Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

58 tys. zł za ustawienie przetargów w zamojskim PGE

Utworzony przez Gość, 13 listopada 2012 r. o 18:01
wreszcie sie skonczylo dawanie pod stołem , brawo prokuratura byle tak dalej , prosze skontrolowac inne spolki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wreszcie sie skonczylo dawanie pod stołem , brawo prokuratura byle tak dalej , prosze skontrolowac inne spolki !!!
Nic się nie skończyło. Będzie jak w innej sprawie z korupcyjną propozycją, która dla sadu była tylko "intelektualnym żartem" albo innej sprawie z udziałem ABW gdzie uznano, że brak deklaracji podatkowej związanej z wzbogaceniem się o wysoką wartość było tylko wyrazem "filozoficznego stosunku do życia". Jeżeli którykolwiek z podejrzanych związany jest z koalicją rządzącą, to zapomnij żeby włos z głowy komuś spadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ustawianie przetargów za łapówki jest tak oczywiste jak nastanie nocy po dniu. Tylko tym razem się wydało, a ile jest takich przetargów przy których udało się ukryć korupcję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się spodziewać,tam rządzą hazardziści,a na czele ten z listy wstydu!Jak przekręty to tylko w PO i PSL-u!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Cwaniaków, którzy chcą się szybko i latwo dorobić trzeba karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...