Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

68 przejazdówek Lublin - Świdnik

Utworzony przez pin, 9 października 2013 r. o 21:06 Powrót do artykułu
No i co się dziwić jak autobusy są tylko rano i wieczorem. Jakby były cały czas, to biletów byłoby więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w świdniku 10-18, mieszkam w lublinie i powrót mam pare minut za wcześnie, następny za półtorej godziny. Dlatego też nie opłaca mi się kupować miesięcznego a chętnie bym dojeżdżał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZAŁ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy władze miasta Lublina, ZTM oraz mieszkańcy potrafią sobie wyobrazić tylko hipotetyczną sytuację, że autobus MPK dojeżdża jeszcze oprócz Świdnika do ... Lotniska!? WOW, to by było, co nie, jak na Marsie. Zupełnie nie do uwierzenia. Kiedyś, kiedyś czyli przez rokiem a.d. 2000 DARMOWY autobus miejski dojeżdżał na Lotnisko Okęcie, z tym, że to była Warszawa a nie Lublin.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chętnie bym skorzystał niestety żaden kurs mi nie odpowiada,pracuję na dwie zmiany,tzn.: 6-14 i 12-20. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godziny odjazdów rano ze Świdnika nie dostosowane do godzin pracy osób pracujących w Lublinie brak połączenia w okolicach godziny 6:15-6:30. Odjazd z Lublin też nie dostosowane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie  kiedy autobusy linii 55 będą mogly jeździć przez Kalinówkę i czy ktoś w Gminie  o tym myśli.Chyba Wójt Gminy Głusk  znowu zaspał tak jak z przystankami na drodze serwisowej.!!!! A pasażerów jest bardzo dużo ,ktorzy z miłą chęcią zamieniliby stare rozpadające się busy na wygodne i bezpieczne autobusy.Myśle  że mieszkańcy ocenią Wójta przy urnie wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejne godziny odjazdów ze Świdnika. Ogrom osób, które zaczynają pracę w urzędach o 7:30 musi jeździć dalej busami bo 55 o 6:42 na Placu Litewskim jest o 7:25-30 i na dotarcie do urzędów jest za późno. Także więcej wyobraźni u decydentów. Zresztą 55 o 6:42 jest tak zapełniony że na Majdanku nie ma już szans żeby ktoś się dosiadł. Potrzebny autobus Świdnika o 6:25-30!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie zmian zawsze warto napisać do ZTM, a im więcej będzie głosów tym większa szansa na dopasowanie rozkładu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też pracuję od 10 do 18 w Świdniku. Odjazd ze Świdnika mam o 18:00 i nie zdążę. Przesuńcie odjazd o 10-15 min i od razu lecę po bilet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję się również pod wcześniejszym kursem "55" który obecnie jest o 6.42!!!!!!! Wszyscy urzędnicy pracujący w centrum Lublina nadal dojeżdżają starymi busami 80 i 88 płacąc 3-3,50 zł za bilet. Przy 30-dniowym MPK ten koszt przejazdu byłby na poziomie 2,20 zł!!!!!!!! Również kupiłabym bilet okresowy gdyby ww. kurs był 10 minut wcześniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Sądzie Rejonowym Lublin Wschód i nadal musze jeździć rozpadajacymi sie busami do pracy i z powrotem bo autobusy linni 55 kursują tak ze w zaden sposób mi nie pasuje dojazd a gdyby bylo inaczej natychmiast kupiłabym miesieczny - moze ktoś by pomyślał o zmianie kursów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...