Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W biurze nikt nie dostaje umowy przez ta smieszna agencje a tam zarobki sa na pewno wieksze niz 3tys. Podwyzki sa co roku niewiele bo 3-4% ale zawsze cos! Ci brygadzisci chamy dawno powinni miec nagany i won z nimi. Na 30 brygadzistow zawsze jakis cham sie trafi ktory sie wywyzsza bo ma wladze ale przyjdzie kryska na matyska,poza tym moza ich kulturalnie podkablowac do menadzera produkcji... Ale tak jest wszedzie w lbn ale pracowac trzeba i sie kontrolowac i starac a cie docenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pracuje tam król mi...ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...trzeba i sie kontrolowac i starac a cie docenia."
  O czym Ty człowieku piszesz? Jak nie masz pleców to zapomnij, banda kretynów rządzi tym gównem a i tak zawsze jest wina zwykłego robola.... odradzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci brygadzisci chamy dawno powinni miec nagany i won z nimi. Na 30 brygadzistow zawsze jakis cham sie trafi ktory sie wywyzsza bo ma wladze ale przyjdzie kryska na matyska,poza tym moza ich kulturalnie podkablowac do menadzera produkcji...
Myślisz że to coś da ??? Przecież były już skargi  i co się zmieniło ? Wszystko zamiatane jest pod dywan i jeszcze pracownikowi się dostanie taka to polityka panuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy btygadzisci to chamy dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy brygadzisci to chamy i buraki. Ja sam uwazam, ze dzieki jednemu nauczylem sie wiele w firmie pozdrowienia dla Andrzeja B jest chyba najlepszym brygadzista oczywiscie jak nie trzeba ci sto razy powtazac bo wtedy kazdego cholera wezmie. Co do plecow to jesli ich nie masz to tyrasz na prasie. Docenianie pracownika wynika z twojego plecala premia smieszna i w karzdej chwili moze byc obcieta. Najgorsza jest odpowiedzialnosc zbiorowa - to nie wojsko Panie dyrektorze. Tyrak jest wszystkiemu winien a co z planistami karza produkowac sztuki, a z czego sie pytam braki akcesoriow, podzespolow, a ostatnio nawet koszy smiech na sali i nikt za to nawet nie odpowiada. Teraz mogl by przyjechac wlasciciel i zobaczyc w jakich warunkach sa zbiorniki przechowywane i przepakowywane swiatowy lider. Reasumujac praca jest jak praca ten kto chce i potrafi pracowac to bedzie pracowac, stala pesja co misiac, tylko weekendy przerabane zmiany w grafikach sa nagminne uklon w strone pani Ani niech troche pomysli, ze ci tyracy tez maja rodziny i znajomych. Ogolnie dalbym 70/100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy btygadzisci to chamy dzieki
Czytaj ze zrozumieniem wcześniejsze wątki !!! Nikt tutaj nie jest aż tak złośliwy jak niektórzy brygadziści i wyraźnie każdy pisze że trafiają się pojedyncze przypadki z każdej ze zmian a nie wszyscy !!! W niektórych przypadkach słowo wspomniane powyżej przez Ciebie to mało , może taki przeklinać pracownika czy wmawiać mu rzeczy których nie zrobił i na koniec zmieszać go z błotem  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w inergy kolego to nie na akord? Zrób 400 zbiorników to pogadamy. Po zmianie ręce odpadają. W CIĄGU ROKU NORMY PODNIESIONE O100% . Wiem co mówie robie w tym syfie nie od dzis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem pracownikiem plastic omnium i nie mogę zgodzić się z tymi wszystkimi opiniami jest ciężko nie powiem ale nie Majdanek tak wiec nie przesadzajcie, te wszystkie komentarze związane z majdankiem pisze ktoś kto nigdy nie pracował fizycznie tylko na garnuszku mamusi spędził życie. A co do podkrecania tempa produkcji jest w tym trochę racji ale na pewno nie dotyczy to wszystkich brygadzistow o których mowa nie zaprzeczam są tacy. Co do zarobków od poczatku wiedziałem ile bede zarabiał wiec nikt nie powinno być niespodzianek. A w tej chwili młodzi pracownicy zaczynający prace nie przez agencje pracy zaczynają od stawki 2500 brutto tak wiec zastanowcie się ile zarabiają ludzie w marketach na kasie siedząc !!!!???? Te zarobki nie są jakimś szalem ale nie ma tez co narzekać .
2400 a nie 2500 to po pierwsze a po drugie w markecie nie robisz na 3 zmiany więc nie pier*** kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem pracownikiem plastic omnium i nie mogę zgodzić się z tymi wszystkimi opiniami jest ciężko nie powiem ale nie Majdanek tak wiec nie przesadzajcie, te wszystkie komentarze związane z majdankiem pisze ktoś kto nigdy nie pracował fizycznie tylko na garnuszku mamusi spędził życie. A co do podkrecania tempa produkcji jest w tym trochę racji ale na pewno nie dotyczy to wszystkich brygadzistow o których mowa nie zaprzeczam są tacy. Co do zarobków od poczatku wiedziałem ile bede zarabiał wiec nikt nie powinno być niespodzianek. A w tej chwili młodzi pracownicy zaczynający prace nie przez agencje pracy zaczynają od stawki 2500 brutto tak wiec zastanowcie się ile zarabiają ludzie w marketach na kasie siedząc !!!!???? Te zarobki nie są jakimś szalem ale nie ma tez co narzekać .
Wspomniano wcześniej że takie informacje wisiały na hali produkcyjnej i były !!! Nikt myślę nie porównuje tutaj obozu śmieci do obozu pracy to wszystko oczywiście jest przenośnia.Coś mieszają ci się watki najpierw piszesz że jest ciężko i później  że pisał to ktoś kto nie pracował fizycznie , to co robił na hali ? leżał i gazetę czytał przy prasie. Nie rozumiesz wydaje mi się jednego praca 2 zmianowa od 3 zmian różni się i odbija się to na zdrowiu +  wszystkie weekendy pracujące a wolny np poniedziałek i środa co ci zostaje z życia i czy dalej uważasz że to dobre pieniądze ? jak  byś się rozchorował i miał płacić za leczenie a z pracy cię zwolnili inaczej byś gadał  Może jesteś jednym z tych co i w święta pracować będą , firma takich przecież potrzebuje. Zresztą po co pracownikowi wolne i święta jest od tego by pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brygadzista Kamil K. człowiek z ktorym zawsze można się dogadać i nie oleje problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mozna zmienić prace .. Nikt nikogo tam na siłe nie trzyma przeciez .. Jak wam tak zle to po co tam siedzicie ? Zmieńcie swój los !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna nocka się zbliża.. Tak to jest w społeczeństwie jednym się podoba innym nie. Nie odpowiada szukamy dalej, nikt nikogo nie wygania ani na siłę nie trzyma:] Moim zdaniem nie jest tak tragicznie jak to niektórzy "koledzy" opisali. Popytajcie ludzi z Sipmy, fakt brak weekendów i 3 zmian ale zarobki mniejsze nie mówiąc o premiach i innych dodatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mozna zmienić prace .. Nikt nikogo tam na siłe nie trzyma przeciez .. Jak wam tak zle to po co tam siedzicie ? Zmieńcie swój los !
A nie uważasz  że cześć z pracowników ma rodziny czy kredyt do spłacenia i dlatego pracy nie zmienia .Młodzi przychodzą zobaczą i usłyszą co nieco i wolą jechać do pracy za granice choćby na zmywak . Niektórzy łudzą się tym że pracodawca poprawi warunki pracy ale na to się nie zanosi i jest coraz gorzej a nie lepiej choćby z obiecywanymi weekendami. Wydaje mi się że jakaś poprawa powinna być a nie tylko wina pracownika i ciągłe zwiększanie produkcji i kasa lepsza bo jak wcześniej wspominano to nie pracuje się 8 godzin od 7 do 15 tylko od rana do nocy na 3 zmiany i gdy inni wypoczywają w długie weekendy tutaj się pracuje.Sytuacja wewnątrz zakładu tez kolorowa nie jest.Jednak większość jak się słyszy przy pierwszej lepszej okazji dała by nogę jak pojawiła by się jakaś lepsza praca i niektórzy uciekają i sobie chwalą zmianę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@@@ to fakt ludzie zawsze narzekali,narzekają i narzekać beda :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po co piszecie te wszystkie bzdury nie jest kolorowo ale nie jest tez naj gorzej a człowiek który pisał o 400sztukach to mogę z nim stanąć na montażu przy dobrym składzie na mojej zmianie to 440-460 sztuk tak wiec przestań pieprzyc ze się nie da wszytko zalezy od chęci i podejcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te wpisy dochodzę do wniosku że większość z was nie wie co tak naprawdę sie tam dzieje (słyszycie że dzwoni tylko nie wiecie w którym kościele). Jedynie garstka ludzi która jest od początku od 1999 roku tym zakładzie ma pełne prawo do wyrażania jakichkolwiek opinni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synalek Kierownika pociotek byłego szefa produkcji tamój go wypromował a teraz sieczkobrzęk  udaje fachowca tak jak tatuś  były młotkowy zza dawnej ściany !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tak napisał mośku
  Agencje w Polsce nie pobierają żadnej części z wynagrodzenia pracownika, ponieważ jest to niezgodne z prawem. Są rozliczane na drodze pracodawca - firma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro dla Romka S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...