Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to znaczy nie stawia się??? Sąd chyba posiada wszelakie instrumenty prawne aby doprowadzić przed swoje oblicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy podłe.... nie skomentuję, DOPROWADZIĆ, ROZSTRZYGNĄĆ, UKARAĆ, 10 lat minimalnie i dożywotni ZAKAZ wykonywania takiej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ta lekarka ukradła batonik w sklepie za 1 zł, już by siedziała. POlska dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jak pacjent trafia na SOR lub Odział Szpitalny to mu nie wolno umrzeć bo zaraz błąd lekarski, a może rodzice zawinili bo zlekceważykli pierwsze objawy i przyjechali z dzieckiem za pózno. Najlepiej osądzić lekarza a rodzice no cóż niewinni, zdaża sie ,ze nawet leku od gorączki nie podadzą dziecku bo sie boją albo nie wiedzą ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by to byla moja córka to bym jej łeb ukrencił bez wachania!i niezdazyla by do sprawy dozyc.a tak juz pewnie dawno zwiała zagranice.polskie prawo kaze tylko biedote a nowobogackich moze w du-pe pocałowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konowaly dorabiaja sie na plecach tatusia i mamusi dyplomu lekarza,a same sie kur...wia.na studiach a potem są takie skutki ze nawet z grypy niepotrafią wyleczyc.....i tulko strajki i podwyzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesił bym kurwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze lekceważą chorych i takie tragiczne skutki. Współczuję rodzicom, bardzo. Powinni tą lekarkę siłą doprowadzić na rozprawę i do paki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na oddz SOR również nie ma podstaw do przyjęcia na oddzial pomimo powtarzających się krwotokach i czterech wezwaniach karetki tak jest na Krasnickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzicie zlekceważyli... kazdy rodzic zna swoje dziecko najlepiej i wie kiedy cos sie dzieje zlego i reaguje!! Sama mam 5 letnia corke z astma oskrzelowa wczoraj zglosilysmy sie na sor z powodu zapalenia oskrzwli i nasilajacego sie kaszlu z dusznoscia i kaszlem krtaniowym. Na dyzuze byla owa pani "doktor" ktorej bardzo sie nie podobalo ze zawracamy jej glowe tak pozno i ze powinnam malej dac 1000ml pulmikortu w domu!!! I czekac czy jej przejdzie czy nie!! Mi juz raz dziecko na rekach przestalo oddtchac i napewno nie bede dlugo czekac z takimi objawami bo krtan bardzi szybko postepuje.obrazona lekarka razu zastrzegla ze dziecko dostanie tylko pulmikort bo ona leczenia wczesniejszego jej nie zmieni (clacid). To w jaki sposob ona zajela sie dzieckiem wola o.pomste do nieba byla bezczelna i chamska. Wielokrotnie z corka tu bywalam ale pierwszy raz trafilam na ta babe i mam nadzieje ze ostatni. Skoro wybrala taki zawod wiedziala na co sie pisze i ze do leczenia dzieci! A ona robi to jakby ktos ja zmuszal ja nie oczekuje wiele od lekarza tylko zeby zaja sie odpowiednio dzieckiem i byl na tyle uprzejmy i kulturalny i qyjasnil wszystko rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...