Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Boże straszna tragedia...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boże, daj siłę ich rodzinom, którzy już na nich czekali.
0
gdyby nie za***ał to by nie było takiego wypadku a po 2 5 osob zgineło bo nie mieli zapietych pasów moje kondolencje [*]
0
Ja bym tu akurat Boga do tego nie mieszał...
0
widzę że na tej trasie najlepiej byłoby poruszać się czołgiem aby choć trochę czuć się bezpiecznie...
0
Nie potrafią ukraincy jeździć drogami szybkiego ruchu
0
Takie czasy nastały .wszyscy pędzą .gonią.a wystarczy zatrzymać się na chwile i pomyśleć .po co się żyje.Nie chciałabym być w skórze tego kierowcy , jak on teraz będzie żył
0
A co kierowca winny ? stał i to w niego wjechano ,nie powinien czuć się winny bo i z jakiej racji .
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Oni w ogóle nie potrafią normalnie jeździć.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Oni w ogóle nie potrafią normalnie jeździć.
0
Jak do tej pory przez rok widziałem stojące samochody na obwodnicy w różnych miejscach jeden raz wystawiony był zgodnie z przepisami trójkat ostrzegawczy i to są tego efekty są kamery SĄ i co i nic,nie ma policji słuzby drogowe tez temat olewają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: