpie aby sąd zgodził się tylko na 2 lata bo ten facet ma juz za sobą jakis wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! Historia niczym polsatowskie tanie seriale typu "dlaczego ja", a głupi ludzie w to wierzą i jeszcze komentują. Dziennik Wschodni mogli byście poszukać na prawdę dużo ważniejszych tematów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...