Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

50-metrowe mieszkanie na Tatarach jest zadłużone na 894 tys. zł! Jak wyjść z długów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2017 r. o 12:31 Powrót do artykułu
Może lepiej niech odpracują te 100 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Może lepiej niech odpracują te 100 mln.
 teraz to tylko szaleńcy pracują, po co, tu oddłużą mieszkanie, tu dadzą 500+i po cholere pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie artykuł o firmach windykacyjnych które nękają ludzi, mnie nękają już od roku chociaż długu nie mam z nimi się nie da rozmawiać, a Policja mówi nie odbieraj telefonu najlepsza ich rada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech lubelska akcja lokatorska zapłaci !! Albo weźmie tą rodzinkę do siebie do domu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mają być umorzenia dla lokatorów mieszkań komunalnych ?. Skoro nie płacili tyle lat ,to powinno się ich eksmitować. Mieszkania po eksmisji przydzielać płacącym lokatorom.Przecież lokatorzy którzy płacili na czas są oszukani przez zakład komunalny.Patologia dalej w modzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe i stare pokolenia tak zwanych socjalsów a ty zapindalaj na 500+ i nich miezkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić na zbity pysk i niech spłacają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia ci którzy sumiennie płacili dalej płacą i tu uwaga w nagrodę jako premia pokryją- czytaj spłacą zadłużenie za tech którzy nie płacili i nie płacą surrealizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to brednie. . ..50 metrowe mieszkanie zadluzone na blisko 900 tys?  Miesięczne opłaty z czynszem to maks 600zl za 50 metrów.  Wiec ta kwota jest z kosmosu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co płacić czynsz skoro i tak długi zostaną w większości umorzone!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie ulgi dostanie płacący czynsz regularnie, jak zwykle dostanie kopa w tyłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!! Kto dopuscil do takiego zadluze ia? Dlaczego przy 10.000 juz ich nie eksmitowano???? A teraz jeszcze im umorza...? To zarty!!!! Po co wogile oplacac???? Ładna mi kara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borys, nie wiem o czym ty mówisz, ja mieszkam w 52 mkw i samego czynszu mam 600 zl ponad z oplatami to prawie tysiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że za tą wspaniałomyślność Rady Miasta zapłacą pozostali mieszkańcy regularnie opłacający czynsz, oczywiście w podwyżkach za mieszkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet niech będzie tak jak piszesz 1000zl z opłatami, to nawet z odsetkami to i tak tyle nie wyjdzie , to są bloki z lat 60 tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze bloki na Tatarach budowali w 1951 roku, jeżeli ktoś od początku nie płacił za mieszkanie to mogło się nabierać. Dziwne jest tylko to, że ktoś do tego dopuścił. Zadłużenie nie do spłaty. W tej cenie to 4 mieszkania by kupił na tatarach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie lokator siedzi w kryminale i stąd taki dług. A wg prawa jest chroniony czyli na czas odbywania kary nie można go eksmitować bo musi mieć dach nad głową po wyjściu na wolność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z jakiej to racji? Czy oni są w czym lepsi ? OTÓŻ NIE - SĄ GORSI Nie bez przyczyny jest "naród szary na tatary"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem ze ty jestes kolorowy ,tzn ze twoja matka puścila sie z murzynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co by zrobił mój bank gdybym przestała płacić kredyt chociaż przez rok. Na pewno by mnie zlicytował. Czym zatem kieruje się ratusz dopuszajac do tak ogromnych zaległości w czynszach? Co to za polityka? Dlaczego tylko uczciwi zawsze dostają po głowie?brak słów. NIEROBY teraz dostaną nagrodę w postaci oddluzenia ..KPINA z tych co wstają co rano do pracy po wypłacie regulują zobowiązania i zostaje im całe nic na życie. Czy ich stać codziennie na wódkę? No nie bardzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...