Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

60 mln litrów nieczystości na dobę. Oczyszczalnia ścieków na Hajdowie w liczbach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 kwietnia 2017 o 16:21 Powrót do artykułu
panie smaga za komuny za taki piękny opis miałby pan odznaczenie wręczane przez pierwszego sekretarza - WIERNI CZYTELNICY SZTANDARU LUDU GRATULUJĄ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najbardziej wzruszający to jest w lecie ten smród na Kasprowicza i Turystycznej z oczyszczalni. Szkoda, że pod ratuszem jej nie zbudowano.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gówno prawda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak sie jedzie od Łęcznej to w Wólce czuć Lublinem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Interesujący tekst, ciekawe liczby, dzięki za artykuł!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczyszczalnia została zaprojektowana i wybudowana na 130 tys. m sześć. ścieków na dobę i wg ówczesnych prognoz - lata 70-te XX w. - miało to wystarczyć do roku 2000. Po roku 2000 miała być rozbudowa oczyszczalni. Na terenie istniejącej oczyszczalni został zarezerwowany teren pod "lustrzane odbicie" osadników wstępnych, komór napowietrzania, osadników wtórnych i innych mniejszych obiektów. Jest to wiele hektarów wolnego terenu. Po 1989 r. gdy upadło wiele zakładów przemysłowych: zakłady mięsne, zakłady drobiarskie, FSC, Odlewnia i wiele innych, a także gdy w mieszkaniach zostały zamontowane indywidualne wodomierze to ilość zużywanej wody, a tym samym produkcja ścieków drastycznie spadła. Jak widać z powyższego artykułu oczyszczalnia jest wykorzystywana w ok. 50% swoich możliwości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słuszna uwaga o smrodzie. Może pan redaktor podjąłby ten wątek i zapytał panią Bożko kiedy ten problem zostanie zlikwidowan? W innych miastach tego rodzaju zakłady tak nie trują sąsiadów...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: