Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

60-latek oskarżony o zgwałcenie 13-latki

Utworzony przez Julek, 4 lipca 2011 r. o 21:33 Powrót do artykułu
To nie pierwsza "dziwna" decyzja kraśnickiego sądu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o kraśnickich sędziów to widać, że inteligencja nie idzie w parze z ich uprawnieniami ! Pewnie ten podejrzany pedofil miał "chody" w sądzie w Kraśniku. W tym grajdołku to norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MAM 64 WIOSNY I NIE MUG BY JUSZ NAWET KOZY DMUHNOC, A TYJ JURNY NA 13 LAT SIE NASTAWIL, MUSIALA BYC BARDZO SEXY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mihu-nie słyszałes o viagrze? tylko nie przedawkuj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu atak na księży!!!!!!!!!! Odczepcie się od naszych pasterzy! Nagonka organizowana przez sługusów putina. Peło do odstrzału. Pan Jarosław nigdy do tego by niedopuścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciać jaja i naszczać do serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadka powinno sie rzucić na pozarcie rodzinie dac go na samosad najblizsi powinni zadecydowac o jego losie na pewno powinno wszystko trwac dłgo i bolesnie ,chociaz nie ma co sie okłamywac jak trafi do kryminału na pewno lekko dziadek nie bedzie miał a do niego czesto beda zagladac koledzy z celi lub pobliskich cel delikatny wypadek pod prysznicem i nowa zabawka dla osadzonych wiec tez mysle ze jakas kare noe tylko spedzenie czasu w zamknieciu tez bedzie miał ... chociaz podejzewam ze naz sad i prawo na tyle jest beszczelne i nie sprawiedliwe ze nie dostaie wiec jak 5 lat co jest smieszne i nie adekwatne do winy, najlepie za posiadanie czy handel na 10 lat wysłac a pedofila czy gwałsciciela na 3-5 smiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staremu dziadowi jeszcze stanął, ot cholerstwo, obciąć mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chcecie karać ? To równo Wam i jemu uciąć wiejscy zboczeńcy i odesłać na wieś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mihu napisał:
JA MAM 64 WIOSNY I NIE MUG BY JUSZ NAWET KOZY DMUHNOC, A TYJ JURNY NA 13 LAT SIE NASTAWIL, MUSIALA BYC BARDZO SEXY
Byłeś w Sodomie ? Biedne zwierzęta !Możesz jeszcze puścić bąka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...