Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 plus wypłacą przed świętami? Sprawdziliśmy w urzędach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2016 r. o 21:17 Powrót do artykułu
będzie za co wódę kupić, fajnie, wypiję za zdrowie rafalskiej i szydłowej, mądre baby, po wódzie będzie kolejne dziecko, a co tam, następne 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kolana przed łaskawcami z PISu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja bratowa nie dostała jeszcze ani razu pieniędzy bo brat jest za granicą a są po rozwodzie a Lublin nie może zebrać się do wypłaty kasy ale jak dadzą to od razu 12 tyś. za 10 m-cy zwłoki ale za co żyć wcześniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 500+ korzysta tylko patologia i przeznacza na libację. Zgłaszałem w MOPS-ie w Puławach, odpowiedz jaką usłyszałem: ich to nie obchodzi, takie są przepisy. Lepiej przeznaczyliby te pieniądze najbiedniejszym rencistom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile ta bratowa ma dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasiłki muszą być wypłcone do końca miesiąca. Jak MOPSy/GOPSy nie zdążą przed świętami, to najwyżej święta będą skromniejsze, ale za to jaki będzie wtedy sylwester ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Moja bratowa nie dostała jeszcze ani razu pieniędzy bo brat jest za granicą a są po rozwodzie a Lublin nie może zebrać się do wypłaty kasy ale jak dadzą to od razu 12 tyś. za 10 m-cy zwłoki ale za co żyć wcześniej?
A za co żyli przed wprowadzeniem 500+?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Keron weź się za uczciwą robotę a nie ludziom w portfele zaglądasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam jedno dziecko i wychowuje je sama ptacuje w markecie na kasie i nie dostaje ,500 bo mi przekroczyl dochod o ,kilka zlotych jastem bogata a znam ludzi co maja dochody ukryte i biora nic tylko isc do kosciola :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""Świadczenia wychowawcze, czyli pieniądze w z programu „Rodzina 500 plus”, przysługują wszystkim rodzinom na każde drugie i kolejne dziecko do ukończenia przez nie 18 lat."". BŁĄD!!!! ŚWIADCZENIE PRZYSŁUGUJE DRUGIEMU DZIECKU DO UKOŃCZENIA 18 LAT PRZEZ PIERWSZEEEE!!!! Na drugie dziecko świadczenie przysługuje do uk. 18 roku życia tylko w przypadku BLIŹNIĄT!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to patologia za moim plotem będzie miała za co pobalować! Myślę, że takie rodziny, co to 500+ wydają na swoje uciechy nie powinny dostawać pieniędzy do ręki. Dać za te pieniądze odzież, produkty spożywcze i wszystko co potrzeba, aby nie forsę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co trzeba mieć zamiast mózgu, żeby biednych ludzi nazywać "patologią"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie do do Herr tuSSka. Ma 100 tyś na miesiąc, kasę z OFE i AmberGolda więc chętnie sięz Wami podzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co biora 500+wcale nie sa biedni popatrz dookola a tam gdzie jest pijanstwo to jest patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty masz dziecko to na niego pracuj a nie wyciagac lape po darmowa kase potologia sama pochodze z duzej rodziny i nikt nam nie pomogl wyroslam i zycie uczy samodzielnosci i pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
do roboty masz dziecko to na niego pracuj a nie wyciagac lape po darmowa kase  potologia sama pochodze z duzej rodziny i nikt nam nie pomogl wyroslam i zycie uczy samodzielnosci i pracy
nie pomagał, ***isz jak potłuczona, spytaj się swojej matki ile dostawała, owszem napewno nie było 500+ ale inna pomoc była rodzinne itp. z opieki. po dxdrugie kto o zdrowych zmysłach pieprzy tyle dzieci nie mając za co je utrzymywać. to tylko iciociiiii tak robią. nawet żebym miała kupę forsy to dcdwoje dzieci dla mnie luksus,, przecież same ciąze niszczą organizm kobiety a nie mówiąc o porodach (ohyda) gotowaniu, praniu, srzataniu itp. nie po to zyję na tym świecie aby za***ać przy dzieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty piszesz glupoty przeczytaj swoj artykul jeszcze raz patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia??!! Pisze to na pewno osoba która nie ma własnych dzieci i nie zarabia najniższej krajowej z czego ma utrzymać 4 osobowa rodzinę!!! Zgadzam się ze dużo osób naduzywa ale są tacy którym naprawdę to pomaga... Zastanówcie się co piszecie bo nie wszyscy co korzystają z pomocy nie przepijaja pieniędzy tylko naprawdę wydają je na dzieci!!!! Używajcie trochę mózgu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do piętniowania rodzin, w których rodzice zrezygnowali w pracy, aby żyć z 500+. Dosyć tego. Mam jedno dziecko, ale często w sumie mam mniej niż niejedna niepracująca rodzina, tylko dlatego, że ktoś ma więcej dzieci! To jest chora sytuacja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domek podejrzewam że nikt na normalnej umowie z pracy nie zrezygnował Proponuję piętnować pseudo pracodawców zatrudniających na czarno na śmieciówki od 6zł do7.50 za godzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...