Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pytanie a ile mnie podatnika będzie to kosztowało więcej z wypłaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400 urzędasów, a zwolnią 900 nauczycieli no nie będzie pierwszaków w szkołach. Dobra zmiania c.d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore! 400 nowych urzędników po to aby zweryfikować prosty wniosek? Raz w roku weryfikuje się wnioski, potem 500 zł jest przyznawane cały rok i nie ma potrzeby utrzymywania przez cały rok takiej ilości urzędników!. W kwietniu i maju wpłyną wnioski, decyzją urzędnika zostanie przyznana lub nie kwota pomocy a potem co mają robić urzędnicy, dłubać z nosie do przyszłego roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjalizm pełną gębą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha , a mozna było to zrobić prosto jako ulga w pit. Najlepsze jest to że dziś w TVP zachwalali że dzieki temu 500+ wzrośnie cala gospodarka bo ludzie bedą mieli i wydawali wiecej kasy. To teraz pytanie ile by wzrosło pkb jak by nie było podatków lub były one minimalne, aż strach pomyśleć!! I komu zależy na tym aby tak nie bylo....???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore! 400 nowych urzędników po to aby zweryfikować prosty wniosek? Raz w roku weryfikuje się wnioski, potem 500 zł jest przyznawane cały rok i nie ma potrzeby utrzymywania przez cały rok takiej ilości urzędników!. W kwietniu i maju wpłyną wnioski, decyzją urzędnika zostanie przyznana lub nie kwota pomocy a potem co mają robić urzędnicy, dłubać z nosie do przyszłego roku?
To nie jest chore! 400 osób będzie miało pracę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś kwaczka powiedziałaby mamusi ;mamo ja wariat ,kup mi lotnisko,rozumum ,że te czterysta do programu -pincet plus ,to dopiero na początek,zrobi sie rozeznanie w rodzinie pociotkach kolegach i innych przydupasach i bedzie tej gadziny urzedniczej miliony,prawde mówili ,że kaczor to komuch i żyje socjalizmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I biurokracja dalej sie rozrasta, a taki mieli ja ograniczać i redukować ... Brak słów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjalizm pełną gębą
  kto bogatemu zabroni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL zwiększy zaatrudnienie swojakow z 80% do 100% BRAWO biurokracja w gminach! Tak się hoduje nierobów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Głupi kłamco przecież wiesz ze w województwie lubelskim jest sporo wójtów i burmistrzów z PIS- u. A w Białej Podlaskiej to kto będzie zatrudniał jak nie PIS] PSL zwiększy zaatrudnienie swojakow z 80% do 100% BRAWO biurokracja w gminach! Tak się hoduje nierobów![/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1301849" timestamp="1457988134"] NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ![ Teraz to czas na PISowską się. Już zdążyła pokazać jak jest pazerna na stołki]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZATRUDNIAJCIE proszę NIKOGO z ZSLowskiej sitwy! PROSZĘ!
Tak mam kandydatów dwóch :Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …   1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?   Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto "dobra zmiana" ale oni "dadzą radę". Co za obłuda i brak koncepcyjnego myślenia o przedsiębiorczości, rozwoju usług,itp. Prostactwo w rozdawnictwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie a ile mnie podatnika będzie to kosztowało więcej z wypłaty?
To sobie policz! W mojej gminie do świadczenia uprawnionych jest ok. 1200 dzieci, to w skali roku ponad 7 mln. Budżet gminy - niecałe 18 mln. 40% skądś się weźmie. Skąd? Z twoich, moich, naszych podatków. A teraz przeliczmy to na województwo, na kraj... Nie to, że jestem przeciwna działaniom socjalnym, jestem przeciw głupim, populistycznym ruchom. Wkurza mnie, kiedy mówi się, że dzięki temu nastąpi wzrost gospodarczy! Przez pewien czas byłam asystentem rodziny, zapewniam was, że w zdecydowanej większości ubogie rodziny wielodzietne nie potrafią gospodarować pieniędzmi. Każda ich ilość przeznaczona będzie na zdrowe jedzenie typu: zupki chińskie, chipsy, używki dla rodziców, kolejny komputer dla kolejnego dziecka, itp. Najzwyklejsze marnotrawstwo środków, które można byłoby sensownie zagospodarować - też w formie pomocy dla dzieci. Ale tu chodzi o natychmiastowy efekt - obiecaliśmy, zrealizowaliśmy! I niech się bida toczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400 urzędasów, a zwolnią 900 nauczycieli no nie będzie pierwszaków w szkołach. Dobra zmiania c.d.
  a co ci przeszkadzają urzędasy, oni pracują i powinni za co najmniej 15 tys. nie mniej pracować, bo za darmo za to że będą leżeć i płodzić dzieci dostaną po 1-5 tys. to za pracę co najmniej 3 razy tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto bogatemu zabroni...
      nie pieprz jak nie wiesz, socjaliz bogatym nie dawał tylko biednym, a tutaj biedni z jednym dzieckiem nie dostaną natomiast bogaci mający dochód 5-50 tys. dostaną na drugie i kolejne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska taktyka obiecac a Inni zrealizuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...