Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

70. rocznica akcji \"Erntefest” na Majdanku

Utworzony przez wewengosz lublin, 2 listopada 2013 r. o 23:44 Powrót do artykułu
Ale kogo to obchodzi . BYŁO MINEŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wewengosz lublin -  idź biedna istoto pooglądaj swojego idola Jakuba Wojewódzkiego i tvn to twój poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kogo to obchodzi . BYŁO MINEŁO
jeżeli zaliczasz się do gatunku ludzkiego to nie pisz więcej takich bzdur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się tak na prawdę wzięła nazwa "polskich obozów koncentracyjnych"? Otóż polskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, po swych poprzednikach z Armii Soweckiej  i za ich przykładem trzymali na Majdanku żołnierzy Armii Krajowej,żołnierzy niemieckich,członków UPA itp. tylko,że Rosjanie swoich więźniów z wielu "polskich obozów"wywieźli na Syberię lub rozstrzelali na miejscu,a Berman w 1947 pozwolił wrócić Niemcom do domu,natomiast patriotów z AK bez wyroku,strzałem w tył głowy likwidował,a Mazowiecki odkreślił grubą linią jako Premier te zbrodnie,a Polska do dziś nie może sobie z tym poradzić i uprawia taniec na mogiłach naszych bohaterów,wręczając oprawcom i ich spadkobiercom z "polskich obozów koncentracyjnych",wysokie odznaczenia,emerytury itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym nie można zapomnieć.... jesteśmy to winni wszystkim którzy tam i w innych miejscach kaźni II wojny światowej ginęli w tak bestialski sposób....   z rąk hitlerowców i stalinowców zginęło kilkudziesięciu członków mojej rodziny   mamy wolny kraj, każdy może pisać co chce, ale NIKT  nie ma prawa pisać że to co się wówczas zdarzyło nikogo to nie obchodzi (może nie obchodzić autora wpisu, ale niech wie że nie prezentuje postawy wszystkich), MNIE OBCHODZI i będzie obchodziło              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym nie można zapomnieć.... jesteśmy to winni wszystkim którzy tam i w innych miejscach kaźni II wojny światowej ginęli w tak bestialski sposób....   z rąk hitlerowców i stalinowców zginęło kilkudziesięciu członków mojej rodziny   mamy wolny kraj, każdy może pisać co chce, ale NIKT  nie ma prawa pisać że to co się wówczas zdarzyło nikogo to nie obchodzi (może nie obchodzić autora wpisu, ale niech wie że nie prezentuje postawy wszystkich), MNIE OBCHODZI i będzie obchodziło
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz,pisząc że mamy " WOLNY KRAJ "....................................................chyba nie żyłeś jeszcze w wolnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...obozach pracy przy ul. Lipowej..." a teraz stoi tam Plaza którą zfinansowali i wybudowali Nasi Starsi bracia w wierze; ale jak ktoś inny chce zagospodarować podobne miejsca (patrz KS Lublinianka) itp. i nie będzie dla nich srebników to oj jo joj aj jaj skandal.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jutro w Poniatowej: http://e-poniatowa.pl/poniatowa-informacje/hitlerowski-oboz-pracy-w-poniatowej/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz,pisząc że mamy " WOLNY KRAJ "....................................................chyba nie żyłeś jeszcze w wolnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czuje się wolny. Tego mi nie odbierze nikt. Nie żałuję ani jednego dnia zycia. Korzystam z wolności o jakiej nie snilo sie moim przodkom od tysięcy lat. A w jakim kraju Senatorze niezależny uważasz jest wolność w Twoim wydaniu? Rosja? USA? IRAN? NIEMCY? GB? Napisz gdzie, ja chętnie tam pojadę i zobaczę jak bardzo sie mylę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...