Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

700 lat Lublina. Napisz konspekt lekcji

Utworzony 30 kwietnia 2016 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Dlaczego bydlaki z Fizyka w Szkole zajebali moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Zajebanie moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie starczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to bydlaki i zbrodniarze? Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wymyśliłem kolo......tylko wtedy nie było urzędów patentowych. Proszę o odszkodowanie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...