Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i tak będą motać, aż uniewinnią zjeba
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skad wiesz że to on ?Narazie został oskarżony nic mu nie udowodniono.
0
jakas kurwa sie wypowiada ktora nie zna tego czlowieka ja go znam i uważam innaczej nie jest taki!! oczerniać mozna jak sie nie zna jakas kurwa sie wypowiada pustak
0
Napisz to po polsku i bez wulgaryzmów.
0
Jak temu dziadkowi na wózku dygnął wacuś i ją zgwałcił to ja jestem duchem.
0
A ja znałam tę dziewczynę i z niej też było niezłe ziółko... Co oczywiście nie oznacza, że musiała tak nieszczęśliwie skończyć.
0
chyba się nałykał niebieskich tabletek
0
Mogli pójść do swojego chliwka, gdzie polka cwana byłby także k.j.m. je. .
0
Wpiszcie w Google frazę "WAMPIR Z KARCZMISK". Wyskoczą artykuły o tym mordercy na stronach "Faktu" i "Super Expressu" i jego zdjęcia tam są.
0
w tych Karczmiskach to pelno takich popaprancow ruchacze dzieci
0
Stary i wredny kat. Nie lepszy od nazistowskich oprawców. Powinno się takie ścierwo powiesić na pierwszej gałęzi i zapomnieć o tym śmieciu.
0
Uważam ze nikogo nie ocenia jak sie nie zna trzeba szanować czlowieka a nie tak oczerniać...znam tego czlowieka i uwazam ze nie jest taki jak go tutej opkisuja. Zawsze jakas kurwa wiesniara co ryj boli niech sie o swojej rodzinie wypowie a nie okims.Wieśniaki bez cenzury.....niech pokaże morde a nie sie ukrywa i pisze co jej ślina w tej mordzie przyniesie... on wie najlepiej i jaka prawda jest a nie ze ktos sie wypowie hihihi naprawde te ludzie nie sie leczą na łep swój spsty.
0
Stary kat i wredny to z ciebie ktos tak napisal i to ciebie powiesić i tych co tak wypisują bez opamiętania sie i bez sensu to pierdolenie. RYJ CIE SWĘDZI TO GO SOBIE PODRAP CEPIE..... SMIESZNY CZLOWIECZKU JESTES I TE TWOJE TEKSTY POKAZ RYJ CEANIAKU CO TAK PISZESZ I TA RESZTA. SAME DEWOTY WYPISUJĄ...TO JEST NIE PRAWDA ON BY TAK NIE ZROBIŁ ZA DOBRZE GO ZNAM TO BYLA PIJACZKA I Z KAZDYM LUBIALA SIE ZABAWIĆ NIE BYLO WYJĄTKU ZA PSZEOROSZENIEM TO BYLA KURWA Bez opamiętania sie i kazdy to mógł zrobic. A nie czepili sie jednego niewinego czlowieka.
0
Wpiszcie nie zesraj sie kurwo stara DEWOTY LAMUSY SIWY ŁEP. NIE PRAWDA ZE ONIM TAK MÓWIĄ A W GAZETACH TO SOBIE WYPISUJĄ CO TYLKO CHCA BO ZATO SA PIENIĄDZE.
0
Zjebie to ty ryju świński pokaz ryj. Bo jest nie winny ten czlowiek wieśniaku ktory tak napisales
0
Swieta racja ze nigogo sie nie oczernia jak sie nie zna.
0
Zgadzam sie ze on jest nie winny swieta racja i z tym sie zgadzam znam go za dobrze... ja to bym sie wzięła za to i tych co go oczerniaja i tak wypisują co im ślina na jezyk niesie. Moga za to beknac nie tak zle
0
Ona piła z kimś , może tam została zgwałcona a zmarła od alkoholu . Przecież wiadomo ,że to patologia była
0
http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/15-lat-wiezienia-dla-wampira-z-karczmisk-za-zamordowanie-ciezarnej,n,140729829.html   " Biegli psychiatrzy stwierdzili, że mordując Kazimierz N. był poczytalny. Eksperci ustalili również, że ślady nasienia w pochwie Moniki K. należą do 71-latka"
0
Nie maja żadnych podstaw ze sobie tak ludzie pisza rozne głupoty zenada
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: