Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

700 lat Lublina bez kobiet? Ratusz: Dopiszemy nazwiska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2017 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tyle gadania i ani jednego nazwiska kobiety.
Otóż to! Protest miałby sens wtedy, gdyby wskazał konkretne postaci kobiet - ważnych, a pominiętych. M. Skłodowska-Curie miała "lubelskiego" dziadka, ale już ojciec i sama późniejsza noblistka związani byli z Warszawą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działacze partii Razem: *autistic screeching*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Beata Kozidrak, Urszula, Joanna Mucha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azdzisio napisał:
fascynujące, bo przeczytałem wszystkie komentaże i nie znalazłem jednego o treści innej niż "kopernik była kobietą" albo "feministki, wiadomo dlatego takie głupie bo za mało seksu". Nie zdajecie sobie sprawy że takimi tekstami sami potwierdzacie sens tego protestu?
No widzisz, a gdybyś wiedział, że pisze się: "komentarze" to może rozumiałbyś też idiotyzm tego protestu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Marta Kwiecień. Miss Polonia 1999 co pozowała do Playboya
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś cudownego "Katarzyna Zabratańska, która określa się jako „feministka, herstorowiczka, kociara, rowerzystka, wiedzomaniaczka, wschodnioznawczyni, żydolożka i wegetarianka”". A myślalem ze podpis na wizytówce "znawca" to extrawagancja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli również o Bolesławie Bierucie, dzięki niemu mamy wyremontowane Stare miasto, ulicr, domy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem że to zwykła banda komuchów a to bardziej zaawansowany stopień choroby psychicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...