Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

70 firm szukało pracowników na targach pracy (wideo)

Utworzony przez lbn, 24 lutego 2010 r. o 17:03 Powrót do artykułu
OT LUBELSZCZYZNA PRACY BRAK, PERSPEKTYW ŻADNYCH, ALE ZA TO POLICJA NOWY SPRZĘT KUPUJE BY WYDOIĆ Z KASY RESZTĘ SPOŁECZEŃSTWA, PREMIE I PODWYŻKI FUNDUJĄ SOBIE NASI "KOCHANI" WŁODARZE,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde.... pojadłbym rosołu...takiego ze skrzydełkiem w talerzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja tam byłem i wino piłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoś napisał:
gdzie zakłady produkcyjne tam i praca! gdzie inwestycje w infrastrukturę drogową tam rozwój! Lubelszczyzna nastawiona jest wyłącznie na drobne usługi i turystykę. Co ma produkować skoro cukrownie zlikwidowane, chmiel sie sprowadza z niemiec, zborze tez, maliny i truskawki z chin. Ludzie pracują za 1200zl i nic nie mówią bo na ich miejsce jest 3 następnych. Wszędzie poszukują przedstawicieli handlowych (lub podobne określenie w gruncie rzeczy oznaczające to samo)najlepiej z własnym samochodem. Urzędy pracy rejestrują bezrobotnych i nic poza tym(zamiast pobierać zasiłek mogli pracować chociażby przy odśnieżaniu). Młodzi ludzie już na starcie mają problemy (no chyba że maja plecy)gdyż pracodawcy poszukują pracownika: conajmniej 3 letnie doświadczenie,wykształcenie wyższe,2 języki, warunki płacowe 1300zł .Ale to wszyscy wiedzą i milczą bo nic zrobić nie mogą... Bo to Polska nie elegancja Francja
ŚWIĘTE SŁOWA!!! kończę właśnie studia i szukam pracy ciągle!!! już drugi rok!!! i gdzie się nie ruszę to tylko doświadczenie 2-3 lata... pytam się skąd mam je zdobyć????? skoro nikt nie chce mnie zatrudnić do JAKIEJKOLWIEK pracy i za JAKIEKOLWIEK pieniądze!!! już się grubo zastanawiam po ch..... były mi te studia... co mi z tego że za pół roku będę magistrem??? będę mógł tym dyplomem tylko d....ę sobie podetrzeć. Różnych rzeczy już się na słuchałem i naoglądałem szukając pracy - wymienię jedną najciekawszą chyba... otóż pewnego razu składałem CV do firmy kurierskiej X na magazyniera, pani przeglądając moje CV popatrzyłam na mnie i z lekkim uśmieszkiem odpowiedziała mi tak - "nie wiem czy to jest pana szczyt ambicji żeby pracować jako magazynier robiąc studia..." RĘCE MI OPADŁY.... k....a chyba jest logiczne że jak składam cv na jakieś stanowisko to wiem co robię i jasne jest że chce tą pracę!!!!! bo żadnej innej znaleźć nie mogę i nie ważne jest dla mnie jakie mam wykształcenie gdy mamy takie bezrobocie - JA CHCĘ PRACĘ!!!! I ŻADNEJ SIĘ NIE BOJĘ - MOGĘ WYKONYWAĆ KAŻDĄ!!!!!! czy kochani pracodawcy są to w stanie zrozumiec????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem dodać że lubelszczyzna będzie skansenem komuś na tym zależy wystarczy popatrzeć na tematy szkleń dla bezrobotnych i nie tylko większość to Turystyka florystyka hotelarstwo tylko kto tu przyjedzie jak koła można pourywać po drodze i nikt nic ciekawego nie oferuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...