Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chwała poległym. Nie zapomnimy Waszej ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam apel do nieuków nie było żadnych hitlerowców itd. i itp. to wszystko byli niemcy, przestańcie robić polakowi wodę z mózgu?, to mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!, łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała poległym. Nie zapomnimy Waszej ofiary.
Ponoć to była inteligencja ...? Wierzyła w potęgę ówczesnego państwa polskiego i jego sojuszników...!!! BOŻE OCHROŃ TĘ ZIEMIE PRZED TAKĄ INTELIGENCJĄ , KTÓREJ NIESTETY OBECNIE DOŚWIADCZA TEN BIEDNY I PROSTY NARÓD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam apel do nieuków nie było żadnych hitlerowców itd. i itp. to wszystko byli niemcy, przestańcie robić polakowi wodę z mózgu?, to mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!, łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
To jednak byli HITLEROWCY !!! Niemcy...? No cóż , mam jednego znajomego Niemca imieniem Armin, którego dziadek będąc w niemieckim ruchu oporu,  opóźnił w znacznym stopniu prace nad rozwojem broni V-2. W tej grupie hitlerowców byli przedstawiciele różnych nacji .......w tym i Polaków..........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...