Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pier do la nie maja specjalistow I szukaja miodu w uszach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy warto ??? Przy ostatniej rekrutacji z 20 osób zostało 12 , to chyba o czymś świadczy . Więcej nowych pracowników odchodzi jak zostaje. Praca trzyzmianowa za 1500zł i oczywiście soboty i niedziele również, świętem jest wolny jeden weekend w miesiącu. Nie ma co liczyć na wolne np podczas długiego weekendu. Grafik niby jest miesięczny do wglądu ale i tak wielokrotnie było tak, że miał ktoś jeden weekend w miesiącu wolny a w przykładowo w piątek dowiaduje się że w sobotę ma przyjść do pracy, nic nie można zaplanować wcześniej praktycznie zero czasu dla siebie i rodziny.Nie dość ze trzy zmiany i weekendy pracujące to płaca grosze , o szkodliwym fluorze dowiedzą się wszyscy później. Powszechna jest arogancja przełożonych (niektórych brygadzistów) braki nie tylko w wykształceniu ale i kulturze osobistej , bywa tak że brygadzista (nie każdy ) dorównuje swoim zachowaniem i przypomina menela spod sklepu , co powszechnienie jest tolerowane a uwagi pracowników niewiele się zdają bo i tak brak związków zawodowych. Właśnie w tej firmie zginał tragicznie pracownik , oczywiście obwinia się człowieka o złamanie zasad ale czy tak naprawdę to prawda ? Powszechnie wiadomo że czynności które wykonuje się w tej firmie robi się wszystko w biegu i liczy się tylko ilość a jak jest wypadek to wyłącznie jest to winą pracownika. Nie ma co liczyć na drugą przerwę w nocy np na kawę .Ciężka praca przy prasach w lecie gdzie człowiek gotuje z braku wentylacji a temperatura na hali produkcyjnej wynosi 35C przy prasie ok 50C  a brygadzista z uśmieszkiem podkręca tempo i pracowników nazywa tyrakami .   Jak widać kolejna to reklama , kilka dni wcześniej opisywali to na wyborczej a pracowników dalej brak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja, nie polecam zakładu, kołchoz, trzeba w weekendy cały czas robić, nie ma czasu dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO DO POWIEDZENIA MA INSPEKCJA PRACY ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie zmusza do pracy... jak sie nie podoba to\ nikt nikogo nie zatrzymuje mozna w kazdej chwili sie zwolnic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak pracownicy fizyczni, ale umysłowi źle nie mają, zarobki bardzo dobre (5000 to chyba norma), socjal też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zatrudniajcie bezpośrednio, a nie przez agencje pracy tymczasowej! 1500zł na rękę a pośrednik zabierze drugie tyle z wypłaty tylko za pośrednictwo! To adecco należy do Misiaka z PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nikt nikogo nie zmusza mozna sie zwolnic... tak mowią zazwyczaj ludzie ograniczeni umysłowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie zmusza do pracy... jak sie nie podoba to\ nikt nikogo nie zatrzymuje mozna w kazdej chwili sie zwolnic :)
  owszem, że nikt nie zmusza, ale pierdolony rząd powinien karać zamknięciem zakładu za przekroczenie przepisów, bo po huj są te przepisy jak pracodawca je nie przestrzega a pracowników traktuje jak niewolników, przecz z wyzyskiem, wynagrodzenia takie jak w niemczech - 8,5 euro za godzinę, inne państwa moga dbać o swoich pracowników, a u nas wuj nie rzadzacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknięty obóz pracy!!! za 1500zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja, nie polecam zakładu, kołchoz, trzeba w weekendy cały czas robić, nie ma czasu dla rodziny.
    Nie tylko praca w weekendy ale system 3 zmianowy i nie masz  prawa do wcześniejszych planów jesteś dla tej firmy zerem.   Dlatego nikt nie chce tam pracować !!! Tak jak pisali na terenie firmy w ukrytych miejscach zakładu to Obóz pracy filia na Majdanku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo mnie oszukało!!! W ubiegłym roku skończyłem Politechnikę Lubelską. I co??? Proponują mi stanowisko robotnicze jak gościowi bez matury. Na dodatek za takie samo wynagrodzenie. Owszem mówią. Za parę lat może pan awansuje. Ale ja im nie wierzę. P....dolenie  o Szopenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO DO POWIEDZENIA MA INSPEKCJA PRACY ???
  Nic firmę stać na to by kontrola przebiegała w odpowiedni sposób i papiery się zgadzały .   Prawda wygląda tak: Pracujesz na 3 zmiany i w weekendy a jeszcze potrafią Ci zmienić grafik np miałeś jedyną wolną sobotę w miesiącu i dowiadujesz się w piątek w południe że masz pracować i nikogo to nie obchodzi , było to zgłaszane ale dalej bez zmian , dlatego to miejsce nazywają obozem pracy ,  ani kasy ani  wolnego a laskę robią jak masz jeden weekend w miesiącu wolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zatrudniajcie bezpośrednio, a nie przez agencje pracy tymczasowej! 1500zł na rękę a pośrednik zabierze drugie tyle z wypłaty tylko za pośrednictwo! To adecco należy do Misiaka z PO?
A jak myslisz ile dostaniesz wiecej jak zatrudni Ciebie firma ? Addeco 1500 zł Na umowe od 1800 zł  
owszem, że nikt nie zmusza, ale pier***ony rząd powinien karać zamknięciem zakładu za przekroczenie przepisów, bo po h** są te przepisy jak pracodawca je nie przestrzega a pracowników traktuje jak niewolników, przecz z wyzyskiem, wynagrodzenia takie jak w niemczech - 8,5 euro za godzinę, inne państwa moga dbać o swoich pracowników, a u nas wuj nie rzadzacy
Nikt nikogo nie zmusza i to widać !!! więcej osób odchodzi jak zostaje !!! Jakby wszędzie tak ludzie dziękowali za taką niewolnicza prace i za takie nędzne pieniadze , pracodawca szybko by zmienił warunki na lepsze. 
Państwo mnie oszukało!!! W ubiegłym roku skończyłem Politechnikę Lubelską. I co??? Proponują mi stanowisko robotnicze jak gościowi bez matury. Na dodatek za takie samo wynagrodzenie. Owszem mówią. Za parę lat może pan awansuje. Ale ja im nie wierzę. P....dolenie  o Szopenie....
Za parę lat tak :) Nie Ty pierwszy i nie ostatni , ludzie pracowali wcześniej 3 lata przez Addeco zanim dostali umowę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Czy warto ??? Przy ostatniej rekrutacji z 20 osób zostało 12 , to chyba o czymś świadczy . Więcej nowych pracowników odchodzi jak zostaje. Praca trzyzmianowa za 1500zł i oczywiście soboty i niedziele również, świętem jest wolny jeden weekend w miesiącu. Nie ma co liczyć na wolne np podczas długiego weekendu. Grafik niby jest miesięczny do wglądu ale i tak wielokrotnie było tak, że miał ktoś jeden weekend w miesiącu wolny a w przykładowo w piątek dowiaduje się że w sobotę ma przyjść do pracy, nic nie można zaplanować wcześniej praktycznie zero czasu dla siebie i rodziny.Nie dość ze trzy zmiany i weekendy pracujące to płaca grosze , o szkodliwym fluorze dowiedzą się wszyscy później. Powszechna jest arogancja przełożonych (niektórych brygadzistów) braki nie tylko w wykształceniu ale i kulturze osobistej , bywa tak że brygadzista (nie każdy ) dorównuje swoim zachowaniem i przypomina menela spod sklepu , co powszechnienie jest tolerowane a uwagi pracowników niewiele się zdają bo i tak brak związków zawodowych. Właśnie w tej firmie zginał tragicznie pracownik , oczywiście obwinia się człowieka o złamanie zasad ale czy tak naprawdę to prawda ? Powszechnie wiadomo że czynności które wykonuje się w tej firmie robi się wszystko w biegu i liczy się tylko ilość a jak jest wypadek to wyłącznie jest to winą pracownika. Nie ma co liczyć na drugą przerwę w nocy np na kawę .Ciężka praca przy prasach w lecie gdzie człowiek gotuje z braku wentylacji a temperatura na hali produkcyjnej wynosi 35C przy prasie ok 50C  a brygadzista z uśmieszkiem podkręca tempo i pracowników nazywa tyrakami .   Jak widać kolejna to reklama , kilka dni wcześniej opisywali to na wyborczej a pracowników dalej brak :)  
Popieram !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedyś na rozmowie dodam, że rekruterką byłą chyba najpiękniejsza kobieta na świecie ale to był jedyny plus tej firmy dostałem się na drugi etap rekrutacji i po prostu spytałem się zwykłego pracownika czy dobra firma to powiedział żebym nie pchał się w to g..no. nie dałem mu wiary i zadzwoniłem do kolegi który pracuje w spedycji i wozi do nich towar i powiedział mi to samo a zna tam sporo osób. Firma duża ale pracownik jest zerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknięty obóz pracy!!! za 1500zł
  Tam się nie pracuje tylko biega po 8 godz gdzie przy niektórych stanowiskach nie masz czasu nawet napić się wody !!! Nie ma czasu na normalną prace i za godziwe pieniadze jak sie rozchorujesz i masz kolejne zwolnienia to wont , całkim niedawno jednemu podziekowali . Świetne są tez warunki BHP warto zapytać ile ludzie musieli czekać na nowe ubrania , niektórzy wyglądali jakby ich ciuchy wyciągnęli psu z mordy. Ale oczywiście są szkolenia , plakaty wszystko musi pięknie wyglądać .Co ciekawe gdy przyjeżdża główny właściciel to  rozkładany jest czerwony dywan !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** w naszym raju to już chyba nigdy się nie polepszy, cholerne solidaruchy z lat 80, zniszczyły nasz kraj, oby ich trafiło, mieliśmy my na dole mieć lepiej jak za komuny a co mamy, 300  procent gorzej jak było, bo za komuny pracownik był doceniany, PRECZ Z SOLIDARUCHAMI Z LAT 80, OBY ICH SZLAG TRAFIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zatrudniajcie bezpośrednio, a nie przez agencje pracy tymczasowej! 1500zł na rękę a pośrednik zabierze drugie tyle z wypłaty tylko za pośrednictwo! To adecco należy do Misiaka z PO?
jak się głosuje na PO to takie są skutki umowy śmieciowe to sprawka liberałów z PO i związków tz. komisja trójstronna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...