Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt nie robił mi testów:kleszcz= borelioza=leczenie, a z psa, kleszcz, po 2-3 dniach odpada sam (z człowieka także). Środki do zakraplania są skuteczne o tyle, że kleszcz nie przechodzi w fazę rozrodu - źle się czuje : D czyt
Zaloguj się, aby oddać głos
0
panie doktorze dla nas pracujących lub  pobierajacych jałmużnę a nie emeryturę 50 zł za badanie to jest bardzo dużo, my nie dostajemy za darmo tak jak próźniaki po 500+, my zapieprzamy na każdą  kromkę chleba jak idioci,  może dla Pana 50 zł to pikuś ale nie dla nas wsyzstkich uczciwie pracujących.
0
Niestety Panie Tomasiewicz nie jest tak różowo. Mówienie, że boreliozę łatwo się leczy jest dużym nagięciem. Znam człowieka, który leczy się już 3 lata i niestety ale leczenie jest nieskuteczne. Przeszedł bardzo dluga kurację antybiotykiem, pozniej kolejną i niestety ale krętki dalej są aktywne. Nie jest prawdą również, że kleszcz musi być w ciele 24-48h i to jest dowiedziono naukowo. Nie wiem czemu ma służyć ten artykuł. Ludzie nie bagatelizujcie sprawy bo ta choroba może być na całe życie. I niestety powoduje ogromne wyniszczenie organizmu.
0
ewcia212 napisał:
Niestety Panie Tomasiewicz nie jest tak różowo.  Mówienie,  że boreliozę łatwo się leczy jest dużym nagięciem.  Znam człowieka,  który leczy się już 3 lata i niestety ale leczenie jest nieskuteczne. Przeszedł bardzo dluga kurację antybiotykiem, pozniej kolejną i niestety ale krętki dalej są aktywne. Nie jest prawdą również, że kleszcz musi być w ciele 24-48h i to jest dowiedziono naukowo. Nie wiem czemu ma służyć ten artykuł. Ludzie nie bagatelizujcie sprawy bo ta choroba może być na całe życie.  I niestety powoduje ogromne wyniszczenie organizmu.
 bo ten artykuł jest po to aby coś napisać
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: