Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

66,5 mln euro na szybki internet dla woj. lubelskiego

Utworzony przez ~~Lubelak, 20 lutego 2013 r. o 12:39 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze, sieć to przyszłość, dobra wiadomość. Każdy kto chce powinien mieć do niej dostęp. Bez technologii IT nie ma mowy o rozwoju przedsiębiorczości w obecnych czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wielki h z tego, bo od lat proszę się mimo że do słupka mam 300m od mojej działki to nikt mi niechec podłączyc telefonu ani internetu, a iplusy srusy lte nie działa, zasłaniają pobliskie lasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę będzi to samo co z drogami, stadionami, wodociagmi, ekologicznymi śmieciami za które potem słono zapłacimy my wszyscy w postaci zjabistych podwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mam rozumieć, że zachodnie firmy zarobią, a nam zostanie płacić rachunki za internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...