Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i tak będą motać, aż uniewinnią zjeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad wiesz że to on ?Narazie został oskarżony nic mu nie udowodniono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakas kurwa sie wypowiada ktora nie zna tego czlowieka ja go znam i uważam innaczej nie jest taki!! oczerniać mozna jak sie nie zna jakas kurwa sie wypowiada pustak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz to po polsku i bez wulgaryzmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak temu dziadkowi na wózku dygnął wacuś i ją zgwałcił to ja jestem duchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znałam tę dziewczynę i z niej też było niezłe ziółko... Co oczywiście nie oznacza, że musiała tak nieszczęśliwie skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba się nałykał niebieskich tabletek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli pójść do swojego chliwka, gdzie polka cwana byłby także k.j.m. je. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpiszcie w Google frazę "WAMPIR Z KARCZMISK". Wyskoczą artykuły o tym mordercy na stronach "Faktu" i "Super Expressu" i jego zdjęcia tam są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tych Karczmiskach to pelno takich popaprancow ruchacze dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary i wredny kat. Nie lepszy od nazistowskich oprawców. Powinno się takie ścierwo powiesić na pierwszej gałęzi i zapomnieć o tym śmieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze nikogo nie ocenia jak sie nie zna trzeba szanować czlowieka a nie tak oczerniać...znam tego czlowieka i uwazam ze nie jest taki jak go tutej opkisuja. Zawsze jakas kurwa wiesniara co ryj boli niech sie o swojej rodzinie wypowie a nie okims.Wieśniaki bez cenzury.....niech pokaże morde a nie sie ukrywa i pisze co jej ślina w tej mordzie przyniesie... on wie najlepiej i jaka prawda jest a nie ze ktos sie wypowie hihihi naprawde te ludzie nie sie leczą na łep swój spsty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary kat i wredny to z ciebie ktos tak napisal i to ciebie powiesić i tych co tak wypisują bez opamiętania sie i bez sensu to pierdolenie. RYJ CIE SWĘDZI TO GO SOBIE PODRAP CEPIE..... SMIESZNY CZLOWIECZKU JESTES I TE TWOJE TEKSTY POKAZ RYJ CEANIAKU CO TAK PISZESZ I TA RESZTA. SAME DEWOTY WYPISUJĄ...TO JEST NIE PRAWDA ON BY TAK NIE ZROBIŁ ZA DOBRZE GO ZNAM TO BYLA PIJACZKA I Z KAZDYM LUBIALA SIE ZABAWIĆ NIE BYLO WYJĄTKU ZA PSZEOROSZENIEM TO BYLA KURWA Bez opamiętania sie i kazdy to mógł zrobic. A nie czepili sie jednego niewinego czlowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpiszcie nie zesraj sie kurwo stara DEWOTY LAMUSY SIWY ŁEP. NIE PRAWDA ZE ONIM TAK MÓWIĄ A W GAZETACH TO SOBIE WYPISUJĄ CO TYLKO CHCA BO ZATO SA PIENIĄDZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjebie to ty ryju świński pokaz ryj. Bo jest nie winny ten czlowiek wieśniaku ktory tak napisales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swieta racja ze nigogo sie nie oczernia jak sie nie zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie ze on jest nie winny swieta racja i z tym sie zgadzam znam go za dobrze... ja to bym sie wzięła za to i tych co go oczerniaja i tak wypisują co im ślina na jezyk niesie. Moga za to beknac nie tak zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona piła z kimś , może tam została zgwałcona a zmarła od alkoholu . Przecież wiadomo ,że to patologia była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/15-lat-wiezienia-dla-wampira-z-karczmisk-za-zamordowanie-ciezarnej,n,140729829.html   " Biegli psychiatrzy stwierdzili, że mordując Kazimierz N. był poczytalny. Eksperci ustalili również, że ślady nasienia w pochwie Moniki K. należą do 71-latka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie maja żadnych podstaw ze sobie tak ludzie pisza rozne głupoty zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...