Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

65-latek rzucił w Janusza Palikota wibratorem?

Utworzony przez piknik rozinny, 11 czerwca 2010 r. o 08:13
widok jak z czasów PRL. Spontaniczność i entuzjazm słupów ogłoszniowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieczem wojujesz od miecza giniesz. A swoją drogą szkoda, że lubelskie SMD upadło tak nisko by wspierać Pana J.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile Palikot płacił za trzymanie yuch tabliczek...żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy facet atakujący penisem ofiarę jest gwałcicielem.Dzwoniąc do gazety pan Tadeusz udaje bohatera????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy facet atakujący penisem ofiarę jest gwałcicielem.Dzwoniąc do gazety pan Tadeusz udaje bohatera????
To miało być wesołe, czy dowciapne jako riposta??? Bo wyszło bardzo żałośnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot nie pamięta, czym wniego rzucano bo pewnie był po "małpce". On pewnie wolałby potrzymać wobratorek, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
Palikot nie pamięta, czym wniego rzucano bo pewnie był po "małpce". On pewnie wolałby potrzymać wobratorek, hehe
Ty nigdy nie jesteś po małpce? Co to jest wobratorek? Wsadzasz go, oprócz twojego standardowego miejsca z tyłu, także gdzie indziej, stąd ta nazwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia_13 napisał:
Ty nigdy nie jesteś po małpce? Co to jest wobratorek? Wsadzasz go, oprócz twojego standardowego miejsca z tyłu, także gdzie indziej, stąd ta nazwa?
Kasiu może ty sobie wsadź to się rozładujesz a potem zadaj sobie pytanie dlaczego z Palikotem nie było żadnego posła? Może mają już dość kojarzenia ich z tym opętanym człowiekiem, a znają go jak mało kto i jest im po prostu wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze ze 2 dni i powie ,że dostał pługiem od jakiegoś rolnika, deb*** jeden, szkoda , że ten wibrator nie wpad mu do gęby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam, widziałem, słuchałem ! Januszu wstyd mi, że planowałem głosować na PO. Posłuchałem obu stron i już wiem na kogo oddał swój pierwszy w życiu głos ! (ale Januszu nie ucieszysz się, Komorowski też nie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wiecu był jeden wielki lublinianin.....Byy prezydent miasta P. Bryłowski. Zal bylo patrze podartym plakatem Palikota, szkoda słów.Tak się zeszmacic panie Bryłowski....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bład emeryta , wibrator powinien paligłpowi ... w d*** wsadzić. moze by kultury trochę nabrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak w końcu ten gość się nazywa bo juz się powoli gubię...: "...Poszkodowanym jest Grzegorz Wenarski..." _ "...– mówi Kurierowi Wenerski...."- sam kręci widać bo nawet nie we jak się nazywa...pozdrowienia dla Dziennika ZACHODNIEGO hehe:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz zrób takie zadymy jeszcze kilka razy to Komorowski wygra wybory , ale na flecie co go POseł w rękach gniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taka to właśnie jest przemiana Pana Palikota. Kłamca i obłudnik. Panie Palikot ciesz się że tylko tak to się skończyło, bo powinien Pan dostać po swojej brzydkiej mordzie. Widać Pana kulturę. Dlaczego PiS nie robi takich prostackich akcji.... Pan nie dorasta do pięt przeciętnemu obywatelowi, który ma choć troszkę rozumu i żadne pieniądze, które Pan ma tego nie zmienią. Z chama nie zrobisz Pana, nawet piękny fryz i boskie okulary Panu nie pomogą. Ośmiesza Pan moje miasto i województwo. Powinien Pan te pieniądze spożytkować na dobrego terapeutę, chociaż nawet Sigmund Freud by Panu pewnie nie pomógł. Po co Ziemia nosi takich oszołomów?? Pytanie zostanie nie ma odpowiedzi na nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań robić z Lublina jaja, wracaj ... do Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywisytość--------PO-Rezolutni ludzie znający realia świata i rozumiejący grę kapitału,PiS -spuścizna PRL-u ludzi najczęściej uczciwych,pełnych dobrych chęci ale niestety biednych i naiwnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Prezydenta Buscha jakiś arab rzucał butami co arabowi przysporzyło sławy ....temu dostało się wibratorem- więc o co tyle krzyku ?(bo o krzyk tu chodzi o nic więcej...taki zabieg dla ubogich) . Pali.knot powinien go podjąć,zabrać do domu i w domowym zaciszu POcochać do POdusi. Kaczyńskiego obdarowano kwiatami a tego palanta POtraktowano tym na co zasłużył ...to takie proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarży Gazetę za zdjęcie? Pokazanie środkowego palca, sąd odczyta na równi z przekleństwami rzucanymi w miejscu publicznym i gość dostanie jeszcze grzywnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby prezydent miasta miał coś do powiedzenia to by zabronił Palikotowi robić oborę w Lublinie i nie pozwolił ośmieszać Lublin, ale Palikot rządzi nim i co mu może zrobić. DO BIŁGORAJA GO!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...