Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 plus wypłacą przed świętami? Sprawdziliśmy w urzędach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2016 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Dumek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrac 500+ i do roboty aborcja legalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy jesteście wszyscy chorzy, skoro uważacie że większość rodzin co bierze 500+ to patologia ! Jestem samotną matką jednego dziecka rocznego i gdyby nie 500 zł miesięcznie to miałabym tylko alimenty. Do pracy nie pójde bo dziecko czeka na miejsce w 3 złobkach od września. I CO?  Dla was to też patologia? Zastanówcie sie wszyscy co piszecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam rodzinę fakt to nie żadna patologia, mają sześcioro dzieci nie pracują mają czas na wyjście do kina na aerobik itp a ile kobiet mając jedno dziecko które pracują nie stać  na wysłanie dziecka na dodatkowe zajęcia a tutaj proszę mają za darmochę wszelkie wejściówki na basen itp bilety komunikacji miejskiej Czy to lepszy czy gorszy sort?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie pracuje i zyje za cudze pieniadze to PATOLOGIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty dziecioroby, a nie wyciągacie łapy po pieniądze zabrane wszystkim pracującym! Każdy niech ZARABIA na własne dzieci! A w przyszłości dochód narodowy będą wypracowywać wykształcone jedynaki, a nie gromady wykarmione z 500+, żyjące w przekonaniu, że wszystko im się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co trzeba mieć zamiast mózgu, żeby biednych ludzi nazywać "patologią"?
Biednych ludzi nikt nie nazywa patologią, tylko takich co wolą zasiłki, wszelkiego rodzaju pomoc z naszych podatków zamiast iść do pracy! Im się "nie opłaca" pracować, szkoda butów jak to określają. Oni robią z siebie patologię, żerując na innych. Ciekawe z czego będą żyć na starość, bo 500+ tylko do 18 roku życia dzieci? Pewnie też z naszych podatków - z opieki społecznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rerwt napisał:
wy jesteście wszyscy chorzy, skoro uważacie że większość rodzin co bierze 500+ to patologia ! Jestem samotną matką jednego dziecka rocznego i gdyby nie 500 zł miesięcznie to miałabym tylko alimenty. Do pracy nie pójde bo dziecko czeka na miejsce w 3 złobkach od września. I CO? Dla was to też patologia? Zastanówcie sie wszyscy co piszecie
Sama napisałaś, że "większość rodzin", to nie znaczy, że wszystkie rodziny. Bo normalni ludzie to pracują, a  500+ traktują jako dodatkową pomoc.  Myślę, że matka rocznego dziecka po to dostaje te pieniądze, aby sama zajmowała się dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym problemem z 500+ jest to, że nie wszyscy się na ten program klepią, ale dostaje hajs każdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tokim waszego rozumowania to frankowicze to też patologia. Zamiast zabrać się za robotę chcą swoje długi spłacić cudzym kosztem a ogólnie być uznawanymi za zaradnych i sytuowanych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam swoj kredyt i musze go splacic sama nikt mi nie go nie splaci oni maja tez niech splacaja jak brali kredyt to chyba im sie oplacil :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie jedynaki to gorszy sort :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś już dostał pieniądze ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piątku mają czas :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już są pieniążki przynajmniej u mnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynaki nie maja swiat jak im to powiedziec zabraklo dla nich pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesz sie ze masz mam nadzieje ze zabiora niedlugo te pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w gminie jaslo juz sa wyplacone 500+?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w gminie Goszczyn będą wypłaty 500+ i 1000 co miesiąc przez rok przed świętami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Wojciechów woj lubelskie jak zwykle na końcu wypłaca bo zawsze mają tłumaczenie ze nie dostali jeszcze pieniędzy.Ja akurat mam za co zrobić święta ale są rodziny w okolicy co dzieciom świąt nie będą miały za co zrobić.Ale urzędnicy z tej gminy chyba nie mają serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...